1. דף הבית
  2. /
  3. מידע נוסף
  4. /
  5. פתרון לכאבי גב עליון

פתרון לכאבי גב עליון

אחד הכאבים הנפוצים הם כאבי גב עליון. כיוןן שמדובר על כאב מגביל המשפיע רבות על ההתנהלות היומיומית חשוב לאתר מהו המקור לבעיה ולפתור אותה. אם פעולה זו אינה אפשרית ניתן להקל על הכאבים באמצעות תרופות, טיפולים אלטרנטיביים, מזרון אורתופדי מיוחד לאנשים הסובלים מכאבי גב עליונים ותחתונים, כרית אורטופדית ואמצעים נוספים שעיקרם הקלה על הכאב.


כאבי גב עליון – לא מתעלמים מהם!

כאבי גב עליון משפיעים באופן משמעותי על איכות החיים. פעמים רבות כאבים אלו מלווים בסחרחורות ו/או כאבי ראש. הכאב המופיע בעמוד השדרה העליון וזה המכונה בעגה המקצועית 'כאב בעמוד השדרה החזי' הינו כאב המופיע בין החוליות של הצוואר (התחתונות) לבין החוליות של המותן העליונה. פעמים רבות כאבים אלו נובעים כתוצאה מביצוע תנועות מסוימות הגורמום לפגיעה אוטונומית.


ישנם גורמים רבים לכאבי גב עליון, כאשר חלק מהם קשור למערך השרירי, פריצות דיסק ובלטי דיסק. פעמים רבות הכאבים נוצרים כתוצאה ממצב של עומס יתר. הבעיה העיקרית שמאפיינת את רוב בני האדם היא התעלמות מכאב משני האיזורים השונים בגב. חשוב להבין שהתעלמות מכאבי הגב המינוריים אינה פותרת אותם ובשלב מסוים האדם הסובל מהם קרוב לוודאי שיצטרך להתמודד עם כאבים פתאומיים וחזקים שעלולים להשבית את שגרת יומו.


כאבי גב בצד העליון - הסיבות

הסיבות לכאבי גב עליון יכולות להיות כתוצאה מגנטיקה, תזונה לקויה, אורח חיים לא בריא, התנהלות פיזית לא נכונה, רמות לחץ גבוהות, פגיעה מכאנית או פגיעה במבנה הגוף. יש אנשים שנולדים עם רגישות בעמוד השידרה, ישנם אנשים סובלים מכאבים ובעיות שונות כתוצאה משתיית מים שאינם נקיים, עישון ותזונה לקויה ויש כאלו שיושבים שעות ארוכות אל מול המחשב, דבר שיכול להוביל לכאבי גב עזים. סיבות נוספות יכולות להיות הרמת משאות כבדים וסקוליוזיס. אבחון מקצועי על ידי אורתופד יכול להוביל למסקנה באשר למקור הכאב ובהתאם יותאמו פתרונות לכאבי גב עליון, כמו למשל קניית מזרון אורטופדי מגנייט, כסאות ישיבה מיוחדים המותאמים לישיבה ממושכת אל מול המחשב, כריות אורטופדיות, פעילות ספורטיבית מותאמת כמו פילאטיס או שחיית גב,טיפולי פיזיותראפיה ועוד.


פתרון לכאבי גב עליון

במרבית המקרים יש פתרון לכאבי גב עליון. בכדי להתאים את אותו פתרון לבעיה חשוב לפנות אל אורתופד בעל ניסיון ומוניטין מקצועי מוצלח ולעבור אבחון מקצועי. חלק מאותם פתרונות לכאבי גב המוצעים על ידי אורטופדיים מקצועיים כוללים רכישת מזרנים אורטופדיים, כמו למשל מזרוני מגנייט. כאן הכוונה היא אל מזרן מגנטי בעלי מבנה שכבות מיוחד המותאם בדרך כלל ללקוח,ובזכות מבנהו האישי המיוחד הוא בנוי בצורה אופטימלית לווסת את משקל הגוף, משפר את זרימת הדם אל תאי הגוף ומעלה את רמת החמצן בדם ובכך משפר את מערך חילוף החומרים בגוף,מחזק את המערכת החיסונית של הגוף ומסייע להחזרת האיזון הטבעי לגוף. חשוב לזכור שהגוף הינו המרפא הטוב ביותר של עצמו, אך צריך לעזור לו להגיע אל מצב טבעי מאוזן על מנת שיוכל להתחיל ולרפא את עצמו.רק מזרן כמו מגנייט יכול ויודע לעשות זאת. בנוסף, יש גישות טיפול נוספות, כמו למשל פיזיותראפיה, שיקום אורטופדי טיפולי טנס (באמצעות אלקטרודות חשמל) ועוד.


לסיכום, אמנם בעיית כאבי גב עליון אינה נפוצה כמו כאבי גב תחתון אך עדיין קיימים אנשים רבים בכל רחבי העולם הסובלים מבעיה זו, נתון המצריך פתרון לכאבי גב עליון. נכון להיום הנטייה של רבים היא להשתמש בפתרונות אלטרנטיביים וטבעיים על פני אמצעים תרופתיים וכירורגיים. אחד מאותם אמצעים שנחשב למוביל במעלה הרשימה של פתרונות לכאבי גב הוא מזרון מגנייט. מזרון מסוג זה מיועד הן לאנשים בריאים והן לאנשים שסובלים מבעיות של כאבים באיזורים שונים בגוף, ביניהם כאבי גב עליון. מזרון זה מתבסס על הפטנט של הרפואה המגנטית. השדה המגנטי של המזרן מוביל לגירוי הפעילות של תאי הגוף, איזון הגוף, חיזוק המערכת החיסונית והקלה משמעותית על כאבי הגב.

להצעת מחיר ללא התחייבות השאירו את פרטיכם: 

התקשרו עכשיו
058-55-88-345

להצעת מחיר ללא התחייבות

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.המתנה המיוחדת של
MAGNIGHT
בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא
אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו...

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

* אין כפל מבצעים והנחות

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים