30 ימי ניסיון טיפולי חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

הרעיון והפיתוח

הפיתוח הייחודי - המגנטתורפיה

מגנייט עובד על עקרון של השיטה המגנטותרפית, מגנייט מנצל את הכוח המגנטי לעבודה על הגוף בזמן השינה, זמן שאינו מנוצל על ידנו – ואורכו כ-33% ממשך היממה.

מזרני מגנייט הינם תוצר ופיתוח של מזרנים הכוללים בתוכם קונפיגורציית מגנטים ייחודית כפי שנקבעה והומלצה ע"י מומחה לרפואה פנימית ולרפואת כאב.

במהלך פיתוח ועיצוב המזרן בשנים 2002-2004 התקבל המכתב הבא מד"ר סיימון וולפסון מומחה לרפואה פנימית ורפואת כאב – למעבר למכתב.

באמצעות קונפיגורציית מגנטים ייחודית זו השתולה בתוך המזרנים, מחזירים מזרני מגנייט לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי הטבעי ומסייעים לו לחדש ולחזק את התאים החיוניים.

בסיוע נוסף של טובי המומחים בתחום המזרונאות, נמצאה הנוסחה המדוייקת של חלוקת המגנטים בתוך המזרן ביחד עם עוצמת הגאוס הנכונה של כל מגנט ומגנט. כל זה ביחד יוצר שדה מגנטי מושלם, המתאים באופן מדוד ומדוייק לצרכי גוף האדם.

מזרן מגנייט מחזיר לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי ומסייע לו לחזק את התאים החיוניים. השדה המגנטי שיוצר המזרן פותר את הבעיות מהשורש, ולא מתמקד בתופעות בלבד.

השדה המגנטי שיוצר המזרן טוען את הגוף באנרגיה חיובית, מחזיר לו את האיזון, ובכך מתפקד כ"רפואה מונעת", השינה על המזרן משפרת את זרימת הדם ומעלה את רמת החמצן בדם, מאיצה את חילוף החומרים ובכך תומכת בתחזוקת הגוף, מחזקת את המערכת החיסונית ובכך מאפשרת לגוף לרפא את עצמו.

הסיפור האישי של זהר לביא

הסיפור האישי של זהר לביא הבעלים של מותג Magnight בישראל.

לפני מספר שנים הייתי זקוק למזרן חדש, ממש במקרה הגעתי ליריד הרהיטים בגני התערוכה שם הציגו בפני את מגנייט – מזרן שיכול לסייע לאנשים הסובלים מבעיות כאב ו\או עייפות ותשישות. כיאה ל"ישראלי המצוי" הייתי כמובן מאוד סקפטי,אמרו לי ש"אין לך מה להפסיד" ,נותנים לי את המזרן למשך – 21 יום " אתה תראה ותרגיש בעצמך מה מגנייט עושה לגוף שלך,מתאים – תשאיר, לא מתאים תחזיר "

זה נשמע מאוד משכנע,ובמיוחד לאחד כמוני שסבל באותה עת מכאבי רגליים שאף רופא לא הצליח לפתור לי, אז מה יש לי להפסיד ?…אז לקחתי … ומה שקרה מאז אתם יכולים להבין לבד, כאבי הרגלים עברו חלפו להם מן העולם בתוך כחודש ימים – לא להאמין …

המיגרנות שלי שהייתי חוטף כמעט בכל שבוע (בד"כ בימי רביעי) ואשר בגינם הייתי לוקח בכל התקף כדור IMITREX100 מ"ג ,ומושבת למשך 4-5 שעות בהן הייתי תופס שינה עמוקה ורק לאחריהן מתחיל להתאושש לאט לאט הפכו לתופעה הולכת ופוחתת .היום אני מקסימום לוקח 2 דקסמול פלוס ואין יותר מצב בו אני צריך להיות מושבת ל 4-5 שעות .

אחרי שראיתי מהם סגולותיו של מגנייט החלטתי שלא ירחק היום ואני אהיה הבעלים של מוצר זה,ואכן כיום אני הוא הבעלים של המותג בישראל.

ברור לכם שאני ישן רק על מזרן מגנייט,מזה כבר למעלה מ-18 שנים, את ההרגשה הכללית הטובה והאנרגיות הבלתי נדלות קשה לתאר במילים, על הנראות של איש בגילי יעידו הפוגשים בי, בקיצור אנשים אין עוד כמזרן הזה בכל העולם וכל מי שיכול, וגם מי שלא, חייב לישון עליו .

תתחדשו.

בברכת בריאות טובה,
זוהר לביא,

יו"ר מגנייט ישראל-ארה"ב

מהי רפואה מגנטיתכדי להבין עד כמה מזרן מגנייט יכול לתרום לחיינו, כדאי להבין על מה מתבסס הריפוי. הנחת העבודה היא שכל מחלה נגרמת כתוצאה מירידה ברמת האנרגיה בתאי הגוף. כל תא בנוי עם מטען חיובי בגרעין התא ומטען שלילי מחוצה לו, ותפקוד התאים בנוי על פולסים, תנודות של אנרגיה, בין החיובי לשלילי. כשהקוטביות בתא נכונה ומאוזנת, התא יכול לבצע כראוי את תהליך חילוף החומרים. מכיוון שהגוף בנוי ממיליארדי תאים,הוא מהווה שדה מגנטי אחד גדול, ושדה מגנטי חיצוני שמתחבר אליו, יוצר, למעשה, מעגל שמזרים בגוף אנרגיה חיונית, עוזר לתאים ולמערכת העצבים לתפקד כראוי ובכך, עוזר לגוף לרפא את עצמו.

ככל והקוטביות וההשפעה של השדה המגנטי על התא והניירונים העצביים גבוהה ומאוזנת, כך הגוף יכול לחזור לתפקוד תקין באופן המהיר והטבעי ביותר, דבר המסייע לגוף לטפל בעצמו בדלקות או בתקלות שאירעו באופן התפקוד היום יומי של מערכות הגוף.

 

 

מדוע צריך רפואה מגנטית

החיים המודרניים שאנחנו חיים היום מחלישים את השפעת השדה המגנטי הטבעי של כדור הארץ על הגוף, השפעה שהיא חיונית עבורנו לחיים תקינים ומאוזנים. תופעות של הרס אקולוגי כמו החור באוזון או זיהום האוויר הן הרסניות לגוף, תופעות של חוסר תשומת לב בריאותית כמו תזונה לא מאוזנת וחוסר בפעילות גופנית, גורמות למתחים ולהיחלשות הגוף. תופעות סביבתיות מעשה ידי אדם, כמו חומרי בניין מסוימים או כלי תחבורה עשויים מתכות, הפולטים קרינה, חוסמים בפנינו את ההשפעה החיובית והחיונית של השדה המגנטי הטבעי.
כל התופעות האלה משפיעות לרעה על התפקוד של התאים בגופנו ולמחלות. וגורמות לנו לנזקים בריאותיים בארה"ב משתמשים בריפוי באמצעות שדה מגנטי .ביותר מ- 1,000 בתי חולים, קליניקות ומרכזי בריאות לשיכוך כאב תוך שרירי, התכווצויות שרירים, פרקים ומחלות אחרות.
ביפן נעזרים כ-10% מהתושבים בטיפול מגנטותרפי, למעלה מ-10 מיליון יפנים ישנים על משטח מגנטי, ובכל העולם משתמשים רופאים ומנתחים אורטופדיים במשטחים מגנטיים לזירוז ריפוי שברים מורכבים.

הפטנט הייחודי של מזרני מגנייט

מגנייט עובד על עקרון של השיטה המגנטותרפית, מגנייט מנצל את הכוח המגנטי לעבודה על הגוף בזמן השינה, זמן שאינו מנוצל על ידנו – ואורכו כ-33% מזמננו.

מזרני מגנייט הינם תוצר ופיתוח של מזרנים הכוללים בתוכם קונפיגורציית מגנטים ייחודית כפי שנקבעה והומלצה ע"י מומחה לרפואה פנימית ולרפואת כאב.

במהלך פיתוח ועיצוב המזרן בשנים 2002-2004 התקבל המכתב הבא מד"ר סיימון וולפסון מומחה לרפואה פנימית ורפואת כאב – למעבר למכתב.

באמצעות קונפיגורציית מגנטים ייחודית השתולה בתוך המזרנים, מחזירים מזרני מגנייט לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי הטבעי ומסייעים לו לחדש ולחזק את התאים החיוניים.

מזרן מגנייט מחזיר לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי ומסייע לו לחזק את התאים החיוניים.

השדה המגנטי שיוצר המזרן פותר את הבעיות מהשורש, ולא מתמקד בתופעות בלבד. השדה המגנטי שיוצר המזרן טוען את הגוף באנרגיה חיובית, מחזיר לו את האיזון, ובכך מתפקד כ"רפואה מונעת",

השינה על המזרן משפרת את זרימת הדם ומעלה את רמת החמצן בדם, מאיצה את חילוף החומרים ובכך תומכת בתחזוקת הגוף, מחזקת את המערכת החיסונית ובכך מאפשרת לגוף לרפא את עצמו.

 

למי נועדו מזרני מגנייט ?

ראשית, לאנשים הבריאים המעוניינים ל…

  • לשמור ולשמר את רמת הבריאות הטובה שלהם.
  • לשפר את רמת החיוניות והאנרגיה שלהם.
  • לישון טוב ולקום עוד יותר טוב.
  • להעלות את רמת החיסון הטבעי של הגוף.
  • לשמור על איכות ואריכות חיים.

שנית, לאנשים הסובלים מ…

בעיות גב וצוואר,
כאבי גב,
כאבי צוואר ושכמות,
פריצות דיסק,
בלט דיסק,

אזורי כאב בגוף האדם - מגנייט

כאבי גב תחתון ועליון,
אישיאס,
כאבי רגליים,
כאבים כרוניים,
כאבי ראש ומגרנות,
כאבים ראומטיים,
דלקות פרקים,
כאבי פרקים,
פיברומיאלגיה,
בעיות לב,
בעיות לחץ דם,
בעיות בזרימת דם,
סכרת,
עייפות ותשישות,
מתח נפשי וחרדה,
עצבנות,
חוסר ריכוז,
נדודי שינה,
יקיצות מרובות ונחירות,
בעיות שינה,
בעיות עיכול,
בריחת סידן ועוד…

מזרני מגנייט אסורים לשימוש ל…

חולים במחלת הנפילה ו/או לחולים אשר בגופם מושתל קוצב לב ו/או משאבת אינסולין ו/או כל מכשיר אחר העלול להיות מושפע מהשדה המגנטי, וכן לאנשים אשר מצויים בגופם רסיסי מתכת.
לנשים בהריון מומלץ לישון על צדו השני של המזרן (בו אין מגנטים) עד לסיום תקופת ההריון. חולים במחלת הסרטן נדרשים להתייעץ עם האונקולוג האישי שלהם לגבי שימוש במזרן.

 

מחקרים