1. דף הבית
  2. /
  3. הרעיון והפיתוח
  4. /
  5. הפטנט הייחודי של מזרני מגנייט

הפטנט הייחודי של מזרני מגנייט

מגנייט עובד על עקרון של השיטה המגנטותרפית, מגנייט מנצל את הכוח המגנטי לעבודה על הגוף בזמן השינה, זמן שאינו מנוצל על ידנו – ואורכו כ-33% מזמננו.

הנושא נבדק לעומק על ידי מפתחי המזרן, וביחד עם מומחים מתחומי השינה והמגנט ובפיקוחו של ד"ר סיימון וולפסון, מומחה לרפואה פנימית ומי שמשמש כיום כמנהל המכון לשיכוך הכאב בבית חולים רמב"ם בחיפה.  

כל הגורמים הללו, בסיוע נוסף של טובי המומחים בתחום המזרונאות, מצאו את הנוסחה המדוייקת של חלוקת המגנטים על המזרן ועוצמת הגאוס הנכונה של כל מגנט ומגנט. כל זה ביחד יוצר שדה מגנטי מושלם, המתאים באופן מדוד ומדוייק לצרכי גוף האדם.


מזרן מגנייט מחזיר לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי ומסייע לו לחזק את התאים החיוניים. השדה המגנטי שיוצר המזרן פותר את הבעיות מהשורש, ולא מתמקד בתופעות בלבד. הוא טוען את הגוף באנרגיה חיובית, מחזיר לו את האיזון, ובכך מתפקד כ"רפואה מונעת", השינה על המזרן מגבירה את אספקת החמצן לכל חלקי הגוף, מאיצה את חילוף החומרים ובכך תומכת בתחזוקת הגוף, מחזקת את המערכת החיסונית ובכך מאפשרת לגוף לרפא את עצמו. 

הפטנט הייחודי של מזרני מגנייט
התקשרו עכשיו
058-55-88-345

להצעת מחיר ללא התחייבות

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.המתנה המיוחדת של
MAGNIGHT
בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא
אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו...

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

* אין כפל מבצעים והנחות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים