המזרונים האורטופדיים האיכותיים והייחודיים מסוגם בישראל

המזרונים האורטופדיים היחידים בישראל שמתחייבים להקלה בכאבים מסוגים שונים, בעיות שינה, עייפות ותשישות

30 ימי ניסיון חינם ללא ניילון וללא דמי הובלה בחזרה

  1. דף הבית
  2. /
  3. מאמרים
  4. /
  5. מאמרים

יותר ויותר רופאים קונבנציונליים מתוודעים ליתרונות הטיפול במגנטים שיטת ריפוי שמנסה להביא את הגוף לאיזון, בדומה לדיקור סיני או שיאצו. המטרה: שינוי השדה המגנטי בסביבת האזור הפגוע, כדי לעזור לגוף להתחיל בתהליך ההחלמה

שימוש במגנטים הינו דרך אלטרנטיבית שנועדה להשיב לגוף את האיזון האנרגי שלו, על בסיס הרפואה הסינית, הממפה את הגוף למערכת של ערוצי אנרגיה – במקרה זה באים המגנטים לשפר את הזרימה האנרגטית באותם ערוצים.

אחד משדות האנרגיה העיקריים שמשפיעים על כדור הארץ הוא השדה המגנטי, כוחות מגנטיים כגון כח המשיכה הם בלתי נראים וקשה לדמיין את השפעתם על החיים על פני כדור הארץ.

ד''ר קיוצ'י נאקאגאווה, מנהל בי''ח איסוזו בטוקיו יפן, שחוקר, יותר מ-20 שנה, את נושא האנרגיה הביו-מגנטית מאמין שבניני מתכת, כלי רכב, רכבות וכו' סופגים את השדה המגנטי של כדור הארץ וע''י כך גורמים להפרעה ולאיבוד כוח גאוס של השדה המגנטי. מבני המתכת הללו לא רק סופגים את האנרגיה המגנטית, הם חוסמים אותה מאתנו. בזמן שבני האדם מבלים בבניינים ומכוניות, הם נחסמים מקבלת אותו שדה מגנטי טבעי שקיים בעולם.

מהי רפואת מגנטים? "זוהי שיטה עתיקת ימים, המטפלת בתדירויות שונות בשדה המגנטי המקיף את האדם במטרה לאזן אותו. בדרך זו אנחנו משקמים עצבים פגועים, מסייעים בהרחבת כלי דם, מגבירים את אספקת הדם לתאי עצב, מעלים את רמת החמצן בדם וברקמות ומפחיתים את הכאבים, הבצקות והדלקות. הטיפול מתבצע באמצעות מיטת טיפולים מיוחדת עם מגנטים המכוונים לחלק העליון והתחתון של הגוף".

חוקרי מכון וייצמן פיתחו קסדה השולחת שדות מגנטיים לאיזורים נסתרים במוח, ומצליחה להפיג תסמיני דיכאון. במחקר שנערך בימים אלה בבית-החולים שלוותא מספרים המטופלים על שיפור ניכר במצבם. בעתיד עשוי המכשיר לרפא מגוון בעיות נוירולוגיות ובהן שבץ מוחי, אלצהיימר, פרקינסון ואוטיזם

תרפיית repetitive transcranial magnetic stimulation המפעילה את איזור ה- cerebral cortex במח, שיפרה את פעילות השרירים, התחושות ויכולת הנעת הגפיים אצל 4 פגועי עמוד השדרה. Spinal Cord, 2004, 42

אנשים רבים סובלים מכאבי גב, ועל פי הסטטיסטיקה כל אדם יסבול מכאבי גב לפחות פעם אחת בחייו. יש אנשים הסובלים כאבי גב בתדירות גבוהה, הסיבות לכאב הן רבות ומגוונות, ולכל בעיה יש להתאים את הטיפול הנכון והמקצועי ביותר. אחד הפתרונות המומלצים לכל מי שסובל מכאבי גב כרוניים הוא להחליף את המזרן הישן במזרן אורטופדי איכותי ומתקדם. לעיתים, די בהחלפת המזרן כדי להפחית באופן משמעותי את הכאבים, ויש מקרים בהם המזרן החדש מעלים את כאב הגב לחלוטין.

התקשרו עכשיו
058-5588345

40% הנחה

למשאירים פרטים באתר
וגם 30 ימי ניסיון חינם וגם ללא תשלום דמי ההובלה בחזרה !!! 


* אין כפל מבצעים והנחות

להצעת מחיר ללא התחייבות

  ליעוץ מקצועי לחץ כאן

המתנה המיוחדת של

MAGNIGHT

בהשוואה לכל הצעה מפתה מכל מתחרה שהוא 

אין בישראל אף חברת מזרנים שיכולה לתת לך מתנה שכזו... 

לחץ כאן ותיווכח בעצמך

הגרלת כרטיס טיסה 2 לארה"ב  - בהגרלה השנייה של כרטיס טיסה זוגי לפלורידה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/18, זכה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה מר מרקוס ליון מנהריה . מזל טוב.

מרקוס הוא לקוח נוסף שלנו שהצטלם לסרטון וידאו בו הוא מספר על חוויותיו ממגנייט.
מרקוס מופיע בסרטון ביחד עם עוד שלושה לקוחות נוספים מנהריה.
ניתן למצוא את הסרטון בעמוד עדויות לקוחות-סרטוני עדויות כללי.


הגרלת כרטיס טיסה 1 לארה"ב  - בהגרלה שנתקיימה בין לקוחות מגנייט ביום 28/02/17, ואשר שודרה בשידור ישיר בדף הפייסבוק של מגנייט, זכתה בכרטיס טיסה זוגי לפלורידה הגברת עליזה שחרור מטבריה . מזל טוב.* מגנייט הינו סימן רשום אצל רשם סימני המסחר והפטנטים בישראל. 
* מזרוני מגנייט משווקים בלעדית בישראל באחריות ובניהול חברת אפקטיב פלוס ייעוץ וניהול בע"מ. 
* מזרני מגנייט מיוצרים בהתאמה אישית במפעל פולימדיה תעשיות מזרנים, מפעל בוטיק הנמצא בבעלות משפחת לביא הבעלים של מותג מגנייט בישראל וארצות הברית. המפעל שומר שבת, פועל בתחום ייצור מוצרי שינה מזה כבר למעלה מ-25 שנה ובעל שם ומוניטין רב.

40% הנחה
ועוד 7.5% הנחה נוספת
למבצעים הזמנתם בעצמם


לפרטים לחץ כאן

* אין כפל מבצעים והנחות

התקשרו עכשיו
058-5588345

2all בניית אתרים