יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. המומחים
  4. /
  5. ד''ר סיימון וולפסון

ד''ר סיימון וולפסון

ד"ר סיימון וולפסון, מומחה ברפואה פנימית ו מנהל המכון לרפואת כאב בבית החולים רמב"ם בחיפה , שהשתתף אף הוא בסמינר, עוסק ברפואה המגנטית כבר מספר שנים במרפאתו הפרטית, בעיקר בטיפול בכאב. הוא מספר, "השימוש בשדה אלקטרומגנטי החל בשנות השישים, בתחום של איחוי שברים. אבל מאז נמצא שהפתרון של שדה אלקטרומגנטי יעיל גם לטיפול בעוד מגוון רב של בעיות, כמו פצעי עור שלא מתרפאים, כאבים, בעיות מפרקים, דלקות פרקים כרוניות ועוד."

לדבריו, הוא נוכח ביעילותה של הרפואה האלקטרומגנטית לאורך שנות פעילותו. "היו לי הצלחות בתחום הכאב, דווקא במקרים שנחשבו אבודים. הגיעה אלי פציינטית שסבלה מכאבים עזים בברך אחרי חבלה. לא נגרם לה שבר, אבל היא סבלה 24 שעות ביממה והתרוצצה בין חדרי מיון שלא הצליחו למצוא את הסיבה לכאבים. בבדיקה שערכתי לא מצאתי אצלה שבר או נזק רציני, אלא רגישות עצומה, שלא הגיבה לשום טיפול תרופתי. הנחתי מגנט קבוע על הברך וטיפלתי בה פעמיים בשבוע במכשיר שעובד על עקרון השדה האלקטרומגנטי הפועם. תוך שלושה ימים הכאבים נעלמו והמטופלת שוב הצליחה לדדות על הרגל. כעבור שבועיים לא נותר כל זכר לכאבים". לשאלה איך בדיוק עוזר הטיפול האלקטרומגנטי בשיכוך כאבים, עונה ד"ר וולפסון, "עד היום אין לכך תשובה ברורה, אבל קיימות מספר השערות. חלקן מדברות על כך שהשדה האלקטרומגנטי משפיע על העצבוב, או על חומרי פירוק דלקטיים באזור הפגוע. סברה אחת טוענת, שהשדה האלקטרומגנטי עובד על שיכוך הכאב בכך שהוא משפר את זרימת הדם ובכך גורם להעלאת כמות החמצן בדם. מחקרים הוכיחו, ששינוי ברמת החומצה עוזר לכאב להתפוגג, והשדה המגנטי תורם, כנראה, לשינוי הסביבה החומצית באזור הפגוע."


(ראיון מהעיתונות עם ד"ר וולפסון, הופיע בעיתון "מעריב")

במהלך פיתוח ועיצוב מזרן מגנייט בשנים 2002-2004 התקבל המכתב הבא מד"ר סיימון וולפסון מומחה לרפואה פנימית ולרפואת כאב.  לחץ כאן צפו בד"ר וולפסון שהופיע ביום 20/06/16 בחדשות 2 כמנהל המכון לרפואת כאב בבית החולים רמב"ם בחיפה, בקשר עם משאף קנביס מיוחד לטיפול רפואי.


התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים