יעוץ מקצועי חינם
058-5588345
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים הבריאותיים הייחודים מסוגם בישראל

המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה ועייפות ותשישות

30 ימי ניסיון חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. הרעיון והפיתוח
  4. /
  5. הסיפור האישי של זוהר לביא

הסיפור האישי של זוהר לביא

הסיפור האישי של זהר לביא הבעלים של מותג Magnight בישראל.


לפני מספר שנים הייתי זקוק למזרן חדש, ממש במקרה הגעתי ליריד הרהיטים בגני התערוכה שם הציגו בפני את מגנייט – מזרן שיכול לסייע לאנשים הסובלים מבעיות כאב ו\או עייפות ותשישות.


כיאה ל"ישראלי המצוי" הייתי כמובן מאוד סקפטי,אמרו לי ש"אין לך מה להפסיד" ,נותנים לי את המזרן למשך – 21 יום " אתה תראה ותרגיש בעצמך מה מגנייט עושה לגוף שלך,מתאים  – תשאיר, לא מתאים תחזיר "


זה נשמע מאוד משכנע,ובמיוחד לאחד כמוני שסבל באותה עת מכאבי רגליים שאף רופא לא הצליח לפתור לי,אז מה יש לי להפסיד ?...אז לקחתי ...


ומה שקרה מאז אתם יכולים להבין לבד, כאבי הרגלים עברו חלפו להם מן העולם בתוך כחודש ימים – לא להאמין ...


המיגרנות שלי שהייתי חוטף כמעט בכל שבוע  ( בד"כ בימי רביעי ) ואשר בגינם הייתי לוקח בכל התקף כדור IMITREX100 מ"ג ,ומושבת למשך 4-5 שעות בהן הייתי תופס שינה עמוקה ורק לאחריהן מתחיל להתאושש לאט לאט הפכו לתופעה הולכת ופוחתת .היום אני מקסימום לוקח 2 דקסמול פלוס ואין יותר מצב בו אני צריך להיות מושבת ל 4-5 שעות .


אחרי שראיתי מהם סגולותיו של מגנייט החלטתי שלא ירחק היום ואני אהיה הבעלים של מוצר זה,ואכן כיום אני הוא הבעלים של המותג בישראל.


ברור לכם שאני ישן  רק על מזרן מגנייט,מזה כבר למעלה מ-8 שנים, את ההרגשה הכללית הטובה והאנרגיות הבלתי נדלות קשה לתאר במילים, לצורך תיאור מצבי הבריאותי הנוכחי אני מצרף לעיונכם את תוצאות בדיקות הדם האחרונות שלי ליום 20-11-2014 , הדברים מדברים בעד עצמם וכל מילה נוספת מיותרת .


בברכת בריאות טובה,
זוהר לביא
זוהר לביא

לתוצאות מעבדה מ-20.11.2014 לחצו כאן >>>

התקשרו עכשיו
058-5588345

להצעת מחיר ללא התחייבות

40% הנחה

למשאירים פרטים באתר

ועוד 7.5% הנחה מיוחדת נוספת  
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות

  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.

התקשרו עכשיו
058-5588345

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים