יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. המומחים
  4. /
  5. ד''ר קיוצ'י ניקגאווה

ד''ר קיוצ'י ניקגאווה

בשנות ה 60 מנהלת  החלל והאווירונאוטיקה קבעה ששדות מגנטיים מהווים חלק מועיל בחיינו. קביעה זו הובילה להוספת שדה מגנטי  מלאכותי במעבורות  חלל. היה ברור ששדות מגנטיים הם אספקט חיוני בחיי היומיום.

האם ידעתם שמאז ימי המצרים הקדמונים, מגנטים שנוצרו בצורה טבעית ואשר נקראו  'אבנים' היו בשימוש בטיפולים רפואיים באותם ימים. במהלך מאות השנים תרבויות רבות הכירו בשימוש באותן 'אבנים' (אפילו הרופאה האישית של מלכת אנגליה, אליזבת ה-I) אלא שעד היום לא היו בנמצא  הוכחות מדעיות ממשיות לשימוש באותן אבנים.

ד''ר קיוצ'י נאקאגאווה, מנהל בי''ח איסוזו בטוקיו יפן, שחוקר, יותר מ-20 שנה,  את נושא האנרגיה הביו-מגנטית מאמין שבניני מתכת, כלי רכב, רכבות וכו' סופגים את השדה המגנטי של כדור הארץ וע''י  כך גורמים להפרעה ולאיבוד כוח גאוס של השדה המגנטי. מבני המתכת הללו לא רק סופגים את האנרגיה cהמגנטית, הם חוסמים אותה מאתנו. בזמן שבני האדם מבלים בבניינים ומכוניות, הם נחסמים מקבלת אותו שדה מגנטי טבעי שקיים בעולם.

בשנת –1976  פרסם ד''ר קיוצ'י נאקאגאווה מאמר שקובע שירידה בעוצמת החשיפה לשדה המגנטי  של כדור הארץ יוצרת סינדרום  מחסור בשדה מגנטי. סינדרום זה כולל: סחרחורת, נדודי שינה, כאבי ראש כרוניים, נוקשות בכתפיים, כאבי גב, כאבי צוואר וחזה ותחושת כבדות בראש.סימפטומים אלו נעלמים, לעיתים קרובות, כשאותו אדם נחשף  למגנטיות בעלת גאוס בעוצמה גבוהה יותר (מזו שהוא חשוף אליה בחיי היום יום- הערת המתרגם).

בעיה נוספת היא שאוכלוסיית העולם גדלה וטכנולוגיה חדשה מחליפה את הישנה ולכן יש השפעה לא ידועה על האיזון הכללי של המערכת האקולוגית. ממש כמו שכבת האוזון,  גם השדה המגנטי בעולם  הולך ופוחת. עובדה זו תוביל לירידה בטווח החשיפה המגנטית של גוף האדם.

תיאוריה נוספת היא שבדיקות גרעיניות תת-קרקעיות וכרייה של משאבים  מפני כדור הארץ, משאבים כמו שמן, פחם וכדו' גורמים  לשאיבת מקור האנרגיה בעולם. אם כדור הארץ הוא מגנט ענקי, מדוע  אנו זקוקים לאנרגיה נוספת? האם איננו מקבלים מספיק מכדור הארץ?

לפני מאות שנים התשובה לכך הייתה קרוב לוודאי - כן ,אך כיום התשובה היא לא! מדענים מתעדים כבר במשך 155 שנה את עוצמת השדה המגנטי על פני כדור הארץ. במהלך תקופה זו הם הבחינו שהשדה המגנטי  בעולם פוחת בקצב מדאיג. במהלך 4,000 השנה האחרונות פחתה עוצמת השדה המגנטי על פני כדור הארץ מ-4 גאוס ל-0.4 גאוס כיום! (במחקרים שונים  יש שוני קטן במספרים אך לא בטווח היחלשות העוצמה המגנטית). רשויות שונות קבעו שעוצמת השדה המגנטי פחתה ב-50% ב-500 השנה האחרונות!

נוסף לכך, אנרגיה אלקטרו-מגנטית הנובעת ממכשירי הפלא האלקטרוניים מסוכנת ביותר שכן היא פוגעת בנו בשני מישורים. בריאות טובה תלויה באיזון בין קוטב מגנטי דרומי לצפוני. האנרגיה הזורמת מקווי חשמל וממכשירים אלו היא בעלת קוטביות דרומית. מכיוון שהשדה המגנטי של כדור הארץ, שהוא המקור שלנו לקוטביות הצפונית, נחלש, איננו מסוגלים להתמודד עם מצב זה. קיימים מקרים של אנשים, בעיקר ילדים, המפתחים סרטן, מומים בלידה ובעיות בלב  בהיותם קרובים לתחנות כוח בעלי עוצמה חשמלית גבוהה .

סיבה נוספת שמכשירים חשמליים כה מסוכנים לנו היא התדירות  של האותות האלקטרו-מגנטיים מאותם מכשירים. כדור הארץ מייצר תדירות אותות של בערך 7.95 מחזורים בשניה בעוד שהתדירות של גלי רדיו ומכשירים אלקטרו-מגנטיים היא 60 מחזורים בשניה. עובדה זו לא נשמעת כה מזיקה עד שאתה נוכח לדעת שבמוח האנושי מתקיימים 12-8 מחזורים בשניה ובזמן ריכוז- 22-18 מחזורים בשניה. אין זה פלא שאנשים רבים חשים כאילו הם  לא מתפקדים במבחינה מוחית! אחרי הכל כל התפקוד המוחי עלול להשתבש!

אז כיצד יכול האחד להתמודד עם  חוסר איזון שכזה ואחר-לא? עניין השוני באנרגיה הוא המפתח לכך. אנרגיה היא המפתח להתגברות הגוף על דלקת או להכנעות לדלקת. לעיתים, אנרגיה, היא גם  ההבדל בין חיים למוות! לכן, הדבר ההגיוני לעשות הוא הגברת רמות האנרגיה ו...כאן נכנס עניין המגנטים.  

פרופ' ז. לב, מדען ישראלי בעל שם עולמי בתחום הפיסיקה, לשעבר ראש מדור גלי-מיקרו בפקולטה לפיסיקה של האוניברסיטה העברית  בירושלים, בחוות דעת שהגיש למשרד לאיכות הסביבה ולוועדת התכנון המחוזית בירושלים, הציג מחקרים רבים בעולם בתחום השפעות  הקרינה האלקטו-מגנטית מטרנספורמטורים וקווי מתח גבוה. לדבריו המסקנה בחלק ניכר של המחקרים, כי ניתן להצביע על השפעה מזיקה של הקרינה האלקטרו-מגנטית לגבי אוכלוסיות הנחשפות לה ומצויות בקרבה למקור הקרינה, במידה המעלה משמעותית את אחוז הסיכון (של האוכלוסיות הנ"ל) לחלות בסרטן.

הבהרה:  מאמר זה הינו  למטרת מידע בלבד שכן תוכנו עדיין לא נבדק בידי מנהל המזון והתרופות-FDA. מאמר זה מטרתו לא לאבחן או לתת מרשם והמוצרים לא מיועדים לטיפול, לרפא או למנוע מחלה כלשהי. אם יש לך בעיה רפואית - היוועץ עם מומחה הבריאות שלך.

תורגם ע"י אדם קוצר.

התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים