יעוץ מקצועי חינם
058-5588345
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים הבריאותיים הייחודים מסוגם בישראל

המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה ועייפות ותשישות

30 ימי ניסיון חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. המוצרים
  4. /
  5. משטחי שינה Magnight Pad


MAGNIGHT PAD

MAGNIGHT PAD

(גובה: 8 ס"מ)

המשטח המגנטי של MAGNIGHT, מיועד לכאלה שיש להם מזרן במצב טוב אך יחד עם זאת הם סובלים מבעיות בריאות שמגנייט יכול להקל בהם רבות.אם זהו מצבכם, עדיף לרכוש את המשטח שעלותו כשני שליש מחיר בלבד מעלותו של מזרן שלם. אם אתם בין כה וכה מתכוונים להחליף מזרן אז רכישת המשטח אינה נכונה, עדיף כבר לרכוש מזרן שלם, יחד עם זאת, אם המזרן שלכם נמצא במצב מעולה ואתם סובלים מבעיות בריאותיות שמגנייט יכול לסייע בהקלתן ו/או שאתם פשוט רוצים לקבל את הערכים המוספים שמגנייט מספק לגופכם אז מומלץ לכם לרכוש את המשטח. המשטח המגנטי כולל בתוכו בדיוק את כל מרכיבי החלק העליון של המזרן, אפקטיביות המשטח דומה לחלוטין לאפקטיביות מזרן שלם. מפרט המשטח כולל בין היתר את: 


 LATEX ORTHOPEDI , VISCO LIGHTLI שני החומרים האיכותיים ביותר בעולם המזרנים תפורים בתהליך ייחודי לבד העליון של המשטח ויוצרים מצע שינה איכותי ונוח להפליא,בין שתי שכבות אלו שתולה קונפיגורציית מגנטים ייחודית מתחתה נמצאת שכבה של פוליאורוטן מוקצף, הבנוי בתצורת תבנית ביצים, מתחת נמצאת שכבת פולימר קשיח כחול המיוצרת בטכנולוגיית POLY-I-TEC , החלק התחתון של המשטח תפור עם בד בוסטון חזק ואיכותי.בנוסף תפורות למשטח זוג גומיות רחבות באמצעותן ניתן להצמיד את המשטח למזרן.

דרגות קושי:

MEDIUM

FIRM

FIRM HARD

את המשטחים ניתן לקבל בכל מידה נדרשת, אנו מייצרים את המשטחים בהתאם להזמנה שלכם, אין לנו כל בעיה לייצר בעבורכם בכל מידה מתבקשת גם אם היא מידה לא סטנדרטית ויוצאת דופן.


המחיר המומלץ לצרכן למשטח בגודל 140*190:
4,980 ש"ח


מחיר המכירה ללקוח האתר לאחר ההנחה - 2,980 ש"ח בלבד


המחיר המומלץ לצרכן למשטח בגודל 70*190 – 2990 ₪

*בחר מידה:
*בחר דרגת קושי:
כמות
משלוח : ₪250.00
מחיר מבצע : ₪1,795.00

התקשרו עכשיו
058-5588345

להצעת מחיר ללא התחייבות

40% הנחה

למשאירים פרטים באתר

ועוד 7.5% הנחה מיוחדת נוספת  
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות

  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

הגרלת כרטיס טיסה לארה"ב - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . עליזה הצתלמה לסרטון וידאו בו היא מספרת על חוויותיה ממגנייט. הסרטון של עליזה יעלה באתר במהלך החודש הקרוב. מזל טוב.* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.

התקשרו עכשיו
058-5588345

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים