30 ימי ניסיון טיפולי חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

מאמרים

טיפול טבעי לנחירות

נחירות הן קול, שמתרחש מרטט של הרקמות הרכות בדרכי הנשימה העליונות במהלך השינה. בזמן הכנסות אוויר נשמעות הנחירות. כמעט כל אחד עלול מידי פעם באופן כזה או אחר לחוות נחירות, אך יש כאלה שתופעת הנחירות אצלם היא קבועה ומאוד מפריעה וגורמת לאי נוחות בעיקר לצד הישן או יותר נכון, לבן /בת הזוג המנסה לישון בצידה השני של המיטה.
לנחירות עשוי להיות פתרון טבעי באמצעות מזרן מגנטי שמשפר את איכות השינה.

מה גורם לנחירות?

1. הנחירות עלולות להעיד על התנגדות מוגברת בזרימת האוויר בדרכי הנשימה.
2. הנחירות נגרמות מתסמונת דום נשימה בשינה – סיטואציה שבה דרכי האוויר העליונות נסגרות במהלך השינה. בעקבות זאת יש ירידה ברמת החמצן בדם, דבר הפוגע באיכות השינה והפרשת הורמוני סטרס. אנשים הסובלים מהתסמונת הזאת נוטים לסבול מעייפות כרונית.
3. נחירות יכולות לקרות גם עקב השמנה, גודש באף, אף סתום עקב התקררות ועוד.
4. עישון אקטיבי ופסיבי-מי שמעשן הרבה או מעשן פסיבי עלול לסבול מבעיות בדרכי הנשימה.

חסר בשדה מגנטי

בימינו אנו נמצאים במצב של חסר בשדה מגנטי. דבר זה נובע מההחלשות הטבעית של השדה המגנטי של כדור הארץ
וגם בגלל צורת החיים המודרנית, בה אנו חיים רחוק מהאדמה, במבנים מבטון ומתכת, חשופים למגוון סוגי קרינה ושדות מגנטיים וחשמליים הזורמים סביבנו.
שתי עובדות אלה גורמות לכך שהשפעת השדה המגנטי הטבעי עלינו פחותה ממה שהגוף דורש ולכן למען בריאותנו אנו חייבים למצוא דרכים להחזיר אותו לגוף.
אחת הדרכים היא באמצעות מזרן מגנטי המדמה את השדה המגנטי הטבעי של כדור הארץ.

טיפול בנחירות בעזרת מזרן מגנטי

במהלך השנים נערכו מחקרים קליניים שונים של טיפול בבעיות בריאותיות שונות עם מגנטים. בסיום המחקרים הוכח כי למגנטים יש יכולת ריפוי של כאבים, נחירות ובעיות שינה.

מזרונים אורטופדיים מגנטיים עובדים על העיקרון הבסיסי, שגוף האדם רגיל וצריך את השפעת השדה המגנטי הטבעי עליו, בכדי שיוכל לתפקד באופן מיטבי (כמו הצורך בחמצן, מים, מזון, אור שמש וכדומה).

המזרן המגנטי מכיל בתוכו קונפיגורציה מגנטית אשר מדמה בפעילותה את השפעת השדה המגנטי הטבעי ובכך עוזרת לגוף לשמור על מצב בריאותי תקין ומאוזן. כמו כן במצבים של מחלה, השדה המגנטי עוזר לגוף לטפל בעצמו, כולל בבעיות שהרפואה לא מצליחה.

המזרונים המגנטים עוזרים לכל מי שסובל מבעיות שינה, נחירות וכאב. המזרונים מיוצרים בתהליכי ייצור מתקדמים ובקרת איכות מוקפדת. כל מזרון מורכב מ-11 עד 12 שכבות, שעשויות מהחומרים הטובים ביותר בשוק כגון: ויסקו, לטקס אורתופדי, פוליאורוטן מוקצף בתצורה של תבנית ביצים, וכן שכבות של פולימרים בדרגות דחיסות משתנה המיוצרים בטכנולוגיה מתקדמת פולי-טק כשאליהם כמובן מצטרפת שכבת מגנטים הבנויה ופרוסה בקונפיגורציה ייחודית.

השילוב של חומרים אלה יחד עם השיטה המגנטותרפית מובילים לתוצאה של מזרן אורטופדי איכותי וייחודי מסוגו שמספק מצד אחד נוחות מרבית ומאידך איכות וערך מוסף בריאותי לטיפול בבעיות של נחירות שאין שני לו בישראל.

מאמרים נוספים