1. דף הבית
  2. /
  3. המומחים
  4. /
  5. ד''ר סיימון וולפסון

ד''ר סיימון וולפסון

ד"ר סיימון וולפסון, מומחה ברפואה פנימית ו מנהל המכון לרפואת כאב בבית החולים רמב"ם בחיפה , שהשתתף אף הוא בסמינר, עוסק ברפואה המגנטית כבר מספר שנים במרפאתו הפרטית, בעיקר בטיפול בכאב. הוא מספר, "השימוש בשדה אלקטרומגנטי החל בשנות השישים, בתחום של איחוי שברים. אבל מאז נמצא שהפתרון של שדה אלקטרומגנטי יעיל גם לטיפול בעוד מגוון רב של בעיות, כמו פצעי עור שלא מתרפאים, כאבים, בעיות מפרקים, דלקות פרקים כרוניות ועוד."

לדבריו, הוא נוכח ביעילותה של הרפואה האלקטרומגנטית לאורך שנות פעילותו. "היו לי הצלחות בתחום הכאב, דווקא במקרים שנחשבו אבודים. הגיעה אלי פציינטית שסבלה מכאבים עזים בברך אחרי חבלה. לא נגרם לה שבר, אבל היא סבלה 24 שעות ביממה והתרוצצה בין חדרי מיון שלא הצליחו למצוא את הסיבה לכאבים. בבדיקה שערכתי לא מצאתי אצלה שבר או נזק רציני, אלא רגישות עצומה, שלא הגיבה לשום טיפול תרופתי. הנחתי מגנט קבוע על הברך וטיפלתי בה פעמיים בשבוע במכשיר שעובד על עקרון השדה האלקטרומגנטי הפועם. תוך שלושה ימים הכאבים נעלמו והמטופלת שוב הצליחה לדדות על הרגל. כעבור שבועיים לא נותר כל זכר לכאבים". לשאלה איך בדיוק עוזר הטיפול האלקטרומגנטי בשיכוך כאבים, עונה ד"ר וולפסון, "עד היום אין לכך תשובה ברורה, אבל קיימות מספר השערות. חלקן מדברות על כך שהשדה האלקטרומגנטי משפיע על העצבוב, או על חומרי פירוק דלקטיים באזור הפגוע. סברה אחת טוענת, שהשדה האלקטרומגנטי עובד על שיכוך הכאב בכך שהוא משפר את זרימת הדם ובכך גורם להעלאת כמות החמצן בדם. מחקרים הוכיחו, ששינוי ברמת החומצה עוזר לכאב להתפוגג, והשדה המגנטי תורם, כנראה, לשינוי הסביבה החומצית באזור הפגוע."


(ראיון מהעיתונות עם ד"ר וולפסון, הופיע בעיתון "מעריב")

למכתב חוות דעת של ד''ר וולפסון אודות מזרני מגנייט לחץ כאן

צפו בד"ר וולפסון שהופיע ביום 20/06/16 בחדשות 2 כמנהל המכון לרפואת כאב בבית החולים רמב"ם בחיפה, בקשר עם משאף קנביס מיוחד לטיפול רפואי.

התקשרו עכשיו
058-55-88-345

להצעת מחיר ללא התחייבות

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.המתנה המיוחדת של
MAGNIGHT
בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא
אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו...

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

* אין כפל מבצעים והנחות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים