יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. עדויות לקוחות
  4. /
  5. סרטוני עדויות
  6. /
  7. בעיות שינה, נדודי שינה, נחירות

עדויות - בעיות שינה, נדודי שינה, נחירות

התוצאות מדברות בעד עצמן!


אלפי לקוחות מאושרים הם ההוכחה הטובה ביותר לאיכותו, ייחודו, והצלחתו המדהימה של מזרן מגנייט.

אין ספק שכיום אין בישראל אף מזרן אחר שנותן ערך מוסף בריאותי כל כך משמעותי כמו מגנייט!
אין עוד מזרן בישראל שמשפר את איכות השינה באופן כל כך משמעותי ומורגש כמו מגנייט!  
אין עוד מזרן בישראל שמקל על בעיות כאב שונות כמו מגנייט!
 אין עוד מוצר בישראל שתוך זמן כל כך קצר ובאופן הטבעי ביותר כל כך מקל ומסייע לחולות פיברומיאלגיה !!!

סימה פייגנבאום מבת ים, פנינה כהן מלהבות הבשן, כרמל בלכנר מאשדוד, שרית רחמים מירושלים, ריקי מלכה מנהריה, שירן לוי מירושלים ועוד עשרות חולות פיברומיאלגיה,   שרכשו לעצמן את מזרן MAGNIGHT  הן ההוכחה החד משמעית שלנו שמגנייט הינו כיום הדבר היחידי הטבעי שמסייע ומקל על חולות פיברומילאגיה כפי ששום תרופה כימיקלית ושום טיפול אחר לא נותן.  


מגנייט - הוא באמת הדבר הבא בתחום ההתמודדות עם פיברומיאלגיה בישראל !!! 

אם תמצאו עוד מזרן שמתקרב למה שמגנייט נותן ללקוח בהשוואה לכל מזרן אחר שקיים כיום בישראל, תקבלו מאיתנו את המזרן,  ב - מ - ת - נ - ה !!! 

להתרשמות ניתנת לכם הזדמנות לצפות ולהאזין לסיפורם האישי של לקוחות שסבלו מבעיות שינה שונות,הדברים מדברים בעד עצמם וכל מילה נוספת שלנו  מ-י-ו-ת-ר-ת !!! 

הדברים הנראים והנשמעים אצלנו באתר הם לא עניין של מה בכך- אין כמזרן הזה בישראל !
גם אתם מוזמנים לקבל אותו לביתכם ל- 30 ימי ניסיון ללא ניילון ולחוות חוויית שינה מסוג אחר,
אחרי שתרגישו, גם אתם תשאלו - איך לא ישנו על זה קודם?  


צפייה והאזנה מהנה.


סובלים מבעיות שינה, נדודי שינה - INSOMNIA ונחירות
 ? 

צפו בסיפורם המיוחד של גבריאל אביקסיס מאשדוד, וונדי ונתן דיקשטיין מירושלים והאזינו לשיחות שקיימנו עם אפרת אברהם,ריקי מלכה, עוזרי שמואל ומזל, מירב שוורץ, נעה מלר, ועו"ד חיים אפרימה שסבלו מבעיות שינה קשות.

ולתשומת לבכם:

גבריאל כמעט ולא הצליח לישון בלילה וונדי אפילו הזדקקה לכדורי שינה כדי להצליח לישון שעתיים בלילה,ריקי מלכה כבר מזה 15 שנה נרדמת רק עם כדורי שינה, היום שלושתם הפסיקו את השימוש בכדורים לחלוטין ושניהם מצליחים לישון 4-5 שעות בלילה.

גם פנינה כהן, כרמל בלכנר, וסימה פייגנבאום שסבלו מבעיות שינה קשות ביותר ,התחילו לישון כמו בני אדם ואפילו חזרו לחלום, דבר אשר אינן זוכרות מתי קרה בפעם האחרונה ???

ובמקרה שלושת הבעלים של שלושתן הפסיקו כמעט לגמרי לנחור, והסיפור של אפרת אברהם שבעלה היה נוחר זה נשמע כמו "מנסרה של נגריה" כדבריה, והנה המזרן רק יומיים אצלם ובעלה הפסיק לנחור לגמרי ! 

לא ייאמן ,כל מילה נוספת שלנו מיותרת !

לילה טוב.

"אני יכול להעיד שתוך שבועיים 50% מהכאבים ירדו לי" 

"אחרי חודשיים כל התסמינים שהיו לי פשוט עברו לי וזה מדהים"
"אני עכשיו קם ערני, קם בריא, קם רענן"
"תודה רבה על המוצר הזה שפשוט הציל לי את החיים"

הכירו את  משה אלי, אלי, בחור בשנות ה-30 לחייו, אב לארבעה ילדים שסובל  כבר למעלה מ 14 שנה   ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ואשר כתוצאה מכך התהפכו עליו חייו, כל הרופאים והטיפולים שעבר לא הועילו  עד שמגנייט הגיע אליו הביתה ושינו את חייו מהקצה אל הקצה. 
בסרטון אלי פונה לחולי מעי רגיז, דלקת פרקים פיברומיאלגיה ומחלות כואבות אחרות ואומר להם: "אין לכם דרך הרפואה הרגילה למעי רגיז או פיברומיאלגיה פתרון, אין שום כדור שיכול לעזור למי שיש לו מגרנות, תסמינים של כאבי גב, כל מה שקשור לדלקות המוצר הזה פשוט מרפא את כל הדלקות וזה פשוט מדהים"


סיפורו של אלי הוא באמת בלתי יאמן ויש מקום לפעמים בו גם הרפואה תרקין ראש ותדע לאמר שאכן יש פתרונות אלטרנטיביים  אחרים למחלות שאין להן מזור.
להקשיב, לצפות ולא להאמין !!!

סיפורו הבלתי ייאמן של גבריאל אביקסיס מאשדוד


גבריאל אביקסיס,סובל מפריצות דיסק,הירדמות של הרגליים,בעיות ליחה קשות, וכתוצאה מכך שינה לא רציפה - "עשיתי מעבדת שינה והוברר שהייתי מתעורר 56 פעם בשעה"

"הייתי הולך לכירופרקט 3 פעמים בשבוע"   מאז שהוא ישן על מגנייט :
"פתאום אני מרגיש שאני ישן...משעה שהייתי מתעורר 56 פעם בשעה אני ישן 5-6 שעות,אני כבר לא עייף ביום...אין לי יותר ליכה,הרגליים לא נרדמות לי...,אני פשוט בן אדם חדש...,איכות החיים השתנתה מקצה לקצה...,אני כבר לא נוגע בתרופות,הכירופרקט יכול לפשוט את הרגל,חזרתי לספורט...אני בחור צעיר היום..."


הסיפור המיוחד של וונדי ונתן דיקשטיין מירושלים - בעיות השינה נפתרו ב"הבדל של יום ולילה"

נתן:"הייתי קם 3,4 פעמים בלילה,עכשיו הרבה פחות,השינה הרבה יותר טובה,הגב שלי הרבה יותר טוב,השינויים שאני מרגיש עכשיו זה לא ייאמן,אני קם יותר רענן,פתאום יש לי הרבה מרץ וכח,המזרן ממש שינה לי את כל צורת החיים שלי".
וונדי:"אני סבלתי מאינסומיה,(נדודי שינה)לקחתי כדורים כל לילה,רציתי להפסיק עם זה ולא ידעתי איך לעשות את זה,ומאז שקיבלתי את מגנייט ניסיתי לא לקחת תרופה,ומאז כמה שבועות שהפסקתי עם הכדורים.לפני מגנייט ישנתי שעתיים בלילה ועכשיו - 4,5,6 שעות ביום"

עוד סיפור שלא ייאמן... Wendy Dikshtein JERUSALEM

The unbelievable story of Wendy Dikshtein, who suffers from Insomnia, and had stopped taking pills after she started sleeping on Magnight
עדותה של פנינה כהן מקיבוץ להבות הבשן, חולת פיברומיאלגיה, המספרת בין היתר על כך שבזמן השינה בעלה היה נוחר ומאז שהם ישנים על מגנייט הנחירות כמעט ונפסקו לגמרי.


עדותה של כרמל בלכנר מאשדוד, חולת פיברומיאלגיה, המספרת בין היתר על כך שבזמן השינה בעלה היה נוחר ומאז שהם ישנים על מגנייט הנחירות כמעט ונפסקו לגמרי.


עדותה של סימה פייגנבאום מבת ים, חולת פיברומיאלגיה, המספרת בין היתר על כך שבזמן השינה בעלה היה נוחר מאוד ואף משתמש במכשיר C PAP ומאז שהם ישנים על מגנייט הנחירות כמעט ונפסקו לגמרי ובעלה אינו עושה שימוש במוצר.

סובלים מנחירות ו בעיות ונדודי שינה,יקיצות ושינה לא רציפה ?...  


אם אתם סובלים מ נחירות ושינה לא רציפה  אתם מוזמנים להאזין עכשיו לשיחות טלפון אותנטיות אשר קיימנו עם חלק מלקוחותינו אשר סבלו מבעיות כאלו ומאז שהם ישנים על מגנייט חל שינוי משמעותי במצבם.


אפרת אברהם ממעלות יומיים המזרן אצלם ובעלה הפסיק לנחור לגמרי-לשמוע, להקשיב ולא להאמין !


המשך השיחה עם אפרת אברהםסובלים מנחירות ושינה לא רציפה ?... 


אם אתם סובלים מ נחירות ושינה לא רציפה אתם מוזמנים להאזין עכשיו לשיחת טלפון אותנטית אשר קיימנו עם בני משפחת עוזרי אשר סבלו מנחירות ושינה לא רציפה. 

עוזרי מזל ושמואל - פתח תקווה

נחירות ושינה לא רציפה
  סובלים מבעיות ונדודי שינה,יקיצות ושינה לא רציפה ?...
אם אתם סובלים  מבעיות ונדודי שינה,יקיצות ושינה לא רציפה   אתם מוזמנים להאזין עכשיו לשיחת טלפון אותנטית אשר קיימנו עם אחת מלקוחותינו מירב שוורץ אשר סבלה מבעיות שינה ושינה לא רציפה.


משפחת שוורץ זוג צעיר - יהוד

בעיות שינה קשות,כאבי גב ורגליים.

סובלים מבעיות שינה ושינה לא רציפה ?...

אם אתם סובלים מבעיות  שינה ושינה לא רציפה  אתם מוזמנים להאזין עכשיו לשיחת טלפון אותנטית אשר קיימנו עם  נעה מלר מרחובות, אישה בעלת שמחת חיים שהשינה הפכה להיות לה "פנטסטית" כדבריה.

נעה מלר - רחובות

בעיות שינה  סובלים מבעיות ונדודי שינה,יקיצות ושינה לא רציפה ?...

אם אתם סובלים  מבעיות ונדודי שינה,יקיצות ושינה לא רציפה   אתם מוזמנים להאזין עכשיו לשיחת טלפון אותנטית אשר קיימנו עם אחד מלקוחותינו עו"ד אפרימה חיים אשר הוא ורעייתו סבלו מבעיות שינה ושינה לא רציפה.

חיים אפרימה עו''ד - כוכב יאיר

שינה לא טובה, עייפות ותשישות  מתוך פוסטים של לקוחות בדף הפייסבוק של Magnight


מאת: sharonapenso < sharonapenso@gmail.com >
תאריך: 7 בינואר 2018 בשעה 7:09
נושא: דעתנו על המזרון.
אל: ‫ magnightinfo@gmail.com

שלומות,

 

לפני כשלושה חודשים רכשנו מחברתכם מזרן מתוך עניין רב ביכולות שלו כפי שפורסם ... המזרן הגיע אלינו לאחר שירות אדיב מצידו של אלי , שהיה קשוב לשאלותינו. 

 

בלילה הראשון נדדה שינה מעיני וכך גם בשני ובשלישי ...ובשבוע הראשון, והשני,ואפילו השלישי, בקיצור הריאקציה מצידי היתה קשה שהרי אני אדם שאוהב לישון ולא הכי חזק וסבלני... 

 

בשיחת טלפון עם מרכז השירות נענתי כי כל אדם מגיב אחרת ומניסיון עם אחרים מומלץ לי לאסוף כוחות ולהתאמץ להמשיך לנסות את המזרן לפחות לשבוע נוסף ...וכך עשיתי .

 

בסיכומו של עניין הריאקציה חלפה עברה לה וכיום אני נרדמת על המזרן בקלות ובמהירות רבה, אני מתעוררת נטולת כאבי גב כמו שקרה לצערי בכל יום לפני שהגיע אלינו מזרן מגנייט. 

 

בנופש האחרון שיצאנו משפחתי ואני הבנתי עד כמה המגנייט ממגנט :) 

לא יכולתי לסבול את השינה על מזרן אחר וכל בוקר התעוררתי עם כאבי גב איומים שהפכו למיגרנות . 

אני חייבת לציין שכל זאת חלף עבר וחלף מהרגע בו חזרנו הביתה ואני חזרתי לישון על מגנייט שלי.

 

לדידו של בעלי ומבחינתו, הוא דווקא התרגל למזרן במהירות ללא ריאקציה יוצאת דופן אך בהתחשב בעובדה שאינו שומע את עצמו כשהוא ישן ... אני חייבת לציין כי כבר בהתחלה פסקו הנחירות הקשות,(היום הן כמעט ולא קיימות כלל) שהיו מלוות אותי כל לילה ויתרה מכך פסקו הפסקות הנשימה בהן היה לוקה בנחירותיו למשך שניות ארוכות ומלחיצות

 

תודה רבה לכל צוות מגנייט על השירות

ובעיקר תודה רבה לך אלי :)

 

 

בברכה 

ניסים ושרונה פנסו

גן יבנה 

  מירית קרייצר


30.01.2017

לפני מעל חצי שנה רכשתי מזרון של חברת מגנייט וברצוני לשתף בחווית השינה לפני ואחרי הרכישה.

בטרם רכישת המזרן סבלתי קשות מכאבי גב כל בוקר. השינה שלי היתה קלה ומלווה בחוסר נוחות וחוסר רציפות. קמתי עייפה כאילו לא ישנתי כל הלילה דבר שהשפיע על הריכוז במהלך היום שאחריו.

כשבדקתי אודות המזרן של מגנייט ראיתי סרטונים בהם אנשים מתארים מצבים זהים לשלי ושביעות רצונם מהמוצר היתה גדולה.

כשפניתי לחברת מגנייט לקבלת יעוץ, קיבלתי יחס אדיב, מקצועי מאוד, בטוח בעצמו ומאוד משכנע. אני חייבת לציין שבנוסף לכל היתרונות המצויים במזרן עצמו, המחיר היה סביר בהחלט ונראה לי הוגן.

במהרה בחרתי לרכוש את המזרן. בהתחלה לא הרגשתי בשינוי המיידי, אולי כיוון שציפיתי לו בכמיהה אין סופית אבל בלי לשים לב, אני מוצאת את עצמי לא סובלת כלל מכאבי גב יותר, ישנה לילות שלמים וקמה עירנית ומסופקת.

מייד המלצתי על המזרן גם להורי, אשר רכשו את המזרן וגם הם נהנים מהרכישה עד מאוד.

אני רוצה להמליץ בחום על המזרן שעומד באופן מוחלט בכל ההבטחות לגביו ולהודות לצוות שתמך, ייעץ, הסביר והקשיב בכל פעם שנזקקתי לכך.

תודה רבה,

מירית קרייצר
מושב ביצרון
כמה מילים על   MAGNIGHT 


מגנייט הינו המזרן הבריאותי הייחודי מסוגו בישראל,מגנייט הינו גם המזרן היחידי בישראל שמתחייב להקלה בבעיות כאב שונות,עייפות ותשישות ובעיות שינה. 
מזרני מגנייט הינם תוצר ופיתוח של מזרנים הכוללים בתוכם קונפיגורציית מגנטים ייחודית כפי שנקבעה והומלצה ע"י ד"ר סיימון וולפסון, מומחה לרפואה פנימית ומי שמשמש כיום כמנהל המכון לרפואת כאב בבית החולים רמב"ם בחיפה.

 באמצעות קונפיגורציית מגנטים ייחודית השתולה בתוך המזרן,מחזיר מגנייט לגוף את ההשפעה  החיובית של השדה המגנטי הטבעי ומסייע לו לחדש ולחזק את התאים החיוניים. 

 השדה המגנטי שיוצר המזרן מסייע בהקלה על בעיות בריאותיות. השינה על המזרן המגנטי מגבירה  את אספקת הדם בגוף ומעלה את רמות החמצן בדם בכל חלקי הגוף, דבר המסייע לתאים לתפקד  ברמה אופטימאלית המאיצה את חילוף החומרים,תומכת בתחזוקת הגוף, מחזקת את המערכת  החיסונית ובכך מסייעת לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי.אנשים שסבלו מבעיות שונות הם ההוכחה הטובה ליעילותו יוצאת הדופן של מגנייט בהקלה בבעיות כאב שונות כמו-:

פיברומיאלגיה ,
כאבי גב תחתון/אישאס
כאבי רגליים, עייפות ותשישות
דלקת פרקים
כאבי גב, רגליים וכאבי גוף שונים
ב עיות שינה, נדודי שינה, נחירות
בעיות ליכה קשות, הירדמות רגליים
בעיות בריאותיות שונות ואחרות


מעדויות לקוחות שאנו מקבלים כמעט מידי יום מוברר ללא צל של ספק - אין עוד כמזרן הזה בישראל.

בזכות עדויות אלו, נחשבים כיום מזרני מגנייט למזרונים האורטופדיים הרפואיים הייחודיים מסוגם בישראל והיחידים במדינה שנותנים לך הלקוח, התחייבות חסרת תקדים: התחייבות להקלה בכאבים ו-30 ימי ניסיון ללא ניילון וללא תשלום דמי הובלה בחזרה !


"אם אתם סובלים מבעיות של כאבים מסוגים שונים ו/או בעיות של עייפות ותשישות  ו/או בעיות שונות.  אנו מתחייבים בפניכם שעם MAGNIGHT תזכו להקלה בבעיותכם" .   


קחו את מגנייט אליכם הביתה ל- 30 ימי ניסיון  ללא ניילון וללא תשלום דמי הובלה בחזרה !


תנו לגוף שלכם להחליט, מתאים-תשאירו, לא מתאים-תחזירו.  


התקשרו עכשיו:   0585588345

הערה חשובה ביותר :
  התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם,ומכך שגם התוצאות.

התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים