1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. טיפול באישיאס

טיפול באישיאס

אישיאס הוא מינוח רפואי שמתייחס לקשת רחבה של סימפטומים, ביניהם כאבים שנוצרים בעקבות לחץ או גירוי כלשהו על שורשי העצבים. לחץ זה יכול להיגרם כתוצאה מלחץ על עצב סיאטי קיים. כיום, יש אפשרות של טיפול באשיאס והקלה על אותם כאבי גב תחתון.


קצת על העצב הסיאטי

העצב הסיאטי הוא העצב הארוך ביותר בגוף. עצב זה עובר דרך האגן, שרירי העכוז, הצד האחורי של הירך לאורך הגפה התחתונה עד קצות האצבעות. לחץ או גירוי על עצב זה מייצר תהליך דלקתי במוקד הלחץ. דלקת זו פוגעת בתפקוד של העצב דבר שמוביל לכאב, חולשת שרירים ופעמים גם תופעות נוירולוגיות, כמו למשל צריבה, דקירה באיזור הפגוע, תחושה של עקצוץ או חוסר תחושה. במקרה ומדובר על רמה חמורה של אישיאס יכולה להיות גם פגיעה בתפקוד המוטורי של הגפיים התחתונות, חוסר שליטה על שרירי הגפיים התחתונות ומוגבלות תנועה של אחד מהצדדים של הגוף. במקרים חמורים ביותר אנשים שסובלים מאישיאס יכולים לחוות אי שליטה על הסוגרים וכל מיני בעיות אחרות הקשורות אל שלפוחית השתן.


אשיאס – הסיבות

רוב הסיבות לאישיאס נובעות כתוצאה מהתכווצות שרירים במסלול העצב. לעיתים יש הקרנה של הכאב לאורך כל הגפה והאדם הסובל מאישאיס מוגבל בתנועתו ולכן גם איכות חייו נפגמת. גורמי הסיכון שיכולים לגרום להיווצרת אישיאס הם:

מתיחת שרירים – מובילה פעמים רבות להתכווצות של שרירים בעכוז או בחלק התחתון של הגב.

מתחים נפשיים – יכולים להוביל לכאבים חזקים בעקבות התכווצותם של שרירי העכוז או הגב התחתון.

פריצת דיסק/בלט דיסק – יכולים להוביל להיווצרות של אישיאס .

ניוון – כל מיני שינויים ניווניים יכולים להוביל לאשיאס, אם הכוונה היא אל היצרות של עמוד השידרה או אל מצב של היצרות מעברי חוליות עמוד השידרה.

תזוזה – של אחת החוליות או מצב טרם פריקה של החוליה. (תת-פריקה).

חבלה – פעמים רבות חבלות גורמות טראומה לגוף ומכה רצינית לעמוד השידרה יכולה בנקל להוביל לאישאס.

ליקוי באספקת הדם – אספקה לא תקינה של דם לעמוד השידרה יכולה להוביל למצב של אישיאס. הגברת זרימת דם תעזור במידה משמעותית להאצת ההחלמה. דבר בו יכול לעזור במידה רבה מזרן מגנייט המושתת על פטנט הרפואה המגנטותרפית. גורמים נוספים שיכולים לגרום למצב של אישיאס הם משקל יתר, יציבה לא תקינה ושרירים שאינם מאוזנים.


טיפול באישיאס

טיפול באשיאס על ידי שימוש במזרון מיוחד ושיטות טיפוליות נוספות יעזור בשיכוך הכאבים ובבלימת הדלקת בשורשי העצבים. הרפייה של השרירים ועבודה על גמישות רצועות חוליות הגב יעזרו במידה רבה להפחתת הכאבים וזאת על ידי הפחתת לחץ. מזרון הבריאות מגנייט הוא מזרון אורתופדי שפותח לאחר שנים של מחקר בפיקוחו של ד"ר סיימון וולפסון, פנימאי בכיר ומי שמשמש כיום כמנהל המכון לשיכוך כאב בבית חולים רמב"ם.

החברה בעלת מותג מגנייט בישראל מתחייבת לכך שכל צרכן שיקנה מזרן זה יזכה להקלה ברמת הכאב. מזרן בריאותי ייחודי דו צדדי זה שמורכב משכבות של לטקס, ויסקו ופולימרים הוא מזרון אורטופדי מגנטי המתאים לכל אדם הסובל מאישיאס וכאבים נוספים.

מזרן זה כולל קונפיגורצייה  ייחודית של מגנטים שעוזרים לאיזון הטבעי של הגוף משפרת את זרימת הדם בין התאים לבינם ובתוכם ומעלה את רמת החמצן בדם ובכך מסייעת לחיזוק המערכת החיסונית והאצת חילוף החומרים בגוף. נכון להיום מזרן מגנייט מהווה את אחד מסוגי הטיפול האפקטיביים ביותר לבעיית האישיאס ובעיות כאב נוספות.

כעת, כל שנותר הוא לנסות ולראות בעצמכם עד כמה זה נכון, בהצלחה!

להצעת מחיר ללא התחייבות השאירו את פרטיכם: 

התקשרו עכשיו
058-55-88-345

להצעת מחיר ללא התחייבות

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.המתנה המיוחדת של
MAGNIGHT
בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא
אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו...

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

* אין כפל מבצעים והנחות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים