המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל

המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

לא אחד, לא שניים, לא שלושה, לא חמישה - חמישה עשר !  

לא אחד, לא שניים, לא שלושה, לא חמישה - 15  סרטוני עדויות  של לקוחות שונים שכל אחד מהם סבל מבעיה בריאותית משמעותית במשך שנים רבות עד שמגנייט הגיע אליהם לחדר המיטות. כל סרטוני העדויות המופיעים בהמשך עמוד זה הנם ארוכים, ומפרטים יותר. על מנת ולהקל על קצרי הזמן שמבנכם תמצנו את הסרטונים ואנו מגישים לכם אותם במהדורה מקוצרת. בתקציר תוכלו לפגוש עדויות של אנשים שסבלו מבעיות כאב שונות ומשונות, כאבי גב, גוף ורגליים, בעיות שינה, עייפות תשישות וחולות במחלת הפיברומיאלגיה שכיום מתברר שמגנייט הינו הדבר היחידי הטבעי שמסייע ומקל עליהן כפי ששום תרופה כימיקלית ושום טיפול אחר לא עוזר. 

אם אתם בודקים את עניין רכישת המזרן בדיוק בימים אלה, בוודאי שמתם לב שחברות אחרות בתחום מרעיפות עליכם מבצעים ומתנות שונות ומשונות,
אבל אצלנו, 
סרטון עדויות מדהים זה - הוא המתנה שבחרנו להעניק לכם !  
לצפות, להקשיב, ולא להאמין !
היש עוד בישראל מזרן המתקרב בקמצוץ בסגולותיו, למה שמגנייט יכול להעניק לכם ?...
היכולה להיות לכם מתנה טובה מזו ???


"בזכות מגנייט חזרתי לעבוד אחרי שנתיים וחצי שלא עבדתי".
"מה שנותן לי תקווה לחיות חיים נורמאליים זה מגנייט".
"זה המזרן שהציל לי את החיים"
הסיפור הבאמת בלתי ייאמן של שרית רחמים מירושלים.

קשה להאמין, אבל אנחנו כבר רגילים, אלה עוד ציטוטים אותם תוכלו לשמוע מפיה של עוד חולת פיברומיאלגיה שרכשה את מגנייט וחייה השתנו. והפעם מדובר בסיפורה של שרית רחמים מירושלים שהראקציה שחוותה הייתה גורמת לכל אחת אחרת להחזיר את המזרן ,אבל היא בנחישות גדולה מתוך הקשבה להדרכה שהיא מקבלת מאיתנו ביחד עם גילוי יכולת סבל יוצאת דופן מוכיחה לכל כי למי שיש  את יכולת העמידה והסבלנות - מגנייט הוא באמת כיום המוצר היחידי הטבעי המשנה חיים לחולות פיברומיאלגיה בישראל עד כדי זה שהיא מצהירה "זה המזרן שהציל לי את החיים" 

לא ייאמן !  

זהו הסרטון החמישי של חולת פיברו שאנו מעלים. הפעם מדובר באישה מדהימה שכל סיפורה תועד ומוצג בפניכן בסרטון זה ובעוד 13 שיחות אוודיו מוקלטות,  המושמעות בעמוד עדויות חולות פיברומיאלגיה, החל מהשיחה הראשונה בה היא מספרת את כל העובר עליה כתוצאה מהמחלה ועד לשיחה האחרונה שמתקיימת בתום ארבעה חודשים של שימוש במוצר בה היא מודיעה לנו באושר גדול "הפסקתי את השימוש בקנאביס". 

סיפורן של שרית, ריקי, שרה, סימה, כרמל, פנינה, רותי, רבקה, שירן ועוד עשרות חולות פיברו שרכשו לעצמן בשנה האחרונה את מגנייט מוכיח חד משמעית – מגנייט יכול לשנות לכן את החיים ! 

אנחנו נותנים לכן אותו ל-30 ימי ניסיון !  
אין לכן מה להפסיד !! 
עושה לכן טוב – הרווחתן בגדול !!!  
לא עושה כלום – החזרתן ולא הפסדתן דבר. 

חולות פיברומיאלגיה - מחקרים שנערכו בחו"ל הוכיחו שמזרן מגנטי יכול לסייע לכן. עכשיו הוכח שבישראל קיים מזרן יחיד במינו שכזה שיכול להקל עליכן מאוד. 
סרטון עדות שצילמנו רק בחודש הקודם ובו מופיעים  ארבעה לקוחות שונים  מנהריה, שרכשו את מגנייט ומאז חייהם השתנו...     

מרוב לקוחות מרוצים החלטנו שמעתה נצלם את סרטוני העדויות שלנו בהשתתפותם של מספר לקוחות יחדיו. אתם מוזמנים לצפות בעדויותיהם של ארבעה לקוחות שונים מנהריה, כל אחד מהם סבל במשך שנים רבות מבעיות רפואיות שונות אשר חלקן אף קשות וזאת עד שמגנייט הגיע לחדר השינה שלהם. החלטנו שלא לקצר את הסרטון, הדברים הנאמרים מפיהם הם בלתי ייאמנו. 
אנחנו משאירים לכם לשפוט בעצמכם...


העדות שלא תאמן-צילה בוסקילה אחות בבית חולים, אשקלון.

 כזה מקרה עוד לא היה לנו, עדות ממקור ראשון, אחות בבית חולים, אשר סבלה שנים רבות מכאבי גב בלתי רגילים, הירדמות של הידיים,(נימול ושריפה) וחוסר יכולת לישון ולהסתובב במיטה.
אישה שהייתה מקושרת למיטב הרופאים והאורטופדים ואשר במשך שנים אף אחד מהם לא הצליח לעזור לה, עד ש... נחשו מה קרה ??? ...


התקשרו עכשיו
058-55-88-345

השאירו פרטים ונחזור בהקדם


 Циля Бускила, медсестра из Ашкелонской больници рассказывает невообразимые вещи

Такого случая ещё не было

Свидетельство от первого лица

Медсестра из нашей больници которая страдала многие годы от сильнейших болей в спине, онемения рук и отсутствия возможности перевернуться в кровати. Женщине которой не смогли помочь многие врачи и ортопеды. 

И все это до момента пока. Как вы думаете что случилось 


15 שנה של תת פעילות בלוטת התריס,תשישות ועייפות יום יומית בלתי נסבלת, "15 שנים של לחיות על כדורים..." 

אתם מוזמנים לצפות בעדותה של דנה קלופשטוק מקדימה-צורן, אישה שעל פי דבריה שלה היא - "דעתנית, סקפטית וחשדנית מטבעה".

המילים שלה מדברות בעד עצמן, לא נגענו...


סיפור "כאבי התופת" של עליזה שחרור מטבריה

אתם מוזמנים לצפות באישה טבריינית שורשית ואמתית.

הסיפור שלה נגע לנו ולכן נסענו עד לטבריה כדי לצלמה.


עליזה סבלה מ"כאבי תופת" בכל גופה-"סבלתי סבל שאני לא מאחלת לאף אחד, כאבי גב תחתון, כאבי רגליים, פרקים, לא מצליחה לישון, הלילה שלי הוא יום והיום יום, הכאבים הרגו אותי ".
עליזה לא מצאה מזור, "לא אצל רופאים, לא אצל מומחים ולא אצל מטפלים שונים", עד אשר גילתה במקרה את מגנייט, ומאז כדבריה "החיים שלי שונים לגמרי לטובה-איכות חיים אחרת לגמרי, לגמרי !!!" 
לכל מי שחווה חוויה דומה מומלץ לצפות - הדברים שעליזה מספרת אמתיים לחלוטין , נוגעים ללב ומרגשים, כדאי מאוד להקשיב לה עד הסוף.


התקשרו עכשיו
058-55-88-345

השאירו פרטים ונחזור בהקדם


"חזרתי לחיים בזכות מגנייט"-סימה פייגנבאום חולת פיברומיאלגיה במונולוג קורע לב.

המונולוג המצמרר של סימה פייגנבאום מבת ים - חולת פיברומיאלגיה שכדבריה "מאסה בחיים" ו "בזכות מגנייט חזרה אל החיים".

לסימה יש גם מסר מאוד ברור לכל חולי וחולות פיברומיאלגיה בישראל - כל מי שחולה במחלה הארורה הזו חייב/ת, חייב/ת לצפות ולהאזין לה עד הסוף !!!

זהו הסרטון השלישי של חולת פיברו שאנו מעלים- סיפורן של סימה, כרמל, ופנינה ועוד עשרות חולות שרכשו לעצמן בשנה האחרונה את מגנייט מוכיח חד משמעית – מגנייט יכול לשנות לכן את החיים ,אנחנו נותנים לכן אותו ל-30 ימי ניסיון ! 
אין לכן מה להפסיד !! 
עושה לכן טוב – הרווחתן בגדול !!! 
לא עושה כלום – החזרתן ולא הפסדתן דבר.


חולות פיברומיאלגיה - מחקרים שנערכו בחו"ל הוכיחו שמזרן מגנטי יכול לסייע לכן. עכשיו הוכח שבישראל קיים מזרן יחיד במינו שכזה שיכול להקל עליכן .


שיחת הטלפון המרגשת בין סימה לבין בעלי מותג מגנייט בישראל מר זהר לביא אשר במקרה בעת שהותו בארץ ביקר את סימה בביתה לפני שהחליטה לרכוש את המזרן.
השיחה מרגשת עד מאוד,שווה לצפות.

זהו הסרטון השלישי של חולת פיברו שאנו מעלים- סיפורן של סימה, כרמל, ופנינה ועוד עשרות חולות שרכשו לעצמן בשנה האחרונה את מגנייט מוכיח חד משמעית – מגנייט יכול לשנות לכן את החיים ,אנחנו נותנים לכן אותו ל-30 ימי ניסיון ! 
אין לכן מה להפסיד !! 
עושה לכן טוב – הרווחתן בגדול !!! 
לא עושה כלום – החזרתן ולא הפסדתן דבר. 

חולות פיברומיאלגיה - מחקרים שנערכו בחו"ל הוכיחו שמזרן מגנטי יכול לסייע לכן. עכשיו הוכח שבישראל קיים מזרן יחיד במינו שכזה שיכול להקל עליכן .


התקווה החדשה של חולות פיברומיאלגיה בישראל מוכיחה עצמה פעם נוספת 

מהיום אתן יכולות ללכת למיטה בכדי לישון, ואפילו להצליח        ל-ח ל-ו-ם !

לא חצי שעה ,שעה בלילה מלא עינויים וייסורים – 4,5,6 שעות רציפות, ללא כאבים ואפילו עשיר בחלומות .
10 דקות צפייה ששוות 5 שעות שינה ! 

לפני מספר חודשים הצגנו בפניכן את סיפורה של  כרמל בלכנר מאשדוד חולת פיברומיאלגיה שרכשה את המזרן שלנו ומאז חייה השתנו.(הסרטון של כרמל מופיע מתחת לסרטון זה)

היום אנו מתרגשים להביא בפניכן את סיפורה של פנינה כהן מלהבות הבשן.

פנינה, חולת פיברומיאלגיה, רכשה אף היא את מזרן מגנייט והמילים שלה מדברות בעד עצמן:

"תוך 30 יום נוצר מהפך, חד משמעית". "המזרן הזה מאפשר לי להיכנס למיטה, לעצום עיניים ולישון לפחות חמש שעות".

" למזרן יש משקל גדול מאד באיך שאני מרגישה... ברמת הכאבים שלי "

אתן מוזמנות לצפות, להקשיב, לראות וגם...   כן, נכון, אתן גם יכולות מהיום להתחיל להאמין שיש משהו טבעי אמיתי שיכול לסייע לכן מאוד!

חולות פיברומיאלגיה - מחקרים שנערכו בחו"ל הוכיחו שמזרן מגנטי יכול לסייע לכן. עכשיו הוכח שבישראל קיים מזרן יחיד במינו שכזה שיכול להקל עליכן . 

סיפורה של כרמל בלכנר מאשדוד-חולת פיברומיאלגיה 

להקשיב,לראות ולא להאמין !!! 

כרמל בלכנר מאשדוד, חולת פיברומיאלגיה

רכשה את המזרן שלנו ומאז חייה השתנו. אתן מוזמנות לצפות, להקשיב, לראות ולא להאמין !אתן  גם יכולות להרשות לעצמכן להתחיל לחייך,ממש כמו כרמל.


מגנייט - הוא באמת הדבר הבא בישראל בתחום ההתמודדות עם מחלת הפיברומיאלגיה. מגנייט הוא המזרן היחיד שמוכיח  שהוא יכול להקל  ולסייע לכן מאוד !

חולות פיברומיאלגיה - מחקרים שנערכו בחו"ל הוכיחו שמזרן מגנטי יכול לסייע לכן. עכשיו הוכח שבישראל קיים מזרן יחיד במינו שכזה שיכול להקל עליכן .


התקשרו עכשיו
058-55-88-345

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

ابزاك نهاد كفر كاما

نهاد يحدثنا بالعربيه 


قصة اخرى لا تصدق والان قصتهم لنهاد ابزاك وزوجته من كفر كاما وهذا ما حدث معهم مع ماج نايت الفرشه الصحيه  الوحيده من نوعها في البلاد  وليس فقط هم بل ابنهم  وزوجة ابنهم وجاره اشتروا ايضا فرشة ماج نايت وكان تعقيبهم انه بعد شرائهم ماج نايت نسوا امر الادويه وبالاخص ابزاك وزوجته وقال : انا لا ابالغ هذا حقيقي فرشة ماج نايت غيرت حياتي من حال الى حال حياة تختلف تماما لي ولزوجتي .

אבזאק ניהד ואשתו מכפר כמא,

"סבלנו מכאבי גב חזקים,היינו קמים עייפים,כמעט ולא ישנו בלילות...
מאז שיש לנו את מגנייט-הכאבים חלפו,הפסקנו לקחת תרופות,אנחנו ישנים לילה שלם,אני קם רענן ולא עייף,אל תרגישו שאני מגזים-זה אמיתי ! המזרן הזה שינה לי את החיים מקצה לקצה,אני בן אדם אחר לגמרי".
בעקבות מה שקרה לניהד ואשתו עם מגנייט, גם בנם ורעייתו וגם שניים משכנהם רכשו לעצמם את מגנייט.


סיפורו הבלתי ייאמן של גבריאל אביקסיס מאשדוד-הסרטון הראשון.

גבריאל אביקסיס,סובל מפריצות דיסק,הירדמות של הרגליים,בעיות ליחה קשות, וכתוצאה מכך שינה לא רציפה - "עשיתי מעבדת שינה והוברר שהייתי מתעורר 56 פעם בשעה"

"הייתי הולך לכירופרקט 3 פעמים בשבוע"   מאז שהוא ישן על מגנייט :
"פתאום אני מרגיש שאני ישן...משעה שהייתי מתעורר 56 פעם בשעה אני ישן 5-6 שעות,אני כבר לא עייף ביום...אין לי יותר ליכה,הרגליים לא נרדמות לי...,אני פשוט בן אדם חדש...,איכות החיים השתנתה מקצה לקצה...,אני כבר לא נוגע בתרופות,הכירופרקט יכול לפשוט את הרגל,חזרתי לספורט...אני בחור צעיר היום..."

אתם מוזמנים לצפות ולהאזין לגבריאל.
כל מילה נוספת שלנו מ י ו ת ר ת !!!


גבריאל אביקסיס-הסרטון השני, חודשיים לאחר שצולם הסרטון הראשון, לראות ולא להאמין !!!

לכזה סיפור, באמת שקשה להאמין, לפני ארבעה חודשים קיבל מאתנו גבריאל את מזרן מגנייט. לפני חודשיים כאמור צילמנו אותו ואז הוא סיפר על השיפור העצום שחל במצבו הבריאותי (אם עדיין לא צפיתם,אתם מוזמנים לצפות בסרטון הראשון הנמצא מעל סרטון זה .

בימים אלה חזרנו אל גבריאל אביקסיס ועכשיו הוא מספר על שיפור משמעותי נוסף:

"ממצב בו כמעט ולא הלכתי ,היום אני קם בכל בוקר ועושה קרוב לשעתיים הליכה. רזיתי קרוב ל - 17 ק"ג"

גבריאל גם מספר מה קרה לו כאשר הוא יצא לחופשה ונפרד ממזרן מגנייט.. .
עינכם הרואות - מגנייט מספק לגוף שלנו משהו שהוא כל כך חיוני לו, מהרגע שזה מגיע איכות החיים והמצב הבריאותי רק הולכים ומשתפרים. אין עוד כמזרן הזה בישראל !!! מגנייט הוא המזרן הבריאותי הייחודי מסוגו בישראל.

30 ימי ניסיון ללא ניילון וללא תשלום דמי הובלה בחזרה.

מתאים לכם – תשאירו. לא מתאים לכם –תחזירו! 


הסיפור המיוחד של וונדי ונתן דיקשטיין מירושלים - בעיות השינה נפתרו ב"הבדל של יום ולילה"

נתן:"הייתי קם 3,4 פעמים בלילה,עכשיו הרבה פחות,השינה הרבה יותר טובה,הגב שלי הרבה יותר טוב,השינויים שאני מרגיש עכשיו זה לא ייאמן,אני קם יותר רענן,פתאום יש לי הרבה מרץ וכח,המזרן ממש שינה לי את כל צורת החיים שלי".
וונדי:"אני סבלתי מאינסומיה,(נדודי שינה)לקחתי כדורים כל לילה,רציתי להפסיק עם זה ולא ידעתי איך לעשות את זה,
מאז שהיא ישנה על מגנייט:
"מאז שקיבלתי את מגנייט ניסיתי לא לקחת תרופה,ומאז כמה שבועות שהפסקתי עם הכדורים.לפני מגנייט ישנתי שעתיים בלילה ועכשיו - 4,5,6 שעות ביום"

עוד סיפור שלא ייאמן... Wendy Dikshtein JERUSALEM

The unbelievable story of Wendy Dikshtein, who suffers from Insomnia, and had stopped taking pills after she started sleeping on Magnight


הסיפור המדהים של וידל ברנס

4.41 דקות שיכולות לשפר לכם את איכות החיים לפחות ל-10 השנים הבאות.

אם תמצאו בישראל עוד מזרן שעושה לגוף שלכם את מה שמגנייט עושה,תקבלו מאיתנו את המזרן ב-מ-ת-נ-ה !!!


משפחת משה - ירושלים

"כאבים בגוף,כאבי גב תחתון,כאבי כתף,כאבי צוואר,כאבי ידיים"

"לוקח לי המון זמן להירדם,הייתי מתהפך המון,לא מצליח להירדם,מתעורר כמה פעמים"

"הייתי ישנה ולא ישנה"

וכל זה היה לפני שמגנייט הגיע אליהם לחדר השינה,ומאז ?...
אתם מוזמנים לצפות ולהחליט בעצמכם.


משפחת ברגיל - מושב שחר

"חיפשתי פתרונות לכאבי גב תחתון,חוליות L-5, S-1,בלט דיסק-כאבים במשך כל שעות היממה"

"שינה קלה מאוד,מתעורר מכל פיפס"

וכל זה היה לפני שמגנייט הגיע אליהם לחדר השינה,ומאז ?...
אתם מוזמנים לצפות ולהחליט בעצמכם.


הסרטון ששלחה לנו נלי קרל מראשון לציון

"הייתי סובלת מהשינה ומכאבים,שינה לא הייתה שינה,וכאבים איומים היו לי"

וכל זה היה לפני שמגנייט הגיע אליה לחדר השינה,ומאז ?...
אתם מוזמנים לצפות ולהחליט בעצמכם.

הערה חשובה: התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם,ומכך שגם התוצאות.

התקשרו עכשיו
058-55-88-345

השאירו פרטים ונחזור בהקדם

התקשרו עכשיו
058-5588345

40% הנחה

למשאירים פרטים באתר
וגם  30  ימי ניסיון  חינם  וגם  ללא תשלום  דמי ההובלה בחזרה  !!! 


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות

  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

הגרלת כרטיס טיסה 3 לארה"ב   - בהגרלה  השלישית  של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה  הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב.

הגרלת כרטיס טיסה 2 לארה"ב  - בהגרלה השנייה של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב.

מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.


הגרלת כרטיס טיסה 1 לארה"ב  - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם


לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות

התקשרו עכשיו
058-5588345

2all בניית אתרים