30 ימי ניסיון טיפולי חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

סיפורים אישיים

הסיפור של שרית

הסיפור האישי של שרית רחמים מירושלים – עדויות אישיות של לקוחות לפני שרכשו את המזרן ומה קרה להם מאז שהם ישנים על מגנייט – להקשיב,להשוות ולא להאמין !

עוד סיפור בלתי ייאמן של חולת פיברומיאלגיה שרכשה את מגנייט וחייה השתנו, והפעם סיפורה של שרית רחמים מירושלים שהראקציה שחוותה הייתה גורמת לכל אחת אחרת להחזיר את המזרן , אבל היא בנחישות גדולה מתוך הקשבה להדרכה שהיא מקבלת ביחד עם גילוי יכולת סבל יוצאת דופן מוכיחה לכל כי למי שיש את יכולת העמידה והסבלנות – מגנייט הוא באמת כיום המוצר היחידי הטבעי המשנה חיים לחולות פיברומיאלגיה בישראל עד כדי זה שהיא מצהירה "בזכות מגנייט הפסקתי להשתמש בקנאביס" לא ייאמן !

השיחה הראשונה

השיחה הראשונה בה חוזר אל שרית ממשרדי החברה בארצות הברית, אלי – יועץ השינה הבכיר של החברה בעקבות כך שהשאירה פרטים באתר וביקשה שניצור איתה קשר.

השיחה השנייה

השיחה השנייה באותו יום בה מתארת שרית בפני יועץ השינה אלי את הבעיות היום יומיות הקשות המלוות אותה כחולת פיברומיאלגיה, במהלך השיחה שרית מקבלת מיועץ השינה הבכיר של החברה הסבר מפורט על מגנייט, סגולותיו ואופן ההתקשרות המוצעת ובעקבות כך היא מחליטה לרכוש את המזרן. (כדאי מאוד להקשיב, זה יחסוך לאחר מכן שאלות רבות…)

 

השיחה השלישית

השיחה השלישית בה שרית מחליטה לרכוש את המזרן.

 

השיחה הרביעית

השיחה הרביעית בה היא מבצעת את הזמנת המזרן.

 

השיחה החמישית

שיחה-5- שבוע ימים לקבלת המזרן – שרית מתקשרת ומתלוננת שקמה עם כאבים עזים – אנחנו מרוצים, ביחד עם זאת מרגיעים ומעודדים – "זאת ראקציה של הגוף,הגוף שלך מגיב למגנטים,את בתהליך לקראת איזון ואז הגוף יתגבר באופן טבעי ויתחיל לבוא שינוי…"

 

השיחה השישית

שיחה-6- שבועיים לקבלת המזרן – הכאבים רק התגברו,שרית לא יכלה לשבת לסדר הפסח עם בני המשפחה, מרגישה גם זרמים חזקים – אנחנו ממשיכים להיות מרוצים, וביחד עם זאת ממשיכים להרגיע ולעודד – "זאת ראקציה של הגוף,הגוף שלך מגיב למגנטים,את בתהליך לקראת איזון ואז הגוף יתגבר באופן טבעי ויתחיל לבוא שינוי…"

 

השיחה השביעית

שיחה-7- שלושה שבועות לקבלת המזרן – אשר אמרנו מתחיל להתרחש , שרית מודיעה- "יש שינוי במצב !" כדאי להקשיב…

 

השיחה השמינית

שיחה-8-  ארבעה שבועות לקבלת המזרן, אשר אמרנו ממשיך להתרחש, ובגדול – "יש שינוי משמעותי במצב !!" כדאי מאוד להקשיב…

שיחה תשיעית

שיחה-9- שמונה שבועות לקבלת המזרן – שרית מאושרת ממצבה וגורמת לחמתה אישה מבוגרת הסובלת אף היא מבעיות כאב קשות להזמין את מגנייט גם בעבורה.

 

השיחה העשירית

שיחה-10- שלושה חודשים מאז שרכשה את מגנייט שרית החליפה את רינגטון ההמתנה בטלפון ממשה פרץ לריקוד סלסה… מי שחולה בפיברומיאלגיה מבינה שאכן יש כאן אירוע שלכן אולי נשמע הזוי ולא הגיוני, אבל לנו שמלווים בכל חודש עשרות חולות חדשות, זה לא חריג ולא יוצא דופן, אצלנו זה כמעט עניין שבשיגרה לגבי השפעת מגנייט על חולות הפיברו, האחוז שאינו מגיב למגנייט הינו שולי ביותר והסיכוי שאת תכללי בו הוא בדיוק כסיכוי שאת תזכי במוצא"ש הקרוב ב-25 מיליון שקל בלוטו…

 

שיחה אחד עשרה

שיחה-11- שלושה וחצי חודשים מאז ששרית רכשה את המזרן, שרית מודיעה שהיא החלימה, וחמתה שרכשה משטח מגנטי וחשבה להחזיר, התחרטה והחליטה שהיא מעוניינת במשטח רק דק יותר ולכן הוחלט לייצר בעבורה את הדגם החדש משטח ויסקו בעובי של 4 ס"מ.

 

שיחה שתיים עשרה

שיחה-12- ארבעה חודשים מאז רכישת המזרן שרית מודיעה שהיא הפסיקה לחלוטין לעשן קנאביס – להאזין ובאמת לא להאמין !!! אנחנו בעקבות כך מחליטים לצלם את שרית לסרטון עדות.

 

שיחה שלושה עשרה

שיחה-13- 17/07/17 אליהו אליצור מגבעת זאב ( לקוח שרכש בעקבות המלצה של שרית ) מדווח: המזרן רק שבוע ימים אצלו, המזרן נוח ביותר, הכאבים עברו ואפילו יש שינוי במדדי לחץ הדם שלו. הוא דואג שבתו גם תקנה את מגנייט.

 

הסרטון של שרית רחמים

וזהו הסרטון של שרית רחמים, בו היא מספרת למצלמה, את כל שקרה לה לפני מגנייט ומאז שמגנייט נמצא אצלה בחדר השינה.

שווה צפייה!