יעוץ מקצועי חינם
058-5588345
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל

המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה


מגנטים בשרות הציבור

מגנטים בשרות הבריאות

 

"שימוש במגנטים הינו דרך אלטרנטיבית שנועדה להשיב לגוף את האיזון האנרגי שלו, על בסיס הרפואה הסינית, הממפה את הגוף למערכת של ערוצי אנרגיה – במקרה זה באים המגנטים לשפר את הזרימה האנרגטית באותם ערוצים.

ההנחה היא שכל אי נוחות או סבל גופני מעידים על חסימה או זרימה לקויה בערוץ האנרגיה שבמקום. לפיכך חידוש זרימה תקינה של אנרגיה-מביא ממילא לאיזון.

אנשים שסבלו מבעיות אי נוחות וחוסר איזון גופני טוענים כי באמצעות שימוש במגנטים, הרגישו כמו שנולדו מחדש.

מדוע אם כן הגוף זקוק למגנטים ולא יכול לשמור על זרימת אנרגיה מאוזנת? – מסתבר שהשהיה במחיצתם של מכשירי חשמל אשמה בכך. הגוף נתון כל העת בתהליך של איבוד והתחדשות אנרגיה, והחשיפה לקרינה החשמלית  משבשת את יכולת ההתחדשות.

לטענת הרפואה המודרנית, הרבה מההפרעות המודרניות, כמו כאבי ראש, גידולים ובעיות במערכת העיכול – נובעות מהשימוש הרב במכשירי חשמל. היום בלתי אפשרי להימנע משימוש בחשמל ולכן אין ברירה אלא לחדש את האנרגיה שבגוף באמצעות המגנטים". (על פי "הגאולה בעולם" - פרופ' ירמיהו ברנובר)  .

 

איזון הורמונלי

 

כדי להבין את יתרונות המגנטים, חייבים להזכיר לעצמנו שני דברים: ראשית, הגוף שלנו עשוי נוזלים (מעל 70%). בין שאר התפקודים, המים משמשים כמוביל כדי להוביל פסולת ורעלים אל  מחוץ לתאים ואת החומרים המזינים אל תוך התאים. שנית, הגוף שלנו הוא בעל מוליכות חשמלית מטבעו. זה אומר כי הוא מלא חלקיקים, הנושאים מטען חשמלי (חיובי או שלילי). חלקיקים אלה נקראים "אלקטרוליטים" (נוזלים הניתנים לפירוק באמצעות זרם חשמלי) או יונים ביולוגים (יונים הם אטומים טעוני חשמל). החשמל הוא למעשה התנועה של אלקטרונים מיון אחד לשני.

 

עובדה ידועה היא שכדור הארץ הוא מגנט ענקי. זה משום שההאדמה מורכבת ממתכות (כמו ברזל למשל) שהם מגנטים בטבעם והם מוליכי חשמל טובים. החיבור בין מגנטים וחשמל יוצר שדה אלקטרומגנטי ענק סביב כדור הארץ. כמו-כן, אחוז גבוה מאד מפני כדור הארץ מכוסים מים מלוחים (ימים ואוקיאנוסים). המלח מורכב מיונים חיובים של נתרן ויונים שלילים של חומצת מלח שהם מוליכים מצוינים של חשמל.

לפי כך, אנחנו יכולים להשוות ולהוציא אנלוגיה בין כדור הארץ לבין גוף האדם בהקשר לטבעו החשמלי. לפני שהתרבות האנושית יצרה ערים ושטחים מאוכלסים, הרגליים שלנו היו במגע ישיר עם האדמה והחלקים המגנטים שבה. הרגליים שלנו היוו למעשה שלוחה של השדה המגנטי המקיף את הגוף שלנו המבוסס על נוכחות "אלקטרוליטים". השדה הזה הוא נתיב חד-כיווני תלת-ממדי הנע סביב הגוף שלנו מקוטב שלילי אל קוטב חיובי. חיוני מאד לגוף שיהיה מסוגל לסלק את הפסולת והרעלים אל מחוץ לתאים ולאפשר כניסת חומרים מזינים אל תוך התאים. בגלל קיומם של מדרכות, מרצפות, כבישי אספלט, שטיחים, מגורים בדירות הממוקמות ברבי- קומות המגע שלנו עם האדמה ממש, מאד מוגבל, בלשון המעטה. זה כמובן מאיט את התנועה  בתוך הגוף שלנו. ע"י שימוש בטכנולוגיה מגנטית, אנחנו מאפשרים לגוף שלנו להגיע לרצף התהליכים הכימיים בשדה המגנטי שלנו. זה כמו להדליק מפסק חשמלי ולאפשר לזרם של אלקטרונים לזרום ולהדליק מנורה. באופן דומה, ע"י שימוש בטכנולוגיה מגנטית, אנחנו משלימים "מעגל" של קווי אנרגיה מגנטית הרצים דרך הגוף שלנו. זה מאפשר לתאי הגוף שלנו לעבוד קרוב יותר לפוטנציאל המקסימלי שלהם. לפי כך, אנחנו הופכים להיות חזקים יותר (תאי השרירים), יותר ערניים (תאי העצבים) ובעלי אנרגיה יותר גדולה (תאי השרירים והעצבים).

 

השימוש במגנטים מהווה טכנולוגיה חזקה ביותר שהיא, לפי דעתי, עדיין בחיתוליה.

TOM ANASTASIOS ראש מחלקת המדע West Hill C.I. Toronto

 

(תרגום מאמר הנמצא באתר האינטרנט של דר' JOHN R. LEE  שהוא סמכות רפואית בינלאומית

בתחום שלו. ניתן לגלוש לאתר שלו: www.JohnLeeMD.com)


התקשרו עכשיו
058-55-88-345 


מתנת חג יוצאת מן הכלל

  זוג כריות  
  100% LATEX    
דו צדדית בעלת אלאסטיות ייחודית ורכה למגע 
בשווי של 770 ₪  
ב-מ-ת-נ-ה 

  שינה טובה ומתוקה  

בתוקף עד 18.09.20 בלבד! 
אין כפל מבצעים והנחות

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
וגם  30  ימי ניסיון ללא ניילון   וגם  ללא תשלום  דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו 
058-5588345

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.הגרלת כרטיס טיסה 3 לארה"ב   - בהגרלה  השלישית  של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה  הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב.

הגרלת כרטיס טיסה 2 לארה"ב  - בהגרלה השנייה של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב.

מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.


הגרלת כרטיס טיסה 1 לארה"ב  - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
058-5588345


2all בניית אתרים