יעוץ מקצועי חינם
8051*
40% הנחה
למשאירים פרטים באתר

המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל


המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון טיפולי חינם, ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

מזרונים אורטופדיים - כל היתרונות

בעבר, מחירו של המזרון היווה את השיקול העיקרי לקנייתו, כיום המצב השתנה והשיקול העיקרי בעת קניית מזרן הוא רמת התמיכה שלו בעת שכיבה. הזרז לשינוי זה נעוץ במהפכת בריאות הגוף והנפש. מהפך תודעתי זה גרם לרבים להתחיל ולהקפיד על תזונה נכונה, פעילות גופנית סדירה ורכישה של מוצרים ואביזרים שונים שמובילים לאיכות חיים גבוהה יותר, כמו למשל מזרונים אורטופדיים שמבטיחים שינה איכותית.

 

המזרון האורטופדי – חשוב לדעת

המזרונים האורטופדים הראשונים היו מיועדים לאוכלוסייה שסבלה מבעיות גב ובעיות בריאותיות נוספות. התכנון והייצור של המזרונים הותאם למודל גוף האדם כאשר המטרה העיקרית של מתכנני המזרון הייתה תמיכה בכל חלקי הגב וחלוקת עומסי המשקל באופן שווה בעת שכיבה על המזרון. כיוון שמזרונים אלו זכו להצלחה רבה וכיוון שבמהלך הזמן מומחים החלו להמליץ על מזרונים אלו גם לאוכלוסיית האנשים הבריאים שמעוניינת ליהנות משינה רציפה ונטולת שרירים תפוסים, החלה התעניינות לגבי קניית מזרונים אורטופדיים. נכון להיום רוב רובם של האנשים בוחרים לרכוש מזרונים אורטופדיים.

 

יתרונותיו של המזרון האורטופדי

יתרונותיהם הרבים של מזרונים אורטופדיים הם אלו שמובילים אנשים רבים להחלטה לקנות אותם.

איכות גבוהה – המזרונים האורטופדיים תמיד יהיו ברמת איכות גבוהה יותר ממזרונים שאינם אורטופדיים. מזרונים אלו עשויים בהתאם למודולים רפואיים מתקדמים ומחומרים איכותיים.

תמיכה מקסימאלית – מזרונים אורטופדיים יספקו תמיכה מלאה ושווה לכל חלקי הגוף בעת שכיבה, דבר שכולל את שלד הגוף, השרירים, המפרקים וכל שאר מערכות הגוף.

הקלה במקרים של כאבים ותשישות - נכון להיום יש סוגים שונים של מזרונים מסוג אורטופדי כאשר אחד מהם הוא מזרון מגנייט שנועד להקל על כאבים מסוגים שונים, תשישות וכל מיני בעיות שינה. מזרון מסוג זה מתאים לאנשים שסובלים מכאבי גב תחתון, פיברומיאלגיה, כאבי רגליים, בעיות הליכה ועוד.

חומרים איכותיים והתאמה לתנאי האקלים – ברוב המזרנים האורטופדיים משולבים סיבי פוליאסטר שתפקידם להפריד בין שכבות המזרון ועל ידי כך להבטיח שהמזרון יהיה מאוורר ויבש ולכן הוא יישמר לאורך זמן. מזרנים אורטופדיים איכותיים חייבים לכלול בין מרכיבהם - פולימרים מסוגים ובמשקלים שונים ,לטקס ושכבות מחומר הויסקו שמתאים עצמו לגוף האדם בעת שכיבה,חומר איכותי במיוחד שפותח בזמנו במעבדות NASA בארצות הברית,חומר ייחודי זה מספק תמיכה אופטימאלית ומפזר את לחץ הגוף בעת שכיבה.

מזרן אורטופדי איכותי=מזרן דו צדדי=מזרן שניתן להפוך אותו  –מרבית האנשים אינם יודעים ואינם מבינים את חשיבות האפשרות של מזרן שניתן להופכו,מזרן כזה משמעותו יצירת מצב בו עמוד השידרה מונח על מצע בעל פלקסביליות אופטימלית,מצע המאפשר רכות,גמישות, זרימה והתאמה אופטימלית של המזרן האורטופדי לכל תנועה ותנוחה של הגוף.מזרני מגנייט אשר מיוצרים כמזרנים אורטופדיים דו צדדים אשר ביחד עם הערך המוסף המיוחד המסופק ללקוח באמצעות קונפיגורציית המגנטים נחשבים כיום שלא בכדי למזרנים האורטופדיים האמיתיים היחידים והייחודיים מסוגם בישראל !!!


חשוב לדעת – למותר לציין שמזרון אורטופדי מתאים כמובן גם לאנשים בריאים שמעוניינים לשמור היטב על תחזוקת גופם ואיכות שנתם.

 

בחירה מוקפדת

בכדי להינות מהיתרונות של מזרונים אורטופדיים חשוב להקפיד על בחירת מזרון בהתאם לגיל הלקוח,  סגנון חייו, מצבו הבריאותי, ומשקל הגוף שלו. בנוסף, חשוב לוודא שגודל המזרן מתאים במידותיו למיטתו של הלקוח, שהוא עשוי מחומרים איכותיים, מיוצר בטכנולוגיה מתקדמת, ושהאחריות שניתנת עליו היא לפחות לשמונה שנים. בהצלחה!

התקשרו עכשיו
8051*


------------------------------------------
--------

40% הנחה
למשאירים פרטים באתר
  וגם 30 ימי ניסיון טיפולי חינם,   ללא ניילון וגם ללא תשלום 
   דמי ההובלה בחזרה!  


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות


  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

 לחץ כאן ותיווכח בעצמך


התקשרו עכשיו
8051*

מגנייט הגיע לטלויזיה...


אלישבע האובנשטוק חולת פיברומיאלגיה הוזמנה להתארח בתכנית "הפרופסורים" בערוץ 13.

אלישבע סיפרה בתכנית איך החיים שלה השתנו מקצה לקצה לאחר השינה על המזרן.

בדף הבית שלנו תוכלו למצוא את סרטון התכנית.חדש בדף סרטוני העדויות - סיפורו המופלא והבלתי יאמן של משה אלי מקריית מלאכי שסבל למעלה מ-14 שנה ממעי רגיז ופיברומיאלגיה ומאז שהוא ישן על המזרן מגנייט החיים שלו התהפכו.


הגרלת טיסה לארה"ב מס' 4    - בהגרלה  הרביעית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/20, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, זיו צח מקיבוץ משמרות. מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 3    - בהגרלה  השלישית  של טיסה זוגית לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/19, זכו בטיסה זוגית לפלורידה הזוג עטרה ואורן פילדוס מרמת גן  . מזל טוב. הגרלת טיסה לארה"ב מס' 2  - בהגרלה השנייה של טיסה זוגית לפלורידה, שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בטיסה זוגית לפלורידה, מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב. מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.

הגרלת טיסה לארה"ב מס' 1 - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בטיסה זוגית לפלורידה, הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.

* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל שומר שבת, הפועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-26 שנה ובעל שם ומוניטין רב.
*כל המידע והתכנים המופיעים באתר נועדו למטרת עיון והתרשמות בלבד ואינם מהווים המלצה רפואית,חוות דעת או תחליף להתייעצות עם מומחה.
*השימוש באתר ובמוצרי החברה אינו מחליף את אחריות הגולש והמשתמש לקבל ייעוץ על ידי גורם רפואי מוסמך.
הערה חשובה  :
התגובות להשפעה של הקוניפוגרצייה המגנטית יכולות להיות שונות מאדם לאדם, ומכך שגם התוצאות.

40% הנחה
ועוד 5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם

חשוב לדעת : 
ההנחה ניתנת אך ורק ללקוח שפעל בהתאם להנחיות המבצע מבלי שהוא קיים שיחה כל שהיא עם מי מנציגי החברה.
לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות


התקשרו עכשיו
8051*


טואול - בניית אתרים