המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל

המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. המומחים
  4. /
  5. ד''ר אלכס אולנשלגר

ד''ר אלכס אולנשלגר

ד"ר אלכס אולנשלגר, אחד מגדולי המומחים בתחום הרפואה המגנטותרפית שהגיע לארץ מאוסטריה להרצות בסמינר מיוחד שהתקיים בתחום, אומר, "הטיפול במחלות כרוניות באמצעות יצירת שדה מגנטי חיצוני קיים כבר יותר ממאה שנה. כיום הטיפול ברפואה מגנטית מיושם ע"י רופאים רבים במרפאות לרפואה משלימה במזרח אירופה, שוויץ, גרמניה ואוסטריה."

על תוצאות הטיפול המגנטותרפי אמר ד"ר אולנשלגר, "הטיפול עוזר בבעיות בריאותיות כמו כאב ראש, הפרעות במחזור הדם ובמערכת העיכול. כאשר נמנע מתאי הגוף לקבל את חומרי המזון והחמצן שלהם הם זקוקים, נוצרים מצבי מחלה וכאב. הטיפול בשדה מגנטי גורם להעלאת כמות החמצן בדם, לשיפור הזרימה של מחזור הדם והנוזלים הלימפטיים ולשמירה על מערכת העצבים חופשייה מחסימות. הטבע יצר את הגוף עם יכולת לרפא את עצמו, אבל התא חייב להיות במצב שיאפשר לו ריפוי עצמי. בשביל שהתא יהייה בריא לחלוטין, הוא חייב לקבל את חומרי המזון שהוא זקוק להם ולסלק את חומרי הפסולת."

"כאשר התא מבצע את תפקידיו הרגילים, המטען האלקטרומגנטי שלו פוחת עם הזמן, מעיין עייפות החומר. בתנאים רגילים, אחד המקורות שמחזירים את השדה המגנטי של התא העייף למצב תקין הוא השדה המגנטי של כדור הארץ. אולם הזיהום האלקטרומגנטי שאנו חשופים לו משבש את השדה המגנטי של כדור הארץ, ובתוך כך גם את השדה המגנטי של גופנו. השיבוש הזה פוגע ביכולת של הגוף לחדש ולתקן את עצמו."

(ראיון מהעיתונות עם ד"ר אולנשלגר, הופיע בעיתון "מעריב").

התקשרו עכשיו
058-5588345

40% הנחה

למשאירים פרטים באתר
וגם 30 ימי ניסיון חינם וגם ללא תשלום דמי ההובלה בחזרה !!! 


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות

  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

הגרלת כרטיס טיסה 2 לארה"ב  - בהגרלה השנייה של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב.

מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.


הגרלת כרטיס טיסה 1 לארה"ב  - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.

40% הנחה
ועוד 7.5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם


לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות

התקשרו עכשיו
058-5588345

2all בניית אתרים