יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. עדויות לקוחות
  4. /
  5. סיפורים אישיים - לפני ואחרי
  6. /
  7. פיברומיאלגיה - שרית רחמים, ירושלים

הסיפור האישי של שרית רחמים מירושלים - עדויות אישיות של לקוחות לפני שרכשו את המזרן ומה קרה להם מאז שהם ישנים על מגנייט - להקשיב,להשוות ולא להאמין !

עוד סיפור בלתי ייאמן של חולת פיברומיאלגיה שרכשה את מגנייט וחייה השתנו, והפעם סיפורה של שרית רחמים מירושלים שהראקציה שחוותה הייתה גורמת לכל אחת אחרת להחזיר את המזרן , אבל היא בנחישות גדולה מתוך הקשבה להדרכה שהיא מקבלת ביחד עם גילוי יכולת סבל יוצאת דופן מוכיחה לכל כי למי שיש את יכולת העמידה והסבלנות - מגנייט הוא באמת כיום המוצר היחידי הטבעי המשנה חיים לחולות פיברומיאלגיה בישראל עד כדי זה שהיא מצהירה "בזכות מגנייט הפסקתי להשתמש בקנאביס" לא ייאמן !

השיחה הראשונה  בה חוזר אל שרית ממשרדי החברה בארצות הברית, אלי - יועץ השינה הבכיר של החברה בעקבות כך שהשאירה פרטים באתר וביקשה שניצור איתה קשר.
לאור זאת ששרית לא הייתה בדיוק במצב נוח לנהל שיחה הוסכם כי יווצר קשר יותר מאוחר באותו יום.


השיחה השנייה  באותו יום בה מתארת שרית בפני יועץ השינה אלי את הבעיות היום יומיות הקשות המלוות אותה כחולת פיברומיאלגיה,  במהלך השיחה שרית מקבלת מיועץ השינה הבכיר של החברה הסבר מפורט על מגנייט, סגולותיו ואופן ההתקשרות המוצעת  ובעקבות כך היא מחליטה לרכוש את המזרן. (כדאי מאוד להקשיב, זה יחסוך לאחר מכן שאלות רבות...)


השיחה השלישית  בה שרית מחליטה לרכוש את המזרן.


השיחה הרביעית  בה היא מבצעת את הזמנת המזרן.


שיחה-5- שבוע ימים לקבלת המזרן - שרית מתקשרת ומתלוננת שקמה עם כאבים עזים - אנחנו מרוצים, ביחד עם זאת מרגיעים ומעודדים - "זאת ראקציה של הגוף,הגוף שלך מגיב למגנטים,את בתהליך לקראת איזון ואז הגוף יתגבר באופן טבעי ויתחיל לבוא שינוי..."


שיחה-6-  שבועיים לקבלת המזרן - הכאבים רק התגברו,שרית לא יכלה לשבת לסדר הפסח עם בני המשפחה, מרגישה גם זרמים חזקים - אנחנו ממשיכים להיות מרוצים, וביחד עם זאת ממשיכים להרגיע ולעודד - "זאת ראקציה של הגוף,הגוף שלך מגיב למגנטים,את בתהליך לקראת איזון ואז הגוף יתגבר באופן טבעי ויתחיל לבוא שינוי..."


שיחה-7-  שלושה שבועות לקבלת המזרן - אשר אמרנו מתחיל להתרחש , שרית מודיעה- "יש שינוי במצב !"  כדאי להקשיב...


שיחה-8-  ארבעה שבועות לקבלת המזרן, אשר אמרנו ממשיך להתרחש, ובגדול - "יש שינוי משמעותי במצב !!" כדאי מאוד להקשיב...


שיחה-9-  שמונה שבועות לקבלת המזרן - שרית מאושרת ממצבה וגורמת לחמתה אישה מבוגרת הסובלת אף היא מבעיות כאב קשות להזמין את מגנייט גם בעבורה.  


שיחה-10-  שלושה חודשים מאז שרכשה את מגנייט שרית החליפה את רינגטון ההמתנה בטלפון ממשה פרץ לריקוד סלסה... מי שחולה בפיברומיאלגיה מבינה שאכן יש כאן אירוע שלכן אולי נשמע הזוי ולא הגיוני, אבל לנו שמלווים בכל חודש עשרות חולות חדשות, זה לא חריג ולא יוצא דופן, אצלנו זה כמעט עניין שבשיגרה לגבי השפעת מגנייט על חולות הפיברו, האחוז שאינו מגיב למגנייט הינו שולי ביותר והסיכוי שאת תכללי בו הוא בדיוק כסיכוי שאת תזכי במוצא"ש הקרוב ב-25 מיליון שקל בלוטו...


שיחה-11-  שלושה וחצי חודשים מאז ששרית רכשה את המזרן, שרית מודיעה שהיא החלימה, וחמתה שרכשה משטח מגנטי וחשבה להחזיר, התחרטה והחליטה שהיא מעוניינת במשטח רק דק יותר ולכן הוחלט לייצר בעבורה את הדגם החדש משטח ויסקו בעובי של 4 ס"מ.


שיחה-12-  ארבעה חודשים מאז רכישת המזרן שרית מודיעה שהיא הפסיקה לחלוטין לעשן קנאביס - להאזין ובאמת לא להאמין !!! אנחנו בעקבות כך מחליטים לצלם את שרית לסרטון עדות.


שיחה-13-  17/07/17 אליהו אליצור מגבעת זאב ( לקוח שרכש בעקבות המלצה של שרית ) מדווח: המזרן רק שבוע ימים אצלו, המזרן נוח ביותר, הכאבים עברו ואפילו יש שינוי במדדי לחץ הדם שלו. הוא דואג שבתו גם תקנה את מגנייט. 


וזהו הסרטון של שרית רחמים, בו היא מספרת למצלמה, את כל שקרה לה לפני מגנייט ומאז שמגנייט נמצא אצלה בחדר השינה.

שווה צפייה!
כמה מילים על  MAGNIGHT


מגנייט הינו המזרן הבריאותי הייחודי מסוגו בישראל,מגנייט הינו גם המזרן היחידי בישראל שמתחייב להקלה בבעיות כאב שונות,עייפות ותשישות ובעיות שינה. 
מזרן מגנייט, הינו תוצר של מחקר ופיתוח בפיקוחו של  ד"ר סיימון וולפסון מומחה לרפואה פנימית ומי שמשמש כיום כמנהל המכון לשיכוך כאב בבית חולים רמב"ם בחיפה .

 באמצעות קונפיגורציית מגנטים ייחודית השתולה בתוך המזרן,מחזיר מגנייט לגוף את ההשפעה  החיובית של השדה המגנטי הטבעי ומסייע לו לחדש ולחזק את התאים החיוניים. 

 השדה המגנטי שיוצר המזרן מסייע בהקלה על בעיות בריאותיות. השינה על המזרן המגנטי מגבירה  את אספקת הדם בגוף ומעלה את רמות החמצן בדם בכל חלקי הגוף, דבר המסייע לתאים לתפקד  ברמה אופטימאלית המאיצה את חילוף החומרים,תומכת בתחזוקת הגוף, מחזקת את המערכת  החיסונית ובכך מסייעת לגוף לרפא את עצמו באופן טבעי.אנשים שסבלו מבעיות שונות הם ההוכחה הטובה ליעילותו יוצאת הדופן של מגנייט בהקלה בבעיות כאב שונות כמו-:

פיברומיאלגיה,
כאבי גב תחתון/אישאס
כאבי רגליים, עייפות ותשישות
דלקת פרקים
כאבי גב, רגליים וכאבי גוף שונים
ב עיות שינה, נדודי שינה, נחירות
בעיות ליכה קשות, הירדמות רגליים
בעיות בריאותיות שונות ואחרות

מעדויות לקוחות שאנו מקבלים כמעט מידי יום מוברר ללא צל של ספק - אין עוד כמזרן הזה בישראל. 


בזכות עדויות אלו, נחשבים כיום מזרני מגנייט למזרונים האורטופדיים הרפואיים הייחודיים מסוגם בישראל והיחידים במדינה שנותנים לך הלקוח, התחייבות חסרת תקדים: התחייבות להקלה בכאבים ו-30 ימי ניסיון ללא ניילון וללא תשלום דמי הובלה בחזרה!


"אם אתם סובלים מבעיות של כאבים מסוגים שונים ו/או בעיות של עייפות ותשישות  ו/או בעיות שונות.  אנו מתחייבים בפניכם שעם MAGNIGHT תזכו להקלה בבעיותכם" .


קחו את מגנייט אליכם הביתה ל- 30 ימי ניסיון  ללא ניילון וללא תשלום דמי הובלה בחזרה!


תנו לגוף שלכם להחליט, מתאים-תשאירו, לא מתאים-תחזירו.

התקשרו עכשיו:   0585588345
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.


התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


2all בניית אתרים