יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. המומחים
  4. /
  5. ניב הורוביץ מתמחה

ניב הורוביץ מתמחה

ניב הורוביץ, מתמחה ברפואה מגנטית, טוען במאמר שפורסם על ידו, כי "היות שכל מחלה היא פגיעה בזרימת האנרגיה של האורגניזם, ניתן לטפל בהצלחה במחלות רבות באמצעות שדה מגנטי מתאים. מחלה היא סימן שהתאים אינם מייצרים מספיק אנרגיה או שמנגנוני ההגנה שלהם נחלשים. התפקיד של הטיפול בשדות מגנטיים הוא לטפל ולהסיר את החסימות הנוצרות בזרימה הנורמאלית של המערכת ולהחזיר את הגוף לאיזונו הטבעי."


יותר ויותר רופאים קונבנציונליים מתוודעים ליתרונות הטיפול במגנטים שיטת ריפוי שמנסה להביא את הגוף לאיזון, בדומה לדיקור סיני או שיאצו. המטרה: שינוי השדה המגנטי בסביבת האזור הפגוע, כדי לעזור לגוף להתחיל בתהליך ההחלמה.

 

איך יכולה חתיכת מתכת קטנה לגרום לגושי ברזל לזוז ממקומם, ובמקביל גם לעזור בריפוי עייפות כרונית, קנדידה, דלקות פרקים, אולקוס, כוויות ואפילו דיכאון? רפואת המגנטים, שיטת ריפוי אלטרנטיבית, העושה שימוש בשדה המגנטי שיוצר המגנט להשבת האיזון לגוף, תופסת תאוצה בשנים האחרונות גם בקרב רופאים קונבנציונליים.

 

רפואת המגנטים מתבססת על עקרונות העומדים גם מאחורי שיטות כמו דיקור סיני ושיאצו. "הרפואה הסינית מיפתה את גוף האדם במערכת שלמה של ערוצים שמעבירים את אנרגיית החיים, הנקראים מרידיאנים", אומר ניב הורוביץ, מתמחה ברפואת מגנטים. "הטיפולים בשיטות אלו מנסים להביא את הגוף לאיזון, מתוך אמונה שמחלות ובעיות נובעות מחסימות אנרגטיות של אותם ערוצים. כשהחסימות נפתחות, אפשר להגיע לאיזון. ההנחה של רפואת המגנטים היא שבגוף עוברת אנרגיה אלקטרו- דינמית, שמגיבה לשינויים בשדה המגנטי שיוצר הטיפול במגנטים. הטיפול יוצר תנועה באותם שדות מגנטיים, מתוך הנחה שתנועה היא תמיד מצב בריא יותר לגוף מאשר חוסר תנועה".

 

קרינה ממכשירי חשמל ביתיים

השימוש הבולט ביותר שעושה הרפואה הקונבנציונלית במגנטים הוא המכשיר ה – IRM שנועד לאבחון וגילוי גידולים בעזרת הדמיה תלת מימדית. באחרונה אישר מינהל המזון והתרופות האמריקאי ( ה- ADF ) את הטיפול בשברים ובפרקים שאינם מתאחים על ידי פולסים מגנטיים, ובחליפותיהם של אסטרונאוטים הושתלו מגנטים, שמסייעים לשמור על צפיפות העצם שלהם.

 

יש גם מכשירי שמיעה מגנטיים, שיטת טיפול בפציעות ברקמות הרכות, ושיטות להקלה של דלקות חניכיים. בבתי החולים ברוסיה מקובל במיוחד להשתמש במגנטים לעידוד ההחלמה אחרי ניתוחים, לשיפור זרימת דם ולחיזוק עצמות בתהליך האיחוי. השימוש הראשון במגנטים תועד כבר בשנת 800 לפני הספירה במקומות שונים בעולם, כמו יוון, מצרים, הודו וסין, ואפילו אפלטון ואריסטו כתבו על כך.

 

"מדענים קבעו מעבר לכל ספק, שכל תא חי הוא אלקטרו-מגנטי בטבעו", אומר הורוביץ. "התפקוד של כל התאים ושל כל מערכת עצבים בנויה על פולסים של אנרגיה. לכל תא בודד יש מטען חיובי בגרעין התא ומטען שלילי מחוץ לקרום התא. הקוטביות הנכונה מאפשרת לתא לבצע את תהליך חילוף החומרים כמו שצריך".

 

למה צריך להיעזר במגנטים כדי להגיע לקוטביות הנכונה? זה לא קורה באופן טבעי?

"כמעט בכל פעולה אנושית מעורב מכשיר חשמלי שמשנה את הסביבה האלקטרו- מגנטית הטבעית. כתוצאה מכך, אנחנו עטופים כל הזמן במקורות היוצרים שדות אלקטרו- מגנטיים שאף צורת חיים לא נחשפה אליהם בעבר. היום כבר אפשר למדוד את הקרינה שפולטים אותם מכשירים, ולראות איך הם יוצרים הפרעה בשדה המגנטי של כדור הארץ. לא בכדי מזהירים את הציבור מפני הקרינה המזיקה שנפלטת ממכשירי חשמל ביתיים".

 

איך משפיעים השיבושים בשדות האלקטרו-מגנטיים על הבריאות שלנו?

"כאשר התא מבצע את תפקודיו הרגילים, המטען האלקטרו-מגנטי שלו פוחת. בתנאים טבעיים, אחד המקורות שמחזירים את השדה המגנטי של התא ה'עייף' למצב תקין הוא השדה המגנטי של כדור הארץ, אבל בבית ממוצע, הקרינה הנובעת ממערכת החשמל היא חזקה פי 16 מהשדה הטבעי של כדור הארץ, ולכן היא גוברת עליו. מדענים רבים מאמינים שכתוצאה מכך, נפגעת היכולת של הגוף לחדש את עצמו, מה שגורם להפרעות האופייניות של התקופה המודרנית: כאבי ראש, גידולים סרטניים, הפרעות במחזור הדם ובעיות במערכת העיכול".

 

ד"ר קיוצ'י נקגווה, מנהל בית החולים "איסוזו" בטוקיו ואחד המומחים העולמיים לטיפול במגנטים, מכנה את השיבושים הללו "סינדרום הכשל המגנטי". ממחקרים שערך עולה כי נזקיו של הכשל הזה דומים לנזקים של חוסר בוויטמינים, כלומר: כאשר מחזירים לגוף את החוסרים, הוא חוזר לתפקד בצורה רגילה. לדברי הורוביץ יותר ויותר מדענים ורופאים מטפלים כיום באמצעות שדות מגנטיים בקשת רחבה מאוד של הפרעות, ומדווחים על תוצאות מרשימות.

 

הגוף שואב אנרגיה

"מחלה היא סימן שהתאים אינם מייצרים מספיק אנרגיה, או שמנגנוני ההגנה שלהם נחלשים", טוען הורוביץ. "עקרונית, המגנטים עובדים כמו המחטים בדיקור הסיני. הם יוצרים זרימה אלקטרו- מגנטית בנקודות שבהן קיימת חסימה או הפרעה בזרימה. כשהאנרגיה זורמת בצורה נכונה, הגוף מתחיל בתהליך ההחלמה שלו".

 

אפשר להשתמש במגנטים גם לטיפול מקומי: מניחים מגנט על האיבר הזקוק לטיפול, מה שגורם לייצור מוגבר של יונים שליליים ולתנועתיות שמחזירה את המולקולות לסדר הטבעי שממנו אפשר להתחיל בתהליך ההחלמה. " ברמה המקומית, המגנט מנקה את האזור הפגוע מהצטברות של רעלים, ומונע הצטברויות של חומרים כמו סידן או אבנית". אומר הורוביץ. "הגוף שואב מהמגנט את כמות האנרגיה שהוא זקוק לה, ויודע באופן טבעי מתי להפסיק את התהליך, גם אם הוא עדיין חשוף למגנטים. כלומר, לא קיימת סכנה של עודף חשיפה למגנט".

המטפלים טוענים כי לטיפול במגנטים אין תופעות לוואי, וכי השפעתו מורגשת תוך כ – 30 – 40 יום, ב – 85% - 90% הצלחה.

בארץ נמכרים מגנטים של כמה חברות, המשולבים במזרנים, ברפידות, בשרשראות, בכריות ובאביזרים נוספים.

 

המטפלים מזהירים מפני טיפול עצמי באמצעות המגנטים, שעלול להיות מסוכן לאנשים עם קוצבי לב או משאבות אינסולין, לנשים בהריון ולאנשים עם שתלי טיטניום או מוטות המשמשים לניתוחי עמוד שדרה. שימוש נכון במגנטים מצריך ידע והדרכה מוסמכת, והוא אינו מהווה תחליף לטיפול רפואי.

 

מגנטים במזרן

"ניצלתי בזכות המגנטים", מספרת שרה ידידיה, שנחשפה לרפואת המגנטים לפני כארבע שנים. "הייתי במצב קשה כשחברה הציעה לי להשתמש במזרן לניסיון, מתוך ידיעה ברורה שאני לא קונה אותו. תוך שישה שבועות הרגשתי שיפור ניכר מחוסר יכולת לתפקד, חזרתי לחיים. מאז אני מאמינה גדולה במגנטים. נתתי מזרן מגנטים לאישה שסבלה מנמק חמור ברגל, וכבר אחרי כמה ימים חל שיפור במחזור הדם שלה והצבע השחור של הנמק נעלם. עם זאת", מדגישה ידידיה, "המגנט לא מיועד להחליף תרופות. לא מדובר על פתרון אלטרנטיבי לכאבים, אלא בדרך שגורמת לגוף לעזור לעצמו להירפא".

בימים אלה מתגברים הקולות הגורסים כי רפואת המגנטים היא הרפואה של האלף השלישי. "הרפואה המודרנית מתחילה להבין את הערך הפוטנציאלי של השימוש באנרגיה מגנטית בטיפול בתסמינים נפשיים וגופניים", כותב פרד רינקר בספרו "הכוח הבלתי נראה- תרפיה מגנטית". רינקר מצטט בספרו רופאים קונבנציונליים הסבורים כי העתיד טמון ברפואת המגנטים וכי לאלה השפעה מועילה על מחזור הדם, על מחזור הלימפה, על ייצור הורמונים ועל מערכת העצבים והשרירים.

 

בין כימיה לאנרגיה

מה שמאפיין את שתי המאות האחרונות ברפואה הוא החשיבות והמרכזיות של מדע הכימיה. טבעי להניח כי כל מחלה של הגוף הכימיקלי יכולה להיפתר בצורה הטובה ביותר על ידי תרופה כימית. תרופות הפכו לטיפול המקובל בכל המחלות.

 

"נקודת המבט הניוטוניאנית של הרפואה המערבית, הרואה את הגוף כ'מרק כימיקלי', שפועל כתרכובת של מערכות ביולוגיות עד לרמת התא, אינה שלמה", טוען הורוביץ. "הגוף לא היה אלא שלולית של אותו מרק כימיקלי ללא האנרגיה ומקור המידע המסדר כל אטום וכל מולקולה לצורתה האנושית", הורוביץ מביא את התיאוריה של איינשטיין על השדה המאוחד, שלפיה כל חומר הוא אנרגיה מאורגנת. "תורת הקוונטים הראתה כי אין הבחנה בין חומר לאנרגיה כאשר מגיעים לרמות התת- אטומיות, כלומר, לא חשוב אם האנרגיה פועלת כספל, עץ, או אדם, השדה האנרגטי תמיד יהיה חלק ממנה".


טיפול חדשני לסובלים מכאבים באמצעות מכשיר מגוטותרפיה

בשורה לסובלים מכאבים: טיפול חדשני בבעיות כאב ניתן במרכז לרפואה חלופית בתל אביב באמצעות שימוש במכשיר המגנטותרפיה. על פי אופן הפעולה של מכשיר המגנטותרפיה ותכנונו של החלק הפעיל שלו נוצרים אותות בין אלקטריים התואמים את האותות הנוצרים בעצמות ובדופן כלי הדם בעת מעבר גל הדופק. היוצרות פוטנציאל מסוג זה הינה בעלת חשיבות לתפקודן של מערכות רבות בגוף האדם. במצבים פטולוגיים שונים שחזור פוטנציאל כזה באמצעות שימוש במקור חיצוני של פעולה אלקטרומגנטית מאפשר לקבל תוצאה טיפולית פתוגנית מובהקת, המתבססת על שיפור מחזור הדם האזורי בשל התכונות הראולוגיות של הדם, על הטבה במצבן של תופעות שונות של נפיחות והשפעה של שיכוך כאבים, הורדה של הטונוס של כלי הדם, העלאה של לחץ החמצן והורדה של לחץ החמצן והורדה של לחץ הפחמן הדו חמצני ברקמות.

 

התחומים העיקריים של היישום הקליני בהם נוסה המכשיר המכשיר בהרחבה הם תחומי הטראומה והאורטופדיה המיקרוכירוגיה טיפול בכלי דם, רפואת ספורט רפואת חירום ופיזיותרפיה.

 

ההשפעות הרפואיות של המכשיר: השפעה אנטי דלקתית, פעילות על כלי הדם, פעילות כנגד נפיחויות, השפעה על תזונה, על הקרשת דם ושיכוך כאבים. השיטה החדשנית אידיאלית במקרים של כאבי גב, פריצות דיסק, כאבי מפרקים, כאבי שרירים וגידים, קשיים בהליכה, מיגרנות בעיות ברכיים וחוסר סחוס לטיפול אין תחליף ואין לו תופעות לוואי.

 

מהו מגנט?

מגנט הוא גוף עשוי מתכת בעל כוח מופלא: הוא מסוגל לגרום לחפצים שיש בהם אפילו פיסת ברזל קטנה לזוז בעזרת כוח בלתי נראה. את התכונה המיוחדת גילו היוונים בעת העתיקה, ששמו לב לעובדה שסלעים מסוימים יכולים לקרב או להרחיק פיסות ברזל כאשר מקרבים אותן אליהם.


מקור המילה "מגנט" הוא בחבל מגנסיה שבאסיה הקטנה, במקום שבו נמצאת כיום תורכיה. באותו אזור היו באותה תקופה מרבצים ענקיים של עפרות תחמוצת הברזל, שנקראו מגנטים על שם המקום בו נמצאו.

 

המגנטים של ימינו עשויים מברזל או מפלדה, וגם מסגסוגות של ניקל, קובלט, אלומיניום וכל מיני תרכובות של ברזל. למגנט יש שני קצוות, שכל אחד מהם מושך אליו, באמצעות השדה המגנטי, פיסות של ברזל. אי אפשר לראות את הכוח המגנטי, אבל אפשר לראות את השפעותיו. האזור שמסביב למגנט, שבו ניכרת השפעת הכוח המגנטי, נקרא שדה מגנטי. עוצמת השדה המגנטי קטנה ככל שמתרחקים מהמגנט. יש שתי נקודות בכדור הארץ שבהן עוצמת השדה המגנטי גדולה במיוחד: הקוטב הצפוני והקוטב הדרומי.

 

כאשר מקרבים שני קצוות קיצוניים של מגנט הם מתרחקים זה מזה. כאשר מקרבים קוטב צפוני לקוטב דרומי, הם נדבקים. אם חותכים מגנט לשניים מקבלים שני מגנטים חדשים, שלכל אחד מהם יש שני קטבים: צפוני ודרומי.

למעשה, כדור הארץ עצמו הוא מגנט אחד גדול. משום שהגרעין הפנימי שלו מורכב ברובו מברזל. כל מגנט בעל צורת מוט שנמצא על פני כדור הארץ ומסוגל להסתובב באופן חופשי, יצביע לכיוון צפון. אם תתלו מגנט על שרוך, הוא יסתובב סביב עצמו ויעצור כשקצהו האחד מופנה אל הקוטב הצפוני של כדור הארץ, וקצהו האחר – אל הקוטב הדרומי.

 


חוץ מרפואה, למגנט יש שימושים רבים בחיי היומיום שלנו. מגנטים גדולים עוטפים את המקרר שלנו ומאפשרים את סגירתו המושלמת. מגנטים מצויים בשעונים, בטלוויזיות ובמחשבים. הם משמשים לשמירת קול או תמונה על וידיאוטייפ או דיסקים

התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים