יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מזרונים אורטופדיים - היתרונות

מזרונים אורטופדיים כל היתרונות במזרן אחד


נכון לשנת 2017 רוב האנשים מעדיפים מזרן אורתופדי על פני כל סוג מזרן אחר וזאת משום יתרונותיו הרבים. נכון לשנים האחרונות אחד מסוגי המזרונים האורתופדיים שתופסים תשומת לב רבה בקרב ציבור הצרכנים הוא המזרון הבריאותי אורטופדי 'מגנייט'.

 

מזרונים איכותיים הכרחיים לחיינו

מזרונים הם בעלי תפקיד מרכזי באיכות השינה של כל אחד ואחת מאיתנו. הם מיוצרים במספר טכנולוגיות ומחומרים שונים כאשר המטרה היא אחת: לספק לצרכנים את המזרונים האיכותיים ביותר. הייצור של מזרונים אורתופדיים חייב שיעשה תמיד בהתאמה מלאה למודולים רפואיים. המזרנים צריכים להכיל את חומרי הגלם הנכונים במשקלים בנפחים ובגבהים המותאמים לכל לקוח ולקוח כאשר הדבר החשוב ביותר אותו הם צריכים לספק לשוכב עליהם תמיכה נכונה ומלאה לגוף ונוחות מירבית. ואם בנוסף לכך מסופק ערך מוסף רפואי הרי שזה הטוב ביותר שניתן לבקש.
אם גם אתם נמנים בין אותם צרכנים שמעוניינים לקנות מזרון אורטופדי זוגי או יחיד הפרמטרים הנוספים אותם יש לקחת בחשבון והקשורים בכם הינם גילכם, משקלכם, גובהכם, סוג העיסוק בו אתם עוסקים ביום יום, סגנון חייכם, פעילותכם הגופנית, ההיסטוריה הרפואית שלכם והתקציב אותו אתם מייעדים לרכישת מוצר משמעותי זה.

 

יתרונותיו של המזרון האורתופדי

התאמה מקסימאלית לגוף האדם - רוב האנשים אינם יודעים שמזרון אורתופדי פותח במיוחד בעבור אנשים שסבלו מכאבי גב. מזרון זה מותאם באופן הטוב ביותר לגוף האדם, דבר אותו ניתן לחוש מיידית בישיבה או בעת שכיבה על המזרון. כאן (וזאת בניגוד למזרונים שאינם אורטופדים), משקל הגוף אינו גורם לשקיעתו של המזרן. המזרון האורתופדי ערוך לספוג את הלחץ המופעל עליו בלי לגרום נזק כלשהו לגוף האדם ובו בעת לספק תמיכה שווה לכל חלקי הגוף המונחים עליו.

בדיקות איכות – מזרן אורטופדי תמיד יעבור בדיקות איכות מיוחדות וזאת טרם הוא מוצע לצרכנים וזאת בהשוואה למזרונים שאינם מוגדרים כאורטופדים.

חומרים איכותיים מזרונים אורטופדיים עשויים מחומרים איכותיים מאוד, אם הכוונה היא לחומרים כמו LATEX ORTOPEDI, VISCO LIGHTLI, Memory Form , H.R HIGH ReSIilience ועוד.

אחריות – האחריות הניתנת על מזרונים מסוג אורתופדי ארוכה יותר בהשוואה אל מזרן סטנדרטי. תקופת האחריות על מזרנים אלו היא בדרך כלל שמונה שנים ויותר.

עמידות - מזרנים איכותיים שמחזיקים מעמד לאורך תקופת זמן ארוכה וזאת בהשוואה אל מזרון רגיל.

שינה בריאה – מזרון אורטופדי שמתאים לבעליו יבטיח שינה רציפה עמוקה ונעימה.

 

המזרון הבריאותי אורטופדי – היתרונות הנוספים של מגנייט

תקופת ניסיון – חברת מגנייט מאפשרת למתעניינים לנסות את המזרון למשך 30 ימים כשהניסיון נעשה ללא ניילון.

מזרון בריאותי להקלת בכאבים – מזרן מגנייט הינו המזרן היחידי בישראל הנותן ללקוח התחייבות להקלה בכאבי גב עליון ותחתון. הקלה בכאבים ובבעיות שינה לאנשים שסובלים מפיברומיאלגיה, הקלה לסובלים מבעיות של פריצות/בלט דיסק, בעיות ליחה מרובה, הירדמות רגליים, דלקות פרקים, מיגרנות, בעיות שינה, נחירות, עייפות ותשישות ועוד.

מזרון בריאותי גם לאנשים בריאים – מזרוני מגנייט האורטופדיים הייחודיים מסוגם בישראל יובילו לשינה טובה יותר, שיפור האנרגיה והחיוניות של הגוף והעלאת רמת החיסון של הגוף.

הרכב חומרי הגלם – לעומת מזרנים אורטופדים אחרים שעשויים מחומר גלם מסויים אחד או שניים בלבד המזרונים אורטופדיים של מגנייט עשוי ממספר רב של חומרי גלם שונים כגון:
LATEX ORTOPEDI, VISCO LIGHTLI, Memory Form , H.R HIGH ReSIilience ,פוליאורטן בתצורת תבנית ביצים, ופולימרים בדרגות קושי ורכות שונות המיוצרים בטכנולוגיית POLY-I-TEC.

 

לסיכום, מזרון אורתופדי הינו בדרך כלל מזרון איכותי יותר ממזרונים שאינם אורטופדיים, דבר שבא לידי ביטוי בהנדסת הייצור שלהם, באיכות החומרים מהם הם עשויים, בעמידות, בנוחות ובאחריות הניתנת להם.

המזרונים אורטופדיים של מגנייט הם מזרונים בריאותיים אורטופדיים המועדפים על ידי צרכנים רבים בישראל ועוד מעט גם בארצות הברית...( מזרני מגנייט אמורים להיות מושקים במהלך השנה הקרובה בארצות הברית ), בזכות קונפיגורציית מגנטים ייחודית השתולה בתוך המזרנים,מחזירים מזרני מגנייט לגוף את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי הטבעי ומסייעים לשיפור זרימת הדם בין התאים לבינם ובתוכם וכן להעלאת רמת החמצן בדם, ובכך מסייעים לגוף לטפל בעצמו בבעיות בריאותיות שונות כמצויין לעי"ל.
היום כבר ידוע היטב - אין עוד כמזרן הזה בישראל !
קנייה נעימה.
התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים