יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מזרונים מגנטיים - היתרונות

יתרונות מזרונים אורטופדיים מגנטיים על גוף האדם


יתרונות המגנטים על גוף האדם

עוד מימי המצרים הקדמונים נודעו המגנטים ביכולת הריפוי שלהם, מחקרים הוכיחו כי למגנטים יש  יכולת ריפוי של פציעות, שברים, כאבים ומחלות רבות ומגוונות. כיום יותר ויותר מעבדות מחקר, רופאים ובתי חולים מהמובילים בעולם, מודעים ליתרונות הטיפול במגנטים. זו שיטת טיפול וריפוי שמשתמשת בעקרון הבסיסי של מהות חיות הגוף ואופן הקיום האנושי על פני הכדור.

הרעיון והדרך פשוטים ביותר – מכיוון שקיימת קורלציה מלאה בין תפקוד הגוף שלנו לשדה המגנטי הטבעי הקיים ביקום, ומכיוון שכיום במאה ה-21 ההשפעה של השדה המגנטי הטבעי על הגוף שלנו הולכת ופוחתת ואנו נמצאים במצב של חסר בשדה מגנטי, יש למצוא את הדרך להחזיר לגוף ולהשיב בחזרה את אותו חסר.

ומה פשוט וגאוני יותר ממזרונים (עליהם אנו מבלים לפחות כשליש מחיינו...), המכילים בתוכם קונפיגורצייה מגנטית המדמה בפעילותה את השפעת השדה המגנטי הטבעי ובכך מסייעת לגוף ראשית, לשמור על מצב בריאותי תקין ומאוזן ובמצב בריאותי לקוי לסייע לגוף לטפל בעצמו בבעיות שהרפואה לא פעם לא מצליחה.מהי רפואה מגנטית ?                                                                        

"הרפואה הסינית מיפתה את גוף האדם במערכת שלמה של ערוצים שמעבירים את אנרגיית החיים, הנקראים מרידיאנים", אומר ניב הורוביץ, מתמחה ברפואת מגנטים. "הטיפולים בשיטות אלו מנסים להביא את הגוף לאיזון, מתוך אמונה שמחלות ובעיות נובעות מחסימות אנרגטיות של אותם ערוצים. כשהחסימות נפתחות, אפשר להגיע לאיזון. ההנחה של רפואת המגנטים היא שבגוף עוברת אנרגיה אלקטרו- דינמית, שמגיבה לשינויים בשדה המגנטי שיוצר הטיפול במגנטים. הטיפול יוצר תנועה באותם שדות מגנטיים, מתוך הנחה שתנועה היא תמיד מצב בריא יותר לגוף מאשר חוסר תנועה".

 


בשביל שתבינו עד כמה מזרן מגנטי יכול לתרום לחיינו, ראשית נבין על מה מתבסס הריפוי. הנחת היסוד היא שכל מחלה נגרמת כתוצאה מירידה ברמת האנרגיה בתאי הגוף. כל תא בגוף בנוי עם מטען חיובי בגרעין התא ומטען שלילי מחוצה לו, ותפקוד התאים בנוי על פולסים, תנודות של אנרגיה, בין החיובי לשלילי. כשהקוטביות בתא טובה ומאוזנת, התא יבצע כראוי את תהליך חילוף החומרים. וזאת כי הגוף הבנוי ממיליארדי תאים, מהווה שדה מגנטי אחד גדול ורחב, ושדה מגנטי חיצוני שמתחבר אליו, יוצר למעשה, מעגל שמזרים בגוף אנרגיה חיונית, משפר את זרימת הדם ובכך גורם להעלאת כמות החמצן בדם , דבר המסייע לגוף לטפל ולרפא את עצמו.


מדוע צריך רפואה מגנטית?

בתקופה  המודרנית שאנחנו חיים היום, במו ידנו אנו מחלישים את השפעת השדה המגנטי הטבעי של כדור הארץ על הגוף, השפעה שהיא הכרחית עבורנו לחיים תקינים ומאוזנים. תופעות של הרס אקולוגי כמו החור באוזון או זיהום האוויר הן הרסניות לגוף, תופעות של חוסר תשומת לב בריאותית כמו תזונה לא מאוזנת וחוסר בפעילות גופנית, גורמות למתחים ולהיחלשות הגוף. תופעות סביבתיות שנגרמות על ידי האדם, כמו קווי מתח חשמל, חומרי בניין מסוימים, מתכות, בטון מזויין, זיהום הסביבה דרך מפעלים או כלי תחבורה עשויים מתכות, מערכות תקשורת, מסכי טלבזיה ,טלפונים סלולאריים וכל מכשירי החשמל הפולטים קרינה, כל אלה חוסמים בפנינו את ההשפעה החיובית והחיונית של השדה המגנטי הטבעי.


כל התופעות וההסברים האלה משפיעות לרעה על התפקוד של התאים בגופנו ולמחלות. מה שגורם לנו לנזקים בריאותיים.  בארה''ב לדוגמא משתמשים בריפוי באמצעות שדה מגנטי ביותר מ-  1,000 בתי חולים, קליניקות ומרכזי בריאות לשיכוך כאב תוך שרירי, התכווצויות שרירים, פרקים ומחלות אחרות.

בכל העולם משתמשים רופאים ומנתחים אורטופדיים במשטחים מגנטיים לזירוז ריפוי שברים מורכבים. ביפן נעזרים כ-10% מהתושבים בטיפול מגנטותרפי, למעלה מ-15 מיליון יפנים ישנים כיום על משטחים בהם מצויים מגנטים, וכנראה לא בכדי נחשבת יפן למדינה בעלת אריכות החיים הגבוהה בתבל.


הפטנט הייחודי של מזרן מגנטי - MAGNIGHT

מזרן מגנטי - מגנייט עובד על עקרון של השיטה המגנטותרפית, מזרן מגנייט מנצל את כוחו לעבודה על הגוף בזמן השינה, זמן שאינו מנוצל על ידנו – ואורכו כ-33% מזמננו. הנושא נבדק היטב על ידי מפתחי המזרן, וביחד עם מומחים מתחומי השינה והמגנט ובפיקוחו של ד"ר סיימון וולפסון, מומחה לרפואה פנימית ומי שמשמש כיום כמנהל המכון לרפואת כאב בבית חולים רמב"ם בחיפה. הגורמים הללו, ביחד עם טובי המומחים מתחום המזרונאות, מצאו את הנוסחה הנכונה של אופן פיזור וחלוקת המגנטים על המזרן תוך קביעת עוצמת הגאוס הנכונה של כל מגנט ומגנט. כל זה נותן ביחד שדה מגנטי מושלם, המתאים באופן מדוד ומדויק לצרכים של גוף האדם.


מגנטותרפיה – הרפואה של המחר!

מזרן מגנטי מחזיר בחזרה לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי ועוזר לו לחזק את התאים החיוניים. השדה המגנטי שיוצר המזרן פותר לא פעם את הבעיות מהשורש, ולא מתמקד בתופעות בלבד. הוא טוען את הגוף באנרגיה חיובית, מחזיר לו את האיזון, ובכך מתפקד כ"רפואה מונעת", השינה על המזרן משפרת את זרימת הדם בין כל מערכות הגוף ובכך מעלה ומגבירה את אספקת החמצן לכל חלקי הגוף, מזרזת את חילוף החומרים ובכך תומכת בתחזוקת הגוף, מחזקת את המערכת החיסונית ובכך מאפשרת לגוף לרפא את עצמו.


"ניצלתי בזכות המגנטים", מספרת שרה ידידיה, שנחשפה לרפואת המגנטים לפני כארבע שנים. "הייתי במצב קשה כשחברה הציעה לי להשתמש במזרן לניסיון, מתוך ידיעה ברורה שאני לא קונה אותו. תוך שישה שבועות הרגשתי שיפור ניכר מחוסר יכולת לתפקד, חזרתי לחיים. מאז אני מאמינה גדולה במגנטים. נתתי מזרן מגנטים לאישה שסבלה מנמק חמור ברגל, וכבר אחרי כמה ימים חל שיפור במחזור הדם שלה והצבע השחור של הנמק נעלם. עם זאת", מדגישה ידידיה, "המגנט לא מיועד להחליף תרופות. לא מדובר על פתרון אלטרנטיבי לכאבים, אלא בדרך שגורמת לגוף לעזור לעצמו להירפא".


ד"ר סיימון וולפסון, מומחה ברפואה פנימית ומי שמשמש כיום כמנהל המכון לרפואת כאב בבית חולים רמב"ם בחיפה אשר טיפל במשך שנים במטופלים באמצעות מגנטים סיפר בזמנו בכנס בנושא רפואת כאב אודות ניסיונו בטיפול באמצעות מגנטים "השימוש בשדה אלקטרומגנטי החל בשנות השישים, בתחום של איחוי שברים. אבל מאז נמצא שהפתרון של שדה אלקטרומגנטי יעיל גם לטיפול בעוד מגוון רב של בעיות, כמו פצעי עור שלא מתרפאים, כאבים, בעיות מפרקים, דלקות פרקים כרוניות ועוד." 

לדבריו, הוא נוכח ביעילותה של הרפואה האלקטרומגנטית לאורך שנות פעילותו. "היו לי הצלחות בתחום הכאב, דווקא במקרים שנחשבו אבודים. הגיעה אלי פציינטית שסבלה מכאבים עזים בברך אחרי חבלה. לא נגרם לה שבר, אבל היא סבלה 24 שעות ביממה והתרוצצה בין חדרי מיון שלא הצליחו למצוא את הסיבה לכאבים. בבדיקה שערכתי לא מצאתי אצלה שבר או נזק רציני, אלא רגישות עצומה, שלא הגיבה לשום טיפול תרופתי. הנחתי מגנט קבוע על הברך וטיפלתי בה פעמיים בשבוע במכשיר שעובד על עקרון השדה האלקטרומגנטי הפועם. תוך שלושה ימים הכאבים נעלמו והמטופלת שוב הצליחה לדדות על הרגל. כעבור שבועיים לא נותר כל זכר לכאבים". לשאלה איך בדיוק עוזר הטיפול המגנטי בשיכוך כאבים, עונה ד"ר וולפסון, "עד היום אין לכך תשובה ברורה, אבל קיימות מספר השערות. חלקן מדברות על כך שהשדה המגנטי משפיע על העצבוב, או על חומרי פירוק דלקטיים באזור הפגוע. סברה אחת טוענת, שהשדה המגנטי עובד על שיכוך הכאב בכך שהוא משפר את זרימת הדם ובכך גורם להעלאת כמות החמצן בדם. מחקרים הוכיחו, ששינוי ברמת החומצה עוזר לכאב להתפוגג, והשדה המגנטי תורם, כנראה, לשינוי הסביבה החומצית באזור הפגוע."

(ראיון מהעיתונות עם ד"ר וולפסון, הופיע בעיתון "מעריב)

בישראל מתועדות עשרות עדויות של אנשים שסבלו מבעיות כאב שונות כגון, כאבי גב, גוף ורגליים, בעיות שינה, עייפות תשישות וחולות במחלת הפיברומיאלגיה שכיום מתברר שהמזרן המגנטי – מגנייט, הינו הדבר היחידי הטבעי שמסייע ומקל עליהן כפי ששום תרופה כימיקלית ושום טיפול אחר לא עוזר. (עדויות אלה הן רק חלק קטן ביותר מבין אלפי לקוחות מאושרים שרכשו בשנים האחרונות את מזרן מגנייט) ואולי בשל כך, דווקא בימים אלה מתגברים הקולות הגורסים כי רפואת המגנטים היא הרפואה של האלף השלישי. "הרפואה המודרנית מתחילה להבין את הערך הפוטנציאלי של השימוש באנרגיה מגנטית בטיפול בתסמינים נפשיים וגופניים", כותב פרד רינקר בספרו "הכוח הבלתי נראה- תרפיה מגנטית". רינקר מצטט בספרו רופאים קונבנציונליים הסבורים כי העתיד טמון ברפואת המגנטים.


למי נועדו מזרונים מגנטיים?

ראשית, לאנשים הבריאים המעוניינים:

*לשמור על רמת הבריאות הטובה שלהם.
*לשפר את רמת החיוניות והאנרגיה שלהם.

 *לישון טוב ולקום עוד יותר טוב.

 *להעלות את רמת החיסון הטבעי של הגוף. 
 *לשמור על איכות ואריכות חיים.


שנית, לאנשים הסובלים מ
:

בעיות גב וצוואר, כאבי גב, כאבי צוואר ושכמות, פריצות דיסק, בלט דיסק, כאבי גב תחתון ועליון, אישיאס, כאבי רגליים, כאבים כרוניים, כאבי ראש ומגרנות, כאבים ראומטיים, דלקות פרקים, כאבי פרקים, פיברומיאלגיה, בעיות לב,בעיות לחץ דם, בעיות בזרימת דם, סכרת, עייפות ותשישות, מתח נפשי וחרדה, עצבנות, חוסר ריכוז, נדודי שינה, יקיצות מרובות ונחירות, בעיות שינה, בעיות עיכול, בריחת סידן ועוד.

מזרן מגנטי אסור לשימוש ל... 

חולים במחלת הנפילה ו/או לחולים אשר בגופם מושתל קוצב לב ו/או משאבת אינסולין ו/או כל מכשיר אחר העלול להיות מושפע מהשדה המגנטי, וכן לאנשים אשר מצויים בגופם רסיסי מתכת. 

לנשים בהריון מומלץ לישון על צדו השני של המזרן (בו אין מגנטים) עד לסיום תקופת ההריון. חולים במחלת הסרטן נדרשים להתייעץ עם האונקולוג האישי שלהם לגבי שימוש במזרן.

לשימוש במזרן מגנטי אין תופעות לוואי, השפעתו מורגשת אצל חלק מהאוכלוסייה ממש בתוך ימים אחדים באופן בלתי ייאמן, כאשר אצל מרבית האוכלוסייה ההשפעה ניכרת  בתוך כ – 30 יום.

בעולם קיים כבר ניסיון של למעלה מ-40 שנה בשימוש במזרנים מגנטים, בישראל נמצאים מזרנים מגנטים בשימוש מזה כבר למעלה מ-15 שנה.


התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים