יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מזרון לכאבי גב

מזרון לכאבי גב – מקלים עליכם את החיים!

קבוצת האנשים הסובלים מכאבי גב היא קבוצה גדולה אליה משתייכים אנשים מכל רחבי העולם. רוב חבריה של קבוצה זו יסכימו לעשות כמעט הכל על מנת להקל על אותם כאבי גב תחתון או כאבי גב עליונים. למעשה, ניתן לומר שהמשותף לחברי קבוצה זו הוא הניסיון למצוא פתרונות להקלה על כאבי הגב. אחד מאותם פתרונות יעילים הוא מזרון לכאבי גב.


כאבי גב

הסטטיסטיקה מצביעה על כך שכמעט כל אחד סבל או יסבול מכאבי גב. בהתאם, מומחים עובדים במרץ על פיתוח מכשירים ומזרונים מיוחדים שמטרתם מניעת כאבי גב או הקלה על כאבי גב קיימים. חלק מאותם מוצרים המוכרים לקהל הצרכנים הם מזרונים מומלצים לכאבי גב, כסאות אורטופדים לסביבת העבודה, כריות אורטופדיות ועוד. מוצרים אלו תוכננו על ידי מומחים מתחומי ההנדסה והאורטופדיה והם מהווים כלי עזר משמעותי להקלה על אותם כאבי הגב מהם סובלים רבים.


מזרון מומלץ לכאבי גב

חשוב לקחת בחשבון שהמזרון הינו בעל תפקיד משמעותי באיכות השינה. המזרון תמיד חייב להתאים לאדם או לאנשים הישנים עליו וזאת על מנת למנוע מצב של כאבי גב עתידיים. בנוסף, נכון להיום יש אפשרות לבחור מזרון המתאים לאנשים הסובלים מכאבי גב. מזרון מומלץ לכאבי גב יכול להקל על כאבי גב תחתון ועליון, מצבים של כאבי שרירים ועקמת של עמוד השידרה.

לעדויות של לקוחות שסבלו מכאבי גב


בוחרים את המזרן המתאים

השיטה המגנטותרפית, שיטה זו מאזנת חזרה את הגוף ומחזירה לו את החסר בשדה מגנטי הקיים אצל כל אחת ואחד מאיתנו. שיטה זו עוזרת לטפל בכאבים שונים, ביניהם גם כאבי גב. הצעד הראשון והחשוב ביותר של בחירת מזרן מומלץ לכאבי גב תמיד יהיה התנסות אישית. תמיד יש לשכב על המזרון בכל תנוחות השינה המאפיינות את האדם המעוניין לקנות את המזרן ולתקופת זמן ממשוכת,שכיבה על מזרן זה או אחר בחנות או באולם תצוגה למשך מספר דקות אינה יכולה להיות ערובה לבחירה נכונה ומותאמת של מזרון לצרכיך. אם מדובר על מזרן זוגי המומלץ לכאבי גב חשוב ששני בני הזוג ינסו אותו יחדיו וזאת על מנת לוודא שמסת המשקל נחלקת באופן שווה ונוח לשניהם לישון עליו יחדיו. ולכן מאוד חשוב לבחור בחברה ובמזרן הניתן לניסיון למשך תקופת מה,(מומלץ מאוד לפחות 30 ימי ניסיון) ועוד יותר מומלץ כי ניתן יהיה לעשות את הניסיון ללא ניילון !!! רק כך תדעו אם המזרן אכן נוח ונעים לכם והאם הוא אכן מסייע ומקל עליכם בבעיות מהן אתם סובלים,ובמיוחד בכל הקשור לבעיות של כאבי גב תחתון ועליון.


כאבי גב – דורסים פרות קדושות

רמות קושי של מזרן – בעבר, רופאים המליצו לאנשים הסובלים מכאבי גב לישון על מזרון קשה. נכון להיום אין שום סימוכין לדרישה זו. יש אנשים שמזרון קשה מקל עליהם ויש אנשים שלא. ההמלצה המעודכנת של רופאים אורטופדים למזרון מומלץ היא מזרון בדרגת קושי בינונית,לא קשה מידי ולא רך מידי.
גיל וכאבי גב – הטענה הרווחת היא שככל שמתבגרים כך גם גדלים הסיכויים לסבול מכאבי גב תחתונים או עליונים. טענה זו אינה בהכרח נכונה. כאבי גב וכאבים נוספים יכולים להתרחש בכל גיל וזאת כתוצאה מפעילות מוגברת או תת פעילות גופנית. אמנם ככל שמתבגרים אנשים סובלים מאובדן האלסטיות והכוח של השרירים פוחת, אך אין סימוכין לכך שגיל וכאבי גב קשורים אחד לשני.
נשים וגברים – בניגוד לסברה הרווחת אצל אנשים רבים שגברים סובלים מכאבי גב בתדירות גבוהה יותר מנשים, חשוב לדעת שהנתון הוא שנשים וגברים סובלים מכאבי גב באותה מידה.
החלפת מזרון – יש להחליף מזרון מדי 8 עד 15 שנה. אם מתחילים לסבול מכאבי גב, אם המזרון אינו שווה במרקם שלו ואם חלפו עשר שנים ויותר מהרגע בו נקנה המזרן הגיע הזמן להחליף אותו.


לסיכום, אנשים מבלים כשליש משנות חייהם בשכיבה על מזרון. במהלך השנים חלק לא קטן מאותם אנשים יסבלו מכאב גב תחתון שנחשב לנפוץ ביותר. נכון להיום יש אפשרות להקל על כאבי גב קיימים ולמנוע במידה רבה כאבי גב עתידיים. דבר זה ניתן לעשות על ידי קניית מזרון לכאבי גב , מזרון אורטופדי מגנטי הוא המזרן המומלץ ביותר שיכול להקל ולסייע בבעיה. בהצלחה!

להצעת מחיר ללא התחייבות השאירו את פרטיכם: 

התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים