1. דף הבית
  2. /
  3. המוצרים
  4. /
  5. מזרונים אורטופדיים מגנטים
  6. /
  7. P.C - Pocket Memory Foam


Premium Care - Pocket Memory Foam - Double Flip - Extra Pilotop

Premium Care - Pocket Memory Foam - Double Flip - Extra Pilotop
(גובה: 35 ס"מ)

מדובר במזרן שנחשב MEDIUM SOFT בעל שכבת EXTRA PILOTOP מעובה של Memory Foam ביחד עם שכבת קפיצים מבודדים היוצרים מחד מזרן בעל תמיכה קפיצית קשיחה ומאידך שכבת נוחות רכה ומעובה.

דרגת קושי: MEDIUM SOFT

מזרן זה הינו בדרגת קושי אחת שנעה סביב  MEDIUM  ל- MEDIUM SOFT   זהו המזרן הכי רך ומזרן הקפיצים היחידי שלנו .המזרן מתאים לאנשים שאוהבים את תחושת השקיעה והעיטוף המלא של כל אזורי הגוף הבאים במגע עם המזרן ולכן מחד הוא מכיל שכבת  Memory Foam עבה במיוחד ומאידך הוא מכיל ליבת מזרן קפיצית גמישה. מזרן זה מתאים לבעלי משקל של עד 85 ק"ג.

הבד העוטף את המזרן הינו בד BAMBOO  רך, נעים ואיכותי המשולב בתהליך האשפרה בסיבי עץ ה   BAMBOO . הבד הינו אנטי אלרגני, מנדף זיעה, אנטי-בקטריאלי ודוחה את קרדית האבק . 


חשוב לזכור,המזרן הוא דו צדדי, Double Flip, ועל מנת להאריך את חייו, ניתן להפוך אותו ולהשתמש בשני צדדיו.לשם כך מותקנת מערכת ידיות נשיאה שתקל עליכם בהיפוך המזרן. (מומלץ להפוך את המזרן אחת לחצי שנה.) 

 
את המזרנים ניתן לקבל בכל מידה נדרשת, אנו מייצרים את המזרנים בהתאם להזמנה שלכם, אין לנו כל בעיה לייצר בעבורכם בכל מידה מתבקשת גם אם היא מידה לא סטנדרטית ויוצאת דופן.

Memory Foam
חומר ה- Memory Foam רגיש לטמפרטורה המשנה את מצב הצבירה שלו בהתאם לחום הגוף, תכונה זו מתאימה את ה- מזרן במדויק למרקם הגוף, מעניק תמיכה לכל אורכו ורוחבו ומאפשר שנת לילה רגועה ונטולת לחצים. ה- Memory Foam הנו בעל יכולת ספיגת אנרגיה של 80% ובזכות זאת מפזר את עומס הגוף המסייע בסחרור מחזור הדם ומונע את תופעת "העקצוץ" , תוצאה זו מפחיתה את התנגדות המשטח לגוף ומקטינה באופן משמעותי את כמות התזוזות בלילה . Memory Foam והתחושות הנובעות ממנו נפוץ תחת שמות מסחריים שונים כגון : ויסקו, ויסקו ג'ל, קמפור, או בגרסה המתקדמת ויסקו בטכניקת ההזרקה.

 

חומר ה- Memory Foam מכיל זיכרון צורני (memory form) המגיב לחום הגוף ומנח השכיבה, זוכר אותו ומעניק תמיכה אבסולוטית, עפ"י צורת הגוף. מתוקף היותו חומר גמיש בעל אלסטיות יוצאת דופן, היוצרת עבורך את התנוחה המתאימה ביותר למבנה גופך במהלך השינה הוא מעניק הרגשת "שקיעה" ,ריחוף ופינוק על המזרן ומאפשר לך להנות מאיכות שינה מרבית.

המחיר המומלץ לצרכן למזרן בגודל 140*190:

10,385 ש"ח

מחיר המכירה ללקוח האתר לאחר ההנחה - 6,230 ש"ח בלבד


המחיר המומלץ לצרכן למזרן בגודל 70*190 – 5,465 ₪

*בחר מידה:
כמות
משלוח : ₪250.00
מחיר מבצע : ₪3,280.00

MAGNIGHT - מזרונים אורטופדיים מגנטים

המזרונים האורטופדיים הבריאותיים הייחודים מסוגם בישראל. המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה ועייפות ותשישות!
30 ימי ניסיון חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה!!!

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים