יעוץ מקצועי חינם
058-5588345
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


טבע הריפוי

אחד משדות האנרגיה העיקריים שמשפיעים על כדור הארץ הוא השדה  המגנטי, כוחות מגנטיים כגון כח המשיכה הם בלתי נראים וקשה לדמיין את השפעתם על החיים על פני כדור הארץ. גם השדות המגנטיים של כל אחד מאתנו הם בלתי נראים, וכמו כל תא חי הן של צמח, של בעל חיים או של אדם הם מגיבים לשינויים מגנטיים.

 

כדור הארץ הוא מגנט ענק עם קוטב חיובי בצד אחד ושלילי בצד שני. במקום בו השדה המגנטי של כדור הארץ מצטלב עם שלנו נוצרת זרימה חופשית של אנרגיה שטוענת את השדות המגנטיים אצל בעלי החיים ואצל בני האדם.

 

יש מדענים  שמאמינים שבני אדם הופכים ליותר רגישים למחלות כי השדה המגנטי של גופם לא נשמר ברמתו הטבעית.

 

אנדרוס, בחור הסובל מפגיעה בעמוד השדרה עקב נפילה :

בניסיון לדעת יותר  על ביו מגנטיות כטיפול אפשרי גולש אנדרוס  באינטרנט ומוצא את הממצאים הבאים – " הנה טיפול מוצלח בטרשת נפוצה בעזרת שדות מגנטיים, דנים באישה בת 50 שסובלת מזה 15 שנה מטרשת נפוצה מתקדמת, ושטיפול בשדות מגנטיים באזור הגולגולת שלה גרם לשיפור דרמטי ומתמשך במוגבלותה.

זה המשוב החיובי שאני מחפש, ואני מנסה למצוא משהו שקשור לפציעות בעמוד השדרה". למרות כל הקשיים אנדרוס בטוח בהחלמתו. ונחוש בדעתו , עם תכנית ההבראה האישית שלו שכוללת התעמלות , תזונה ומדיטציה הוא מתכונן לקראת השלב הבא.

 

התייעצות עם ד"ר ג'ון שמתמחה בטיפול בביו מגנטיות: "אני רוצה לדעת יותר על הדקות הראשונות לאחר הנפילה" ....." התכווצתי ואיבדתי את ההכרה במשך דקה וחצי בערך שבהן נאלצו לבצע בי החייאה ומאותו רגע הכל מטושטש"

 

ד"ר ג'ון - "כשנוצרת הצטלקות בעמוד השדרה מידת ההצטלקות קובעת את תוצאות הטיפול המגנטי,  מטופל אחד מבין כל 20 אינו רגיש לשדות מגנטיים."

 

מזה אלפי שנים משתמש האדם במגנטיות לצורך ריפוי ורק מעט ידוע על מדוע או על כיצד אפשר לרפא בעזרתה.

הסינים שתו גרודת ברזל והמצרים השתמשו באבקת מינרלים מגנטיים לטיפול בבעיות בקיבה ובכבד. בתקופה הקדומה הניחה קליאופטרה מגנטים על פניה לנעורים נצחיים,  טכניקה מעט יותר מסורבלת מהניתוחים הפלסטיים של היום.  לאחר שנרפאו ממחלותיהם אנשים הגיחו ממערותיהם.

 

הדרישה למוצרי ריפוי מגנטיים גוברת בכל העולם. אנג'לין אחות בפנסיה מהוואי מאמינה בשמירה על שדה ביו מגנטי  כערובה  לאורח חיים בריא יותר.

" זה המזרן עם המגנטים, הם מפוזרים לאורך כל המזרן ומסודרים בקו אחד עם המרידיאנים בגוף, החלק הזה קעור משום שהכרית מונחת כאן, וגם בו יש מגנטים. יש גם לוחיות מסיבים של חומר בתוך הכרית.  מפני שהיפנים סבורים שכדאי לשמור על ראש קריר וגוף חמים."

 

מנולהלה, זמרת בינלאומית גילתה שביצועיה טובים יותר כשהיא נועלת רפידות מגנטיות וישנה על מזרן מגנטי.  " במשך 17 שנה מאז שילדתי את ביתי לא הצלחתי לישון לילה שלם, וככל שאני מתבגרת קשה לי יותר ויותר לתפקד במלוא יכולתי. מאז שהתחלתי לישון על מיטה עם מגנטים חיי השתנו לבלי הכר. אני ישנה נפלא כל לילה ואני לא מתעוררת בכלל. בעבר התעוררתי 4 – 5 או 6 פעמים בלילה, זו שיטת ריפוי מעולה מפני שלא צריך לעשות דבר, כל מה שצריך לעשות זה לשכב ולנוח. מקבלים כל כך הרבה מהמיטה המגנטית."

 

 

 

הרכבות היפניות של שון קאן סן הן אמצעי התחבורה היבשתי המהיר בעולם. אולם רשות הרכבות של יפן מציגה גרסה מהירה עוד יותר שמסוגלת להגיע ל – 500 קמ"ש בעזרת עקרונות מגנטיים. מחקר מקיף נעשה כדי לוודא את בטיחותם של שדות סופר מגנטיים.

 

באוניברסיטת טוקיו מתבצע מחקר על השפעות של ביו מגנטים על גוף האדם.

צוות של פרופסור שוגו חוקר את הפוטנציאל האבחוני של ביו מגנטיות ע"י גירוי אזור מסוים במח, בעזרת מגנט מתרחשת פעולת רפלקס בשריר המקביל, ומאפשרת למפות את תפקודי המח. בניסוי זה מים הם חלק מהאנרגיה המגנטית. היישומים בריפוי כוללים את יכולת המגנטיות להמיס קרישי דם.  אפשר להאיץ תהליכי ספיגה ע"י שדה מגנטי כך שהמים והסידן שהם מכילים יצליחו לחדור לקריש. אם נצליח לשלוט בכרישי דם בצורה מגנטית מחוץ לגוף זה יהיה מאד מרגש.

 

היכולת לעקוף את הצורך בהתערבות כימית וכירורגית , ממקמים את הביו מגנטיות בחוד החנית של הרפואה המודרנית.

 

אנדריאס ממשיך לבקר את ד"ר ג'ון 3 פעמים בשבוע,

ד"ר ג'ון - "בעיקרון טיפול מגנטי הופך תאים חולים לבריאים. כל תא הוא שק של תגובות כימיות, זה הכח שמניע את הגוף האנושי. תגובות כימיות אלה כוללות תנועה של יונים ואלקטרונים, בכל מקום בו יש תנועת אלקטרונים , יש שדה מגנטי, תשומת לב זו לפרטים הקטנים הכרחית לשם הבטחת תוצאות "...."הגיע הזמן ל"הצית" אותם לכן אתה מקבל כמה שדות מגנטיים , נכוון את התדירות כך שכל תא יקבל שדה מגנטי קטן משלו. והסכום המתמטי של כל השדות המגנטיים הקטנים האלה ייצור את השדה המגנטי של הגוף כולו."

 

"אם שדה אחד מצטלב עם שדה אחר נוצרת אנרגיה, אם אתה יוצר אנרגיה – אתה עושה 2 דברים לתא:

הדבר הראשון - אתה מעורר פעילות מטבולית בתוך התא. אלה תגובות כימיות שאולי לא מתרחשות בתאים חולים או שהן מתקיימות בצורה לא טובה. 

הדבר השני – טעינה אנרגטית של קרום התא, זה קורה ע"י שימוש במקור האנרגיה החופשי, שנוצר כשהשדה המגנטי של כדור הארץ מצטלב עם השדה המגנטי של הגוף."

 

..." לפני כמה שנים התחלתי להרגיש שאני מאבדת עניין בבני אדם , בפעילויות מחוץ לבית וגילית שאני מסתגרת בבית, זה הגיע עד כדי כך שימים שלמים לא דיברתי עם איש, לא הייתי מוכנה לשמוע שאני בדיכאון. חשבתי " לא זה לא קורה לי"  המצב החמיר בהדרגה ואבדתי את הקואורדינציה , לא יכולתי לרכוס כפתורים , לא יכולתי לנהוג, לא יכולתי לקיים שיחה אנשים משום שלא רציתי לדבר אתם. איבדתי כל עניין.  הייתי במצב רע מאד",

 

בטי האמונו אובחנה כסובלת משיטיון ומדיכאון. לאחר 3 חדשים ש לנטילת תרופות נגד דיכאון היא קיבלה טיפול בביו מגנטיות, לאחר שהחלימה לחלוטין מתייעצת בטי עם הרופא שלה ד"ר ליאו, שעורך לה בדיקות פסיכולוגיות ומשווה אותן לבדיקות שנעשו לפני הטיפול הביו מגנטי, היא לא היתה מסוגלת להגיד מה היום, החודש או השנה, היא לא היתה מסוגלת לחשב כפולות של 7,14,21,35, היא היתה מאד מבולבלת ולא הצליחה לצייר שום צורה.

 

בית החולים בו טופלה קבע שהיא סובלת משיטיון ומדיכאון.  המסקנה נבעה מהערכות פסיכולוגיות ומסריקות ממוחשבות של המח. ולמעשה הסריקות הממוחשבות אכן חושפות ניוון של האונה הקדמית .

בטי היא אדם אחר היום, היא מסוגלת לתקשר, היא מסוגלת לדבר, היא תענה על שאלות, היא יכולה למסור מידע משמעותי, היא משתתפת בפעילות חברתית, אני מופתע מרמת התפקוד של בטי היום.

 

ד"ר ליאו ..."הטיפול במגנטים אינו מלווה בשום כאב, הוא די מרגיע, זה תהליך מאד הדרגתי וללא ספק הוא מחיה את המח."

 

"אני מאמינה בכל ליבי שהייתי מתה אילולא התחולל  הנס הזה של הטיפול  המגנטי. לא זו בלבד שהוא הציל את שפיותי, אני מאמינה בכל ליבי."

 

ד"ר ליאו..."אני תוהה איזו תרופה היתה יכולה לרפא שיטיון. הטיפול במגנטים הצליח לעשות זאת.  הפריטאלין היה מטפל בדיכאון , זה משהו שאני חושב עליו הרבה אני שומר על ראש פתוח."

 

כוחות מגנטיים נרתמו לעבודה בתחום המחקר והאבחון ברוב בתי החולים הגדולים. אחד התחומים החדשים שמבוססים על טכנולוגיה גבוהה הוא הדמיה בתהודה מגנטית. יש מגנטיות מסוימת הטבועה במולקולות של גופינו אם נכניס את מטופלנו לשדה מגנטי חזק ביותר המולקולות האלה יסתדרו בשורה לפי השדה המגנטי הזה.

 

נתחיל את הסריקה הראשונה עכשיו היא נמשכת בערך 7 דקות ואחר כך נכניס גם כמה גלי רדיו לגוף, המטופל ייצור תהודה לגלי הרדיו האלה וכך תיווצר תמונה.

 

בעולם בעלי החיים נעשה שימוש נרחב בטיפולים במגנטים. בטיפול בסוסי מרוץ ובחיות משק אחרות.

בעקבות האיסור על שימוש בתרופות כשעולם המרוצים חיפש חלופה נקיה מכימיקלים גרהם ספנס ממשיך להעניק לסוסיו טיפולים מגנטיים – "זה מגביר את זרימת הדם לגפיים ויש לכך

חשיבות רבה כשמטפלים בפציעות, זה מרפא את הצלקת באזור הפגוע וגם מחיש את תהליך הריפוי. הסוס מצמיח רקמה חדשה חלק חשוב בכך הוא טיפול במוצרים ביו מגנטיים שמוצמדים לסוס 24 שעות ביממה – כמובן שהדבר אינו דורש כוח אדם. המוצרים עובדים בזמן שמאמן הסוסים ישן. הנה מוצר לטיפול בגידים , ז לא כואב, זה מקנה לסוס חופש תנועה מוחלט, שום אי נוחות, רוב הסוסים כל כך רגילים בהם בכלל לא מרגישים את המוצר".

 

ביו מגנטיות יעילה בריפוי שברים שמסרבים להתאחות. בעולם הספורט המקצועי יש לחץ לרפא חבלות נקעים  ושברים במהירות רבה. ביו מגנטיות מאיצה תהליך זה.

 

מזה שנים רבות כמעט 30 אנו משתמשים בשדות מגנטיים כדי לאחות עצמות במהירות רבה יותר. והוכח שבזמן שתאי העצם מתחברים אפשר לגרום להם לעבוד מהר יותר בעזרת שדה מגנטי בתנועה.

ד"ר מקוויאר, ראומטולוג מתמחה ברפואת ספורט -"אחת הבעיות של השבר הזה שהוא לא התאחה לחלוטין כלומר העצמות עדיין מעט רחוקות זו מזו ..... השדה המגנטי יניע את תאי העצם להתרבות- זה מה שמכונה בניית עצם. כשמקרבים אנרגיה מגנטית אל התאים , התאים האלה מתרפאים באופן טבעי בכוחות עצמם. זה רק מאיץ את תהליך הריפוי הטבעי."

 

"הטיפול הביו מגנטי  נמצא בחיתוליו ,אולי עם מעט יותר מחקר נוכל להציע הרבה יותר, אני מתכוון להמשיך להעזר , אתה קובע את גורלך. אם אתה חושב שהכל נגמר זה מה שקורה לך, אם אתה לא חושב שהכל נגמר זה לא קורה לך. "

 

מאז ומתמיד אנשים פנו לים כדי להחלים, אני בטוחה שהיונים השליליים שנוצרים משפיעים על הבריאות, שפעילות טבעית כגון יציאה לטבע ושחייה בים מחזקות את השדה המגנטי שלנו ומעניקות לנו אנרגיה וחיוניות

 

 

                                                                                                             "טבע הריפוי"

                                                                                                              ביו מגנטיות

התקשרו עכשיו
058-55-88-345 

משפחת מגנייט מאחלת
לכל עם ישראל
ולעולם כולו
הרבה הרבה בריאות
ושהימים והלילות יחזרו לחייך אלינו מהר

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
וגם  30  ימי ניסיון  וגם  ללא תשלום  דמי ההובלה בחזרה  !!! 


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות

  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו 
058-5588345

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.הגרלת כרטיס טיסה 3 לארה"ב   - בהגרלה  השלישית  של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה  הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב.

הגרלת כרטיס טיסה 2 לארה"ב  - בהגרלה השנייה של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב.

מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.


הגרלת כרטיס טיסה 1 לארה"ב  - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות

התקשרו עכשיו
058-5588345

2all בניית אתרים