1. דף הבית
  2. /
  3. הרעיון והפיתוח
  4. /
  5. מדוע צריך רפואה מגנטית

מדוע צריך רפואה מגנטית

החיים המודרניים שאנחנו חיים היום מחלישים את השפעת השדה המגנטי הטבעי של כדור הארץ על הגוף, השפעה שהיא חיונית עבורנו לחיים תקינים ומאוזנים. תופעות של הרס אקולוגי כמו החור באוזון או זיהום האוויר הן הרסניות לגוף, תופעות של חוסר תשומת לב בריאותית כמו תזונה לא מאוזנת וחוסר בפעילות גופנית, גורמות למתחים ולהיחלשות הגוף. תופעות סביבתיות מעשה ידי אדם, כמו חומרי בניין מסוימים או כלי תחבורה עשויים מתכות, הפולטים קרינה, חוסמים בפנינו את ההשפעה החיובית והחיונית של השדה המגנטי הטבעי.

כל התופעות האלה משפיעות לרעה על התפקוד של התאים בגופנו ולמחלות. וגורמות לנו לנזקים בריאותיים בארה''ב משתמשים בריפוי באמצעות שדה מגנטי .ביותר מ-  1,000 בתי חולים, קליניקות ומרכזי בריאות לשיכוך כאב תוך שרירי, התכווצויות שרירים, פרקים ומחלות אחרות.

ביפן נעזרים כ-10% מהתושבים בטיפול מגנטותרפי, למעלה מ-10 מיליון יפנים ישנים על משטח מגנטי, ובכל העולם משתמשים רופאים ומנתחים אורטופדיים במשטחים מגנטיים לזירוז ריפוי שברים מורכבים. 


מדוע צריך רפואה מגנטית

התקשרו עכשיו
058-55-88-345

להצעת מחיר ללא התחייבות

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.המתנה המיוחדת של
MAGNIGHT
בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא
אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו...

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

* אין כפל מבצעים והנחות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים