יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. התמודדות עם הפרעות שינה

התמודדות עם הפרעות שינה

  הפרעות שינה היא בעיה שכיחה שיכולה לקרות בכל הגילאים לאוו דווקא לאוכלוסייה הבוגרת. הפרעות שינה נגרמות בשל בעיות פיזיולוגיות, בעיות רגשיות הפרעות נפשיות ועוד. מזרון עם מגנטיים עשוי להקל על בעיות שינה.

 

מהי הפרעות שינה?

אתם לא מצליחים להירדם ? כל הלילה מתהפכים במיטה ולא נרדמים ? הגוף לא מקבל את מנת המנוחה והרגיעה הדרוש לו ? אתם עייפים במהלך היום ? אתם כנראה סובלים מסוג מסוים של הפרעות שינה.

הפרעת שינה היא סיטואציה בה אדם לא מצליח לישון, או מתקשה לישון לאורך זמן. הפרעת שינה מאובחנת כאשר מחסור בשינה פוגעת בתפקוד היום יומי שלנו וגורמת למצוקה.

בין סוגי הפרעות השינה שקיימים:

1.       אינסומניה  - היא מתבטאת בקושי להירדם, ביקיצות מרובות במשך הלילה או לפנות בוקר  

2.       היפרסומניה  - כמו נרקולפסיה, הפרעות שקשורות לנשימה.

3.       פראסומניה - גורם להליכה ודיבור בזמן שינה, וסיוטי לילה תכופים .

4.       הפרעות שינה עלולות להתקיים גם בגלל שימוש בחומרים שמשפיעים על מערכת העצבים כמו תרופות, קופאין וסמים.

5.       דום נשימתי – הפסקות נשימה קצרות במהלך השינה.

 

תסמינים להפרעות שינה

קושי בהרדמות בלילה, יקיצות מרובות, התעוררות בשעה מוקדמת, עייפות במהלך היום, דכאון או חרדה, מחשבות רבות במהלך הלילה, זמן ממושך שלוקח להירדמות מהרגע שהולכים לישון ועד שנרדמים ועוד.

 

התמודדות עם הפרעות שינה עם מזרון מגנטי

אנשים שסובלים מבעיות רפואיות ומחרדות מושפעים מזה במהלך כל היום ומונעים מעצמם לקיים אורח חיים תקין. הפתרון לכך הוא רכישת מזרון מגנטי לבעיות שינה שמספק תמיכה אורטופדית לחוליות, לשרירים ולגב. מטרתו העיקרית הוא להקל באופן משמעותי על הכאבים מהם אותם אנשים סובלים. מזרון מגנייט הוא מזרון מומלץ להפרעות שינה עקב יתרונותיו הרבים. מזרון זה מושתת על העיקרון של השיטה המגנטותרפית והוא יכול לעזור במידה רבה לאנשים הסובלים מעייפות ותשישות כרוניים ובעיות כאב שונות. המזרון המגנטי   מושתת על פטנט ייחודי של חלוקה נכונה של מגנטים על המזרן ועוצמה נכונה של כל מגנט ומגנט. כל אלו יחדיו יוצרים שדה מגנטי המותאם במדויק לגוף האדם. שדה מגנטי שעוזר לגוף לאזן את עצמו, להתחזק ולרפא את עצמו באופן טבעי .

באמצעות הקונפיגורצייה המגנטית השתולה במזרונים,הגוף מקבל בחזרה את ההשפעה החיובית של השדה המגנטי הטבעי אשר מסייע לו לחדש ולחזק את התאים בגוף.השדה המגנטי שיוצר המזרון מסייע בהקלה על בעיות שינה,בעיות בריאותיות ו משפר את זרימת הדם בין התאים בכך מסייע לחיזוק המערכת החיסונית .

 

על מזרן מגנטי מגנייט לטיפול בהפרעות שינה

מזרונים אורטופדיים מגנייט עוזרים ומשפרים את זרימת הדם בגוף והוא מתאים לכל מי שסובל מבעיות כאב ולכל מי שמעוניין להבטיח לעצמו שינה רציפה ונטולת שרירים תפוסים. מזרונים אורטופדיים אלו מיוצרים בתהליכי ייצור מתקדמים ובקרת איכות מוקפדת. כל מזרון מורכבמ-11 / 12 שכבות, שעשויים מהחומרים הטובים ביותר בשוק כגון: שכבת ויסקו, שכבת לטקס אורתופדי, שכבת פוליאורוטן מוקצף, שכבת פולימר המיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת של פולי-טק וכמובן שכבת מגנטים הבנוייה ופרוסה  בקונפיגורציה ייחודית

השיטה המגנטותרפית יחד עם החומרים האיכותיים האלה מובילים לתוצאה של מזרן אורטופדי איכותי וייחודי מסוגו שמספק נוחות מרבית ,איכות וערך מוסף בריאותי שאין שני לו בישראל.
דפנות המזרון מרופדות בבד נושם תלת מימדי TREE D, המונע את קרדית האבק וריחות לא נעימים.

לשיחת ייעוץ עם יועץ שינה מקצועי:

 

עדויות של אנשים שהתנסו עם מזרן מגנטי לטיפול בהפרעות שינה

אלפי לקוחות מאושרים הם ההוכחה הטובה ביותר לאיכותו, ייחודו, והצלחתו המדהימה של מזרן מגנייט.

אין ספק שכיום אין בישראל אף מזרן אחר שנותן ערך מוסף בריאותי כל כך משמעותי כמו מגנייט! 


 


סיפורו הבלתי יאמן  של שמעון זיוי מקריית מלאכי. 

שמעון, נכה צהל, שעבר ניתוח גב קשה וכתוצאה מכך סובל שנים מכאבי גב קשים, פיברומיאלגיה, טינטונים, נחירות ובעיות שינה.


שמעון הוא נכה צהל מזה 50 שנה. שמעון מספר על הטיפולים המיוחדים ששלחו אותו ממשרד הבטחון לטיפול בכאבים שלא עזרו לו ועל הכדורים הנרקוטיים שדחפו לו לטענתו .

לאחר כשנתיים בהם הוא כבר ישן על  מגנייט שמעון מעיד איך הוא הפחית את השימוש בכדורים הנרקוטיים ואיך השינה שלו השתפרה פלאים.

בנוסף שמעון מספר איך הוא הזמין לבני משפחה שלו שלקחו לצרפת משטחי מגנייט ולטענתו "אחד מהם שהיה נוחר כמו קיטור הפסיק לנחור והשני נותן לו שינה רגועה והחברה מבסוטים".

שמעון ממליץ לכל מי שסובל מכאבים, לכל נכי צהל, לחולי פיברומיאלגיה לקחת לניסוי ולנסות את המזרן הזה.

"אחרי כמה ימים התחלתי להפחית את השימוש בתרופות הנרקוטיות, המזרן עזר לי לשינה שהפכה לרגועה יותר"

"התקשרתי למשרד הבטחון וביקשתי שלא ישלחו לי יותר את הכדורים הנרקוטיים כי רכשתי את המזרן המיוחד הזה, המזרן המגנטי."

"לאחר השימוש כשנתיים עם המזרן אני כבר לא לוקח כדורים בלילה".

סיפורו המדהים של גבריאל אביקסיס מאשדוד


גבריאל אביקסיס,סובל מפריצות דיסק,הירדמות של הרגליים,בעיות ליחה קשות, וכתוצאה מכך שינה לא רציפה - "עשיתי מעבדת שינה והוברר שהייתי מתעורר 56 פעם בשעה"

ו מאז שהוא התחיל לישון  על מזרן מגנייט :
"פתאום אני מרגיש שאני ישן...משעה שהייתי מתעורר 56 פעם בשעה אני ישן 5-6 שעות,אני כבר לא עייף ביום...אין לי יותר ליכה,הרגליים לא נרדמות לי...,אני פשוט בן אדם חדש...,איכות החיים השתנתה מקצה לקצה...,אני כבר לא נוגע בתרופות,הכירופרקט יכול לפשוט את הרגל,חזרתי לספורט...אני בחור צעיר היום..."


הסיפור המיוחד של וונדי ונתן דיקשטיין מירושלים - בעיות השינה נפתרו ב"הבדל של יום ולילה"

נתן:"הייתי קם 3,4 פעמים בלילה,עכשיו הרבה פחות,השינה הרבה יותר טובה,הגב שלי הרבה יותר טוב,השינויים שאני מרגיש עכשיו זה לא ייאמן,אני קם יותר רענן,פתאום יש לי הרבה מרץ וכח,המזרן ממש שינה לי את כל צורת החיים שלי".
וונדי:"אני סבלתי מאינסומיה,(נדודי שינה)לקחתי כדורים כל לילה,רציתי להפסיק עם זה ולא ידעתי איך לעשות את זה,ומאז שקיבלתי את מגנייט ניסיתי לא לקחת תרופה,ומאז כמה שבועות שהפסקתי עם הכדורים.לפני מגנייט ישנתי שעתיים בלילה ועכשיו - 4,5,6 שעות ביום"

עוד סיפור שלא ייאמן... 
Wendy Dikshtein JERUSALEM

The unbelievable story of Wendy Dikshtein, who suffers from Insomnia, and had stopped taking pills after she started sleeping on Magnight
עדותה של פנינה כהן מקיבוץ להבות הבשן, חולת פיברומיאלגיה, המספרת בין היתר על כך שבזמן השינה בעלה היה נוחר ומאז שהם ישנים על מגנייט הנחירות כמעט ונפסקו לגמרי.


עדותה של כרמל בלכנר מאשדוד, חולת פיברומיאלגיה, המספרת בין היתר על כך שבזמן השינה בעלה היה נוחר ומאז שהם ישנים על מגנייט הנחירות כמעט ונפסקו לגמרי.


עדותה של סימה פייגנבאום מבת ים, חולת פיברומיאלגיה, המספרת בין היתר על כך שבזמן השינה בעלה היה נוחר מאוד ואף משתמש במכשיר C PAP ומאז שהם ישנים על מגנייט הנחירות כמעט ונפסקו לגמרי ובעלה אינו עושה שימוש במוצר.

התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים