מזרונים אורטופדיים - כל היתרונות

בעבר, מחירו של המזרון היווה את השיקול העיקרי לקנייתו, כיום המצב השתנה והשיקול העיקרי בעת קניית מזרן הוא רמת התמיכה שלו בעת שכיבה. הזרז לשינוי זה נעוץ במהפכת בריאות הגוף והנפש. מהפך תודעתי זה גרם לרבים להתחיל ולהקפיד על תזונה נכונה, פעילות גופנית סדירה ורכישה של מוצרים ואביזרים שונים שמובילים לאיכות חיים גבוהה יותר, כמו למשל מזרונים אורטופדיים שמבטיחים שינה איכותית.

 

המזרון האורטופדי – חשוב לדעת

המזרונים האורטופדים הראשונים היו מיועדים לאוכלוסייה שסבלה מבעיות גב ובעיות בריאותיות נוספות. התכנון והייצור של המזרונים הותאם למודל גוף האדם כאשר המטרה העיקרית של מתכנני המזרון הייתה תמיכה בכל חלקי הגב וחלוקת עומסי המשקל באופן שווה בעת שכיבה על המזרון. כיוון שמזרונים אלו זכו להצלחה רבה וכיוון שבמהלך הזמן מומחים החלו להמליץ על מזרונים אלו גם לאוכלוסיית האנשים הבריאים שמעוניינת ליהנות משינה רציפה ונטולת שרירים תפוסים, החלה התעניינות לגבי קניית מזרונים אורטופדיים. נכון להיום רוב רובם של האנשים בוחרים לרכוש מזרונים אורטופדיים.

 

יתרונותיו של המזרון האורטופדי

יתרונותיהם הרבים של מזרונים אורטופדיים הם אלו שמובילים אנשים רבים להחלטה לקנות אותם.

איכות גבוהה – המזרונים האורטופדיים תמיד יהיו ברמת איכות גבוהה יותר ממזרונים שאינם אורטופדיים. מזרונים אלו עשויים בהתאם למודולים רפואיים מתקדמים ומחומרים איכותיים.

תמיכה מקסימאלית – מזרונים אורטופדיים יספקו תמיכה מלאה ושווה לכל חלקי הגוף בעת שכיבה, דבר שכולל את שלד הגוף, השרירים, המפרקים וכל שאר מערכות הגוף.

הקלה במקרים של כאבים ותשישות - נכון להיום יש סוגים שונים של מזרונים מסוג אורטופדי כאשר אחד מהם הוא מזרון מגנייט שנועד להקל על כאבים מסוגים שונים, תשישות וכל מיני בעיות שינה. מזרון מסוג זה מתאים לאנשים שסובלים מכאבי גב תחתון, פיברומיאלגיה, כאבי רגליים, בעיות הליכה ועוד.

חומרים איכותיים והתאמה לתנאי האקלים – ברוב המזרנים האורטופדיים משולבים סיבי פוליאסטר שתפקידם להפריד בין שכבות המזרון ועל ידי כך להבטיח שהמזרון יהיה מאוורר ויבש ולכן הוא יישמר לאורך זמן. מזרנים אורטופדיים איכותיים חייבים לכלול בין מרכיבהם - פולימרים מסוגים ובמשקלים שונים ,לטקס ושכבות מחומר הויסקו שמתאים עצמו לגוף האדם בעת שכיבה,חומר איכותי במיוחד שפותח בזמנו במעבדות NASA בארצות הברית,חומר ייחודי זה מספק תמיכה אופטימאלית ומפזר את לחץ הגוף בעת שכיבה.

מזרן אורטופדי איכותי=מזרן דו צדדי=מזרן שניתן להפוך אותו  –מרבית האנשים אינם יודעים ואינם מבינים את חשיבות האפשרות של מזרן שניתן להופכו,מזרן כזה משמעותו יצירת מצב בו עמוד השידרה מונח על מצע בעל פלקסביליות אופטימלית,מצע המאפשר רכות,גמישות, זרימה והתאמה אופטימלית של המזרן האורטופדי לכל תנועה ותנוחה של הגוף.מזרני מגנייט אשר מיוצרים כמזרנים אורטופדיים דו צדדים אשר ביחד עם הערך המוסף המיוחד המסופק ללקוח באמצעות קונפיגורציית המגנטים נחשבים כיום שלא בכדי למזרנים האורטופדיים האמיתיים היחידים והייחודיים מסוגם בישראל !!!


חשוב לדעת – למותר לציין שמזרון אורטופדי מתאים כמובן גם לאנשים בריאים שמעוניינים לשמור היטב על תחזוקת גופם ואיכות שנתם.

 

בחירה מוקפדת

בכדי להינות מהיתרונות של מזרונים אורטופדיים חשוב להקפיד על בחירת מזרון בהתאם לגיל הלקוח,  סגנון חייו, מצבו הבריאותי, ומשקל הגוף שלו. בנוסף, חשוב לוודא שגודל המזרן מתאים במידותיו למיטתו של הלקוח, שהוא עשוי מחומרים איכותיים, מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, ושהאחריות שניתנת עליו היא לפחות לשמונה שנים. בהצלחה!

התקשרו עכשיו
058-55-88-345

להצעת מחיר ללא התחייבות

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.המתנה המיוחדת של
MAGNIGHT
בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא
אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו...

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

* אין כפל מבצעים והנחות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים