30 ימי ניסיון טיפולי חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

מאמרים

מזרן זוגי אורטופדי מומלץ

תפקידו של מזרון זוגי הוא לספק חוויית שינה משותפת וחוויית שינה עמוקה ובריאה לכל אחד מבני הזוג. אחת השאלות החשובות ביותר אותן יש לשאול טרם קונים מזרן היא האם לקנות מזרון זוגי או האם לקנות שני מזרוני יחיד שיותאמו למיטה הזוגית. במאמר זה נספק לכם את כל התשובות הנדרשות ואף נספק לזוגות מידע בכל הקשור לבחירת מזרן זוגי מומלץ.

הדילמה המרכזית – בחירת מזרן זוגי

אחת הדילמות הקיימות אצל כל זוג היא האם לבחור במזרן זוגי או בשני מזרונים יחידים לחדר השינה. ההחלטה לבחור שני מזרנים למיטה הזוגית לעיתים יוצרת פסיכולוגיה זוגית שלילית, כלומר תחושה שהאחדות והאינטימיות המאפיינים את השינה הזוגית, נשללים. באם מחליטים לבחור ביחידה זוגית אחת, הדילמות המאפיינות החלטה זו כוללות את כל הקשור אל נוחות בני הזוג וזאת משום רמת הקושי המועדפת על כל אחד מבני הזוג. התלבטויות אלו מובילות את רוב הזוגות לתוצאה של פשרה. ברוב הפעמים אחד מבני הזוג אינו מרוצה מפשרה זו וזאת משום שדרגת הקושי המתאימה לו (או לה) שונה מדרגת הקושי שמתאימה לאחר. הפתרון הוא: מזרן זוגי שמגיע כיחידה אחת בשתי דרגות קושי שונות, כמו למשל מזרן מגנייט, מזרן אורטופדי מומלץ.

התאמת מזרן זוגי לשני בני הזוג

לצרכן מוצעים מזרונים אורטופדיים שונים ומשונים, אשר את כולם ניתן לרכוש כמזרן זוגי אחד שלם. אך מה קורה כאשר אחד מבני הזוג הוא בעל נתוני גוף (גובה ומשקל) השונים באופן משמעותי מבן הזוג השני?

כאן, ברוב המקרים יש בעיה. רוב הפרטנרים לשינה מוותרים על הנוחות שלהם בכדי לאפשר לאותו אדם אותו הם אוהבים שינת לילה נוחה ורגועה יותר. כתוצאה מכך יוצא שהאדם השני הישן באותה המיטה מוצא את עצמו חווה נדודי שינה וזאת משום שהמזרן אינו מתאים לו.

לא מאמינים בפשרות – מזרון מגנייט

אם עד היום שתי האפשרויות היחידות היו מזרן זוגי מומלץ או שני מזרוני יחיד למיטה הזוגית, כיום יש אפשרות שלישית שמספקת פתרון אידיאלי לשני בני הזוג (כולל אנשים שסובלים מבעיות רפואיות שונות). מזרון זוגי מגנייט. מזרן בריאות אורטופדי שמושתת על שיטת המגנטותרפיה. מזרן זה מגיע כיחידה זוגית אחת, אך ניתן גם לקבלו בשתי דרגות קושי שונות וזאת בהתאמה אישית לכל אחד מהאנשים השוכבים עליו. מזרן בריאותי זה הוא מזרון אורטופדי מומלץ על ידי מומחים רבים ויש אפשרות להזמין אותו בהתאמה אישית לצרכי שני בני הזוג בשתי דרגות קושי שונות ובכל גודל נדרש.

מזרן מגנייט עשוי מ- 11/12 שכבות שכוללות שכבות ויסקו, שכבות לטקס אורטופדי, שכבת פוליאורוטן מוקצף בתצורה של תבנית ביצים שכבות פולימור רכות וקשיחות וכמובן שכבת מגנטים ייחודית. המזרן הוא דו צדדי, הבדים ממנו עשוי המזרן הם בדים איכותיים איכותיים (כגון אלווורה ועוד), דפנות המזרן מרופדות בבד נושם תלת מימדי 3D שמונע היווצרות של עובש, קרדיט האבק וריח לא נעים.

כל זוג מוזמן לבחור את הדגם הרצוי לו (ברונז, סילבר, גולד, פלטינום, פוקט או פלקסי), את הגובה הרצוי לו, המידות ודרגות הקושי. מזרני מגנייט ניתנים ל- 30 ימי ניסיון, ללא ניילון תוך התחייבות יוצאת דופן וחסרת תקדים בישראל – הקלה בבעיות כאב מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות.

באם מכל סיבה שהיא יבחרו להחזיר את המזרן, הם יוכלו לעשות זאת כאשר עלות תשלום דמי ההובלה בחזרה חלים על החברה.

אז מה יש להפסיד? זאת עסקת WIN-  WIN, לא טוב, לא מתאים, לא קרה כלום – מחזירים.
טוב לכם? תשאירו ותהנו ממזרן איכותי, נוח ובעל תכונות יוצאות דופן.
אתם יכולים רק להרוויח – ב ה צ ל ח ה !!!

מאמרים נוספים