1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. מזרון לכאבי גב

מזרון לכאבי גב – מקלים עליכם את החיים!

קבוצת האנשים הסובלים מכאבי גב היא קבוצה גדולה אליה משתייכים אנשים מכל רחבי העולם. רוב חבריה של קבוצה זו יסכימו לעשות כמעט הכל על מנת להקל על אותם כאבי גב תחתון או כאבי גב עליונים. למעשה, ניתן לומר שהמשותף לחברי קבוצה זו הוא הניסיון למצוא פתרונות להקלה על כאבי הגב. אחד מאותם פתרונות יעילים הוא מזרון לכאבי גב.


כאבי גב

הסטטיסטיקה מצביעה על כך שכמעט כל אחד סבל או יסבול מכאבי גב. בהתאם, מומחים עובדים במרץ על פיתוח מכשירים ומזרונים מיוחדים שמטרתם מניעת כאבי גב או הקלה על כאבי גב קיימים. חלק מאותם מוצרים המוכרים לקהל הצרכנים הם מזרונים מומלצים לכאבי גב, כסאות אורטופדים לסביבת העבודה, כריות אורטופדיות ועוד. מוצרים אלו תוכננו על ידי מומחים מתחומי ההנדסה והאורטופדיה והם מהווים כלי עזר משמעותי להקלה על אותם כאבי הגב מהם סובלים רבים.


מזרון מומלץ לכאבי גב

חשוב לקחת בחשבון שהמזרון הינו בעל תפקיד משמעותי באיכות השינה. המזרון תמיד חייב להתאים לאדם או לאנשים הישנים עליו וזאת על מנת למנוע מצב של כאבי גב עתידיים. בנוסף, נכון להיום יש אפשרות לבחור מזרון המתאים לאנשים הסובלים מכאבי גב. מזרון מומלץ לכאבי גב יכול להקל על כאבי גב תחתון ועליון, מצבים של כאבי שרירים ועקמת של עמוד השידרה.


בוחרים את המזרן המתאים

השיטה המגנטותרפית, שיטה זו מאזנת חזרה את הגוף ומחזירה לו את החסר בשדה מגנטי הקיים אצל כל אחת ואחד מאיתנו. שיטה זו עוזרת לטפל בכאבים שונים, ביניהם גם כאבי גב. הצעד הראשון והחשוב ביותר של בחירת מזרן מומלץ לכאבי גב תמיד יהיה התנסות אישית. תמיד יש לשכב על המזרון בכל תנוחות השינה המאפיינות את האדם המעוניין לקנות את המזרן ולתקופת זמן ממשוכת,שכיבה על מזרן זה או אחר בחנות או באולם תצוגה למשך מספר דקות אינה יכולה להיות ערובה לבחירה נכונה ומותאמת של מזרון לצרכיך. אם מדובר על מזרן זוגי המומלץ לכאבי גב חשוב ששני בני הזוג ינסו אותו יחדיו וזאת על מנת לוודא שמסת המשקל נחלקת באופן שווה ונוח לשניהם לישון עליו יחדיו. ולכן מאוד חשוב לבחור בחברה ובמזרן הניתן לניסיון למשך תקופת מה,(מומלץ מאוד לפחות 30 ימי ניסיון) ועוד יותר מומלץ כי ניתן יהיה לעשות את הניסיון ללא ניילון !!! רק כך תדעו אם המזרן אכן נוח ונעים לכם והאם הוא אכן מסייע ומקל עליכם בבעיות מהן אתם סובלים,ובמיוחד בכל הקשור לבעיות של כאבי גב תחתון ועליון.


כאבי גב – דורסים פרות קדושות

רמות קושי של מזרן – בעבר, רופאים המליצו לאנשים הסובלים מכאבי גב לישון על מזרון קשה. נכון להיום אין שום סימוכין לדרישה זו. יש אנשים שמזרון קשה מקל עליהם ויש אנשים שלא. ההמלצה המעודכנת של רופאים אורטופדים למזרון מומלץ היא מזרון בדרגת קושי בינונית,לא קשה מידי ולא רך מידי.
גיל וכאבי גב – הטענה הרווחת היא שככל שמתבגרים כך גם גדלים הסיכויים לסבול מכאבי גב תחתונים או עליונים. טענה זו אינה בהכרח נכונה. כאבי גב וכאבים נוספים יכולים להתרחש בכל גיל וזאת כתוצאה מפעילות מוגברת או תת פעילות גופנית. אמנם ככל שמתבגרים אנשים סובלים מאובדן האלסטיות והכוח של השרירים פוחת, אך אין סימוכין לכך שגיל וכאבי גב קשורים אחד לשני.
נשים וגברים – בניגוד לסברה הרווחת אצל אנשים רבים שגברים סובלים מכאבי גב בתדירות גבוהה יותר מנשים, חשוב לדעת שהנתון הוא שנשים וגברים סובלים מכאבי גב באותה מידה.
החלפת מזרון – יש להחליף מזרון מדי 8 עד 15 שנה. אם מתחילים לסבול מכאבי גב, אם המזרון אינו שווה במרקם שלו ואם חלפו עשר שנים ויותר מהרגע בו נקנה המזרן הגיע הזמן להחליף אותו.


לסיכום, אנשים מבלים כשליש משנות חייהם בשכיבה על מזרון. במהלך השנים חלק לא קטן מאותם אנשים יסבלו מכאב גב תחתון שנחשב לנפוץ ביותר. נכון להיום יש אפשרות להקל על כאבי גב קיימים ולמנוע במידה רבה כאבי גב עתידיים. דבר זה ניתן לעשות על ידי קניית מזרון לכאבי גב , מזרון אורטופדי מגנטי הוא המזרן המומלץ ביותר שיכול להקל ולסייע בבעיה. בהצלחה!

להצעת מחיר ללא התחייבות השאירו את פרטיכם: 

התקשרו עכשיו
058-55-88-345

להצעת מחיר ללא התחייבות

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.המתנה המיוחדת של
MAGNIGHT
בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא
אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו...

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

* אין כפל מבצעים והנחות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים