יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מזרון לבעיות שינה

מזרון לבעיות שינה

המזרון משפיע על איכות השינה של כל אדם. יש אנשים שחווים שינה שאינה איכותית דיה משום מזרן שאינו מותאם למשקל ומבנה גופם, ואילו אחרים חווים שינה שאינה איכותית משום בעיה רפואית זו או אחרת ובחירת מזרן שאינו מותאם לבעיה ממנה הם סובלים. כל אלו מובילים למסקנה שבחירה נכונה של מזרן תעזור לרוב האנשים לזכות בשינה רציפה ובריאה.במאמר זה נספק לקוראים מידע אודות בחירת מזרון לבעיות שינה.


בעיות שינה ומזרונים

סקר כאב שנערך בישראל הוביל לנתונים הבאים. רוב האנשים שסובלים מכאבים שונים הם גברים. במרבית המקרים מדובר על כאבי גב תחתון, כאבי רגליים וכאבי גב כלליים. הגורמים העיקריים לכאבים השונים הם טראומה, דיסקוס, נזק לסחוס ו- צליפת שוט'. מחקר שנעשה בנוגע להשפעת הרפואה המגנטית על אנשים שסבלו מכאבי גב העלה את הנתונים הבאים: שימוש במזרון מגנטי במשך שבועיים ימים הוביל לשיפור משמעותי ברמת הכאב ושיפר את רמת התפקוד של אותם אנשים שסבלו מכאבים שונים. בנוסף, חולי פיברומיאלגיה שישנו על מזרון מגנטי במשך 6 חודשים דיווחו על שיפור משמעותי בעוצמת הכאב אותה הם חוו ושיפור בתפקוד וזאת בהשוואה אל מזרון דמה. שיפורים משמעותיים נוספים נרשמו גם אצל חולים בתסמינים סוכרתיים, כאבי כפות רגליים וכאבי ברכיים. כל אלו הובילו למסקנה אחת: מזרון לבעיות שינה המושתת על השיטה המגנטותרפית יכול להקל באופן משמעותי על אנשים הסובלים מכאבים שונים ובעיות שינה ולהבטיח להם שינה איכותית שתשפר את רמת התפקוד היומימית שלהם.


חשיבות המזרן

מזרון איכותי יאפשר לאדם השוכב עליו תמיכה אופטימאלית של עמוד השידרה והעורף, פיזור לחצי מסת המשקל ומנח טבעי של הגוף לאורך כל שעות הלילה. כל אלו יובילו לשמירה על בריאות הגב ושינה עמוקה יותר לאורך שעות הלילה. תמיד חשוב לזכור, רוב בני האדם משתמשים במזרון כשליש משנות חייהם. בהתאם, מזרון שאינו איכותי דיו יכול לגרום לנזקים שונים, כמו למשל שרירים תפוסים, עייפות מצטברת משום שנת לילה שאינה עמוקה דיה וכאבי גב ועורף. בעשור האחרון המודעות גדלה ואנשים רבים מחליטים לקנות מזרון אורתופדי לבעיות שינה שיכול להבטיח להם שינה איכותית. בנוסף, אנשים שסובלים מבעיות רפואיות שונות ותסמינים הבאים לידי ביטוי בכאבים באיזורים שונים של הגוף מחליטים לקנות מזרן אורטופדי לבעיות שינה המיועד במיוחד לאנשים הסובלים מכאבים כרוניים, דלקות, בעיות בזרימת הדם בגוף, סוכרת, תשישות כרונית, כאבים בעמוד השידרה התחתון (אישיאס), כאבי צוואר, כאבי גב עליון ועוד.


מזרון לבעיות שינה – הפתרון!

אנשים שסובלים מבעיות רפואיות ותסמינים שונים שבאים לידי ביטוי בכאבים וזאת משום גוף חולה ופצוע חשים בדרך כלל מצוקה רבה כאב ותסכול שמשפיעים על כל הלך חייהם ומונעים מהם לקיים אורח חיים תקין. הפתרון לכך הוא רכישת מזרון לבעיות שינה שמספק תמיכה אורטופדית לחוליות, לשרירים, לעמוד השידרה ותפקידו העיקרי הוא להקל באופן משמעותי על הכאבים מהם אותם אנשים סובלים. מזרן מגנייט הוא מזרון מומלץ לבעיות שינה. מזרון זה מושתת על העקרון של השיטה המגנטותרפית ומוכר כאותו מזרן שיכול לעזור במידה רבה לאוכלוסייה הסובלת מעייפות ותשישות כרוניים ובעיות כאב שונות. מזרון לבעיות שינה מגנייט מושתת על פטנט ייחודי של חלוקה נכונה של מגנטים על המזרן ועוצמה נכונה של כל מגנט ומגנט. כל אלו יחדיו יוצרים שדה מגנטי המותאם במדויק לגוף האדם. שדה מגנטי שעוזר לגוף לאזן את עצמו, להתחזק ולרפא את עצמו באופן טבעי.


מזרון מגנייט הוא מזרן המיועד הן לאנשים בריאים שמעוניינים לזכות בשינה בריאה ועמוקה ולאנשים שסובלים מבעיות שונות שמדירות שינה מעיניהם ומותירות אותם כואבים ועייפים. מזרון זה מחזיר לגוף את האיזון הטבעי שלו, משפר את זרימת הדם בין התאים לבינם ובתוכם ומעלה את רמת החמצן בדם ובכך מסייע לחיזוק המערכת החיסונית ובכך מאפשר לגוף האדם לרפא אט אט את עצמו.


להצעת מחיר ללא התחייבות השאירו את פרטיכם: 

התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים