המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל

המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

 1. דף הבית
 2. /
 3. התחייבות


ההתחייבות המשולשת חסרת התקדים של מגנייט

1. "אם אתם סובלים מבעיות של כאבים מסוגים שונים ו/או בעיות של עייפות ותשישות ו/או בעיות שינה שונות, אנו מתחייבים בפניכם
שעם MAGNIGHT תזכו להקלה בבעיותיכם.

    

התחייבות מגנייט

      2. קחו את MAGNIGHT אליכם הביתה ל- 30 ימי ניסיון, 
  ללא ניילון, וללא תשלום דמי הובלה בחזרה !!! 

תנו לגוף שלכם להחליט בעבורכם, 
אם מכל סיבה שהיא לא תהיו שבעי רצון ממה שמגנייט יעניק לכם, אין כל בעיה - ניתנת לכם האפשרות להחזיר את המזרן בתום 30 ימי הניסיון ולקבל את כספיכם בחזרה, בהתאם לנוהל הקיים בחברה" - אשר הינו כדלקמן כמצוטט מטופס ההזמנה מילה במילה :

"המזמין מקבל המוצר/ים לתקופת ניסיון של עד 30 יום ללא ניילון. במידה ובתום תקופת הניסיון יבקש המזמין להחזיר המוצר/ים לחברה, יישא המזמין רק בתשלום בגין דמי הובלת המזרן לבית המזמין בסך של 265 ₪ בלבד,(כאשר עלות דמי ההובלה מבית המזמין למפעל החברה-תחול על החברה במלואה) ובדמי מגן המזרן בלבד (שיישאר בידי המזמין) בסך של 180 ₪ בלבד, ובסך הכל סך של 445 ₪ בלבד, כשכל יתרת הסכום תוחזר למזמין בפריסת התשלומים כפי ששולמה ו/או תשולם על ידו כמוסכם בין המזמין לחברה ".

3. אצלנו כזה דבר לא יוכל לקרות לכם ואם יקרה, גם תקבלו את כל כספיכם בחזרה וגם המזרן ישאר אצלכם ב-מ-ת-נ-ה! 

ידיעות אחרונות

הכי מטוקבקות
 1. הדורס של אילון שלו-אמסלם מואשם בהריגה: "אני מסטול

 2. ההפסד כולו שלנו: החרדים נאבקים על השבת בשבילכם

 3. תגלית במערה: אמא ניאנדרטלית, אבא לא

 4. "האח הגדול": אז למי מגיע לזכות?

 5. "לה פמיליה": "קוראים לקהל להימנע משירים

 6. סוף טוב: רלי מ"חתונה ממבט ראשון" התחתנה

 7. חשש לכאוס ברחובות: בכירי פת"ח מתחמשים לקראת היום

 8. מצעד האסיאתיות של תל אביב

 9. תוך פחות מיומיים: תלונה נסגרה בשל "עבריין לא


ממון * 16.08.2018
לילות לבנים
דני שדה

לפני כארבעה חודשים וחצי רכשו א' ו־מ' מזרן יוקרתי של חברת ד"ר גב, אבל לא הצליחו לישון בלילה משום שסבלו מכאבי גב. הם פנו לחנות לקבלת עזרה, ולדבריהם תגובת מנהל החנות הייתה מקוממת: "תמכרו את המזרן כ'יד שנייה'".

 


"רכשנו מזרן יוקרתי שעלה 8,245 שקל, וכבר מהלילה הראשון חשנו לא נוח איתו", סיפר לנו א'. "לאחר שבועיים וחצי של כאבי גב טורדניים שמלווים אותי במשך כל היום (אני בחור בן 30 שלא קרה לו כלום מעולם), פניתי למנהל החנות, הסברתי לו שהמזרן גורם לי כאבי גב חמורים ואני רוצה למצוא פתרון לפני תום 30 הימים שבהם מותר לי להחזיר את המוצר. אולם הוא טען שלא מגיע לי להחליף את המוצר. כשהתקוממתי הוא ביקש ממני לנסות ולתת לגוף עוד זמן להתרגל למזרן, כך שאשלים חודש שינה עליו ונראה מה ארגיש".

 

לדברי א', הוא המתין עוד כמה ימים, אולם הכאבים רק החריפו. לאחר חודש הוא פנה למוקד שירות הלקוחות של החברה, ושם הסבירו לו שעליו לשוחח עם מנהל החנות ממנה רכש את המזרן. "דיברתי שוב עם מנהל החנות, והוא אמר לי לנסות לישון על המזרן עוד חודש, ואז הוא יוכל לפנות להנהלה כדי לראות מה ניתן לעשות. הוא אמר שאם אעשה כך, הוא יוכל להסביר בהנהלה שבאמת ניסיתי את המזרן במשך זמן סביר ואני עדיין סובל מכאבים". במקביל באותה שיחה, מספר א', שוב הוצע לו למכור את המזרן כמשומש.

 

לאחר חודשיים א' פנה שוב למנהל החנות, הסביר לו שהבעיה רק מחריפה והוא מתעורר באמצע הלילה עם כאבים. "ביקשתי שיבדוק דרך להוסיף עוד שכבה קשה יותר, או אפילו להחליף את המזרן במזרן אחר ואשלים את ההפרש. אבל מנהל החנות אמר שזה לא ניתן להיעשות ושוב הפנה אותי לשירות הלקוחות". שם אמרו ל־א' שהם לא יכולים לעשות כלום, כי לא פנה אליהם בזמן. "הם אמרו שהתיעוד הראשון לפנייה שלי אליהם היה לאחר חודש, וזה כבר מאוחר ביחס לבן אדם שסובל".

 

פנינו לרשת ד"ר גב, ובתגובה נמסר כי החברה מאפשרת לכל לקוח לקבל מזרן להתנסות למשך 30 לילות במטרה להתאים עבור הלקוחות את המזרן האידיאלי. "גם במקרה זה הוצע ללקוח לקבל להתנסות את סוג המזרן שביקש, והוא ציין כי הוא מוותר על זכות ההתנסות ומבקש לרכוש את המזרן, שיוצר בהזמנה אישית ולפי המידות שאותן ביקש. לכן אין אפשרות להחליף את המוצר בשל טענות אי־נוחות. אשר לטענות בדבר התנהלות הרשת, אנו מעניקים מענה תמידי לפניות אלינו באופן המסור והמקצועי ביותר, ועם זאת נחדד את הנהלים ברשת".

 

זמן קצר לאחר קבלת תגובה זו החליטו ברשת לעשות "שינוי כיוון", והודיעו כי הוחלט ללכת לקראת הלקוח, והוא קיבל מזרן חדש לשביעות רצונו. א' אישר לנו את הפרטים ואמר כי סוף־סוף הוא יכול לישון בלילה.

התקשרו עכשיו
058-5588345

40% הנחה

למשאירים פרטים באתר
וגם 30 ימי ניסיון חינם וגם ללא תשלום דמי ההובלה בחזרה !!! 


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות

  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

הגרלת כרטיס טיסה 2 לארה"ב  - בהגרלה השנייה של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב.

מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.


הגרלת כרטיס טיסה 1 לארה"ב  - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.

40% הנחה
ועוד 7.5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם


לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות

התקשרו עכשיו
058-5588345

2all בניית אתרים